Jak zarabiać na TikTok

Jak Zarabiać Na TikToku W 2023 Roku

Jak zarabiać na TikTok: TikTok jest bardzo ważny dla rozwoju Twojej firmy. Ale co by było, gdyby istniał sposób na zarabianie na koncie TikTok?

W tym poście wymienimy 9 sposobów zarabiania pieniędzy na TikToku, oglądając filmy lub tworząc treści.

W imię przejrzystości podamy Ci również pojęcie, ile faktycznie możesz zarobić na TikToku za pomocą tych metod. Ale hej, po co robić coś za 0 dolarów, skoro można nawet zarobić kilka dodatkowych dolarów tygodniowo?

9 sposobów na zarabianie pieniędzy na TikToku

Metody te mogą pomóc Ci zwiększyć świadomość marki i nagrodzić Cię za siedzenie przy telefonie i oglądanie filmów w czasie przestoju.

Żyj i otrzymuj prezenty

Mamy cały post na temat tego, jak transmitować na żywo na TikToku, ale możesz także zarabiać pieniądze bezpośrednio podczas tych transmisji.

Aby móc transmitować na żywo i otrzymywać prezenty od widzów, musisz spełniać te kryteria:

Masz ukończone 18 lat.
Masz ponad 1000 obserwujących.
Po spełnieniu tych wymagań osoby oglądające Twoje filmy będą mogły kupować monety i podarować je Tobie. Monety te można wymienić na prawdziwe pieniądze.

Ile pieniędzy? Zarabianie pieniędzy z rozdań na żywo TikTok może się różnić. Jeśli podczas koncertu masz dużą publiczność, która kocha to, co robisz, możesz zarobić dużo pieniędzy. Ponieważ widzowie dyktują, ile monet chcą Ci wysłać, tutaj nie ma ograniczeń.

Oglądaj TikTok w innych aplikacjach

Istnieje niezliczona ilość aplikacji, które umożliwiają oglądanie filmów TikTok i zarabianie pieniędzy za ich pośrednictwem. Niektórzy proszą Cię o opinię na temat ich treści, a inni płacą Ci na podstawie liczby obejrzanych filmów.

Aplikacje takie jak Swagbucks i Coinbase mogą być dobrym miejscem na początek. Jednak pojawia się coraz więcej aplikacji oferujących podobne możliwości generowania dochodu.

Ile pieniędzy? Chociaż zazwyczaj nie zarabiasz dużo na tych aplikacjach, z czasem może się to sumować. Niektóre z tych aplikacji oferują opcję wypłaty lub karty podarunkowej. Ale naprawdę możesz zarabiać pieniądze, korzystając z linków polecających.

Złóż wniosek o Fundusz Twórców TikTok

Jak sama nazwa wskazuje, TikTok Creator Fund przeznaczony jest dla kont, które publikują świetne treści i podnoszą poziom platformy. Pozwala użytkownikom tworzyć niesamowite filmy i otrzymywać wynagrodzenie.

Aby otrzymać część funduszu TikTok Creator Fund, musisz spełnić następujące wymagania:

Musisz mieć ukończone 18 lat.
Musisz mieszkać w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Hiszpanii lub Włoszech.
Potrzebujesz co najmniej 10 000 obserwujących.
Musisz mieć co najmniej 100 000 odwiedzin w ciągu ostatnich 30 dni.
Musisz utworzyć treść zgodną z Wytycznymi dla społeczności i Warunkami korzystania z usług.
Ile pieniędzy? Zastanawiasz się, ile TikTok płaci? Płatność zależy od liczby wyświetleń, poziomu zaangażowania i innych czynników. Czasami jest to zaledwie kilka centów. Jednak na naprawdę udanych kontach TikTok widać piętrzące się znaki dolara.

Promuj audio i zarabiaj pieniądze

Promocja audio to mało znany sposób zarabiania pieniędzy na TikToku. Firmy audio, zespoły i wytwórnie muzyczne zawsze szukają sposobów na promocję swoich nowych piosenek lub efektów dźwiękowych.

Możesz zasugerować tym firmom wykorzystanie ich piosenek lub efektów dźwiękowych w Twoich filmach!

Ile pieniędzy? Nie mówimy tutaj o groszach za dolara. Jeśli potrafisz wyjaśnić, jakie potencjalne ryzyko może mieć utwór, jeśli zostanie wykorzystany w Twoich filmach, możesz podać cenę. Firmy audio zapłacą dużo pieniędzy, jeśli będą wiedziały, że ich piosenkę usłyszą tysiące ludzi.

Przeprowadzaj recenzje produktów

Być może już promujesz swoje własne produkty i usługi na TikTok. Doskonały! Możesz także otrzymać wynagrodzenie od innych marek za recenzowanie ich produktów.

Na przykład: Mojo to aplikacja do samodzielnego tworzenia filmów, która umożliwia udostępnianie filmów na innych platformach. Moglibyśmy przeprowadzić recenzję produktu w innej aplikacji, która oblicza, kiedy jest najlepszy czas na publikację na TikTok w oparciu o grupę docelową. Obie aplikacje byłyby przydatne dla naszych obserwujących!

Ile pieniędzy? Zarobki będą się różnić, ale niektóre marki zapłacą, jeśli masz odpowiednią grupę docelową. Aby zapewnić największą wartość swoim obserwującym, przeglądaj produkty, które uzupełniają (a nie konkurują) z Twoimi własnymi produktami.

Zarejestruj się, aby otrzymywać nagrody TikTok

TikTok posiada program polecający, w którym udostępniasz linki polecające umożliwiające pobranie TikTok. Ty i zaproszone przez Ciebie osoby możecie zdobywać nagrody, oglądając filmy i polecając więcej osób.

Ile pieniędzy? Im więcej punktów zdobędziesz, tym więcej pieniędzy możesz otrzymać. Ogólnie rzecz biorąc, za 1000 punktów otrzymasz karty podarunkowe o wartości około 5 dolarów. 3000 punktów zapewni Ci karty podarunkowe o wartości około 15 dolarów.

Twórz ekskluzywne płatne treści

Zarabiaj na swoich obserwatorach TikTok, dostarczając im świetnych treści. Następnie skieruj je poza platformę do produktów cyfrowych.

Na przykład: możesz zorganizować bezpłatne warsztaty na żywo za pośrednictwem TikTok, a następnie zachęcić ich do zakupu płatnego produktu za pomocą linku. Ich bezpłatne warsztaty to tylko kropla tego, co otrzymają w ramach płatnych produktów.

Ile pieniędzy? Kursy, warsztaty i inne produkty cyfrowe mogą wygenerować 6 cyfr, jeśli zostaną wykonane prawidłowo. Po raz kolejny niebo jest granicą!

Bądź sponsorowany

Firmy zawsze szukają wpływowych osób na TikToku, aby promować swoje produkty i być może Twoje konto jest tym jedynym!

Ale nie czekaj, aż firmy same do Ciebie przyjdą. Sprawdź, które produkty najlepiej uzupełnią Twoją niszę.

Ile pieniędzy? W zależności od wpływu, jaki możesz mieć na działalność sponsora, możesz zarobić 100 lub 1000 dolarów! Ustaw wiele poziomów sponsorowania za pomocą wielopoziomowych cen.

Zaangażuj się w marketing afiliacyjny

Jeśli zastanawiasz się nad zarabianiem pieniędzy na TikToku poprzez marketing afiliacyjny, jest kilka podstawowych rzeczy, które powinieneś zrobić, aby zachować integralność swojej marki:

Musisz ujawnić, kiedy korzystasz z linków partnerskich.
Powinieneś promować produkty, w które wierzysz.
Powinieneś wybierać afiliacje, które odpowiadają potrzebom Twoich obserwujących.
Ile pieniędzy? Dzięki odpowiednim strategiom marketingu afiliacyjnego ludzie mogą zarabiać tysiące dolarów miesięcznie dzięki linkom partnerskim.