Strony Do Oglądania Filmów Za Darmo

Top 10 Strony Do Oglądania Filmów Za Darmo Online

Strony Do Oglądania Filmów Za Darmo: Poniższa lista zawiera strony internetowe do oglądania bezpłatnych filmów online, które spełniają wszystkie Twoje potrzeby związane z oglądaniem.

Korzystanie z witryn wymienionych poniżej to najlepszy sposób na strumieniowe przesyłanie bezpłatnych filmów, programów telewizyjnych i różnych innych treści.

Darmowe Konta Netflix: Nazwa Użytkownika I Hasło

Przeszukaliśmy sieć w poszukiwaniu najlepszych możliwych opcji i uszeregowaliśmy je na podstawie różnych kryteriów, w tym uciążliwości reklam i nie tylko.

Najlepsze strony do oglądania darmowych filmów online to:

 • rura
 • AZMovies
 • Trzask
 • 123Filmy
 • Telewizja Paw
 • filmy słoneczne
 • youtube
 • i wiele innych znalezionych na tej liście

Istnieje wiele sposobów na bezpłatne oglądanie filmów, a ten post zawiera niektóre z najpopularniejszych witryn do przesyłania strumieniowego.

Chociaż poniższa lista zawiera  witryny z darmowymi filmami  , można z nich korzystać na wielu różnych urządzeniach innych niż komputer czy laptop.

Najpopularniejszym urządzeniem do strumieniowego przesyłania filmów i programów telewizyjnych jest Amazon Firestick. 

Witryny te zapewnią nie tylko strumieniowe przesyłanie filmów, ale także programów telewizyjnych i filmów dokumentalnych.

Niektóre z tych witryn to te same lokalizacje, których używają różne  dodatki Kodi  i bezpłatne aplikacje do przesyłania strumieniowego do wyszukiwania filmów i programów telewizyjnych. Korzystając z tych witryn, przechodzisz bezpośrednio do źródła.

Poniższa lista była ostatnio aktualizowana w piątek, 10 marca 2023 r

Chcemy usłyszeć od ciebie! Głosuj za pomocą ankiety poniżej naszej listy, aby dać nam znać,  jaka jest Twoja ulubiona strona z darmowym strumieniowaniem filmów?

Najlepsze darmowe strony do przesyłania strumieniowego filmów – krótka lista

Najlepsze strony internetowe z darmowymi filmami — szybka lista

W chwili pisania tego artykułu wszystkie wymienione poniżej strony internetowe działają i są dostępne do użytku.

Ta lista jest zawsze aktualizowana o najlepsze sposoby oglądania filmów za darmo, dzięki czemu zawsze znasz najlepsze opcje.

Kontynuuj czytanie poniżej tej krótkiej listy, aby dowiedzieć się więcej o każdej bezpłatnej witrynie do strumieniowego przesyłania filmów, w tym o  oficjalnych linkach.

Oto lista witryn do strumieniowego przesyłania filmów online za darmo:

1.  Cineb –  Cineb umieszcza naszą listę bezpłatnych witryn do strumieniowego przesyłania filmów jako nowszą witrynę strumieniową dla sceny, która szybko zyskała popularność wśród przecinaczy kabli.
2.  Tubi:  Tubi stał się bardzo popularną witryną umożliwiającą bezpłatne przesyłanie strumieniowe filmów i programów telewizyjnych bez konieczności posiadania subskrypcji.
3.  AZMovies:  AZMovies to długoletnia i popularna witryna do przesyłania strumieniowego na tej liście.
4.  Crackle:  Sony Crackle to popularna witryna do przesyłania strumieniowego, która zawiera obszerną listę filmów, programów telewizyjnych i oryginalnych programów.
5.123Filmy  : 123Movies to jedna z najstarszych i najpopularniejszych witryn z filmami na tej liście.
6.  Peacock TV: Peacock TV oferuje kilka bezpłatnych filmów, programów telewizyjnych i kanałów na żywo do wyboru, nawet z bezpłatnym planem.
7.  SolarMovie:  SolarMovie to uznana witryna z filmami i programami telewizyjnymi, która zapewnia mnóstwo wysokiej jakości linków.
8.  YouTube –  Wielu YouTuberów nie wie, że YouTube oferuje również tysiące bezpłatnych filmów do wyboru w różnych gatunkach.
9.Mój Flixer  : Istnieją nie tylko filmy do oglądania, ale MyFlixer ma również mnóstwo tytułów programów telewizyjnych, które można przesyłać strumieniowo całkowicie za darmo.
10.  Freevee (wcześniej IMDb TV):  Freevee to witryna/aplikacja do przesyłania strumieniowego Amazon, która oferuje bezpłatne treści, w tym filmy i programy telewizyjne do oglądania.
11.  FM Movies: FMovies to kolejny duży faworyt, jeśli chodzi o strony z transmisją strumieniową. Ta witryna zawiera najnowsze filmy i programy telewizyjne w różnych jakościach wideo.
12.  Vumoo –  Vumoo ma przyjazny dla użytkownika interfejs i jest świetną stroną do oglądania filmów i seriali telewizyjnych.
13. Pleks  : Wierzcie lub nie, ale Plex Media Server zapewnia teraz bezpłatne filmy, programy telewizyjne i telewizję na żywo na dowolnym urządzeniu podłączonym do Internetu.
14.  MoviesJoy –  Witryna MoviesJoy zapewnia pomocną wyszukiwarkę, a także popularne filmy i programy telewizyjne.
15.  Pluto TV:  Najbardziej znana z oferty telewizji na żywo, Pluto TV oferuje tysiące bezpłatnych filmów na żądanie w różnych kategoriach.
16.  YesMovies: Przejrzysty interfejs sprawia, że ​​YesMovies jest ulubieńcem streamerów na całym świecie.
17.  Wudu: Vudu to internetowa usługa przesyłania strumieniowego wideo na żądanie (VOD), która zapewnia bezpłatne i płatne opcje dostępu do tysięcy filmów i programów telewizyjnych.
18.  GoStream:  GoStream to szybka strona z ofertami pracy z mnóstwem treści do bezpłatnego przesyłania strumieniowego filmów. Linki są dostępne w jakości HD i automatycznie odtwarzane po wybraniu.
19.  PopcornFlix:  PopcornFlix to bezpłatna usługa przesyłania strumieniowego, która zawiera ponad 1500 filmów w kategoriach familijnych, akcji, komedii, horroru, zagranicznych i innych.
20.  Soap2Day:  Soap2Day to jedno z najgorętszych nazwisk, jeśli chodzi o darmowe strony do strumieniowego przesyłania filmów w ostatnich latach.
dwadzieścia jeden. Kanał Roku:  Kanał Roku stał się popularną usługą przesyłania strumieniowego bezpłatnych filmów i seriali telewizyjnych online.
22.  ActVid:  ActVid to nowszy dodatek do naszej listy bezpłatnych witryn do strumieniowego przesyłania filmów, który staje się popularną nazwą wśród przecinaczy kabli.
23.  XUMO TV:  XUMO oferuje tysiące bezpłatnych tytułów VOD, oprócz setek kanałów na żywo.
24.  MovieStars:  Moviestars to nowsza strona do przesyłania strumieniowego na tej liście, która zawiera ogromną bibliotekę treści filmowych.
25. Powstanie filmu  : FilmRise to witryna do strumieniowego przesyłania filmów i programów telewizyjnych, która nabyła ponad 20 000 tytułów do obejrzenia.
26.  YoPelículas: YoMovies to kolejny nowy dodatek do naszej listy bezpłatnych witryn do strumieniowego przesyłania filmów, który jest coraz bardziej popularną nazwą w tej przestrzeni.
27.  Streamm4u:  Streamm4U oferuje świetną listę filtrów do klasyfikowania różnych gatunków i kategorii.
28.  Yidio:  Yidio to nowsza witryna do przesyłania strumieniowego, która wyróżnia się spośród innych na tej liście, działając jako wyszukiwarka do znajdowania bezpłatnych filmów.
29. Cześć Filmy  : HiMovies to nowsza strona do przesyłania strumieniowego na tej liście do oglądania filmów i seriali telewizyjnych online.
30.  Kanopy:  Kanopy jest prawdopodobnie najciekawszą bezpłatną witryną do strumieniowego przesyłania filmów na tej liście, ponieważ potrzebujesz karty bibliotecznej z kompatybilnej biblioteki.
31.  Space Movement: SpaceMov to kolejna strona, która obsługuje filmy 1080p w wysokiej rozdzielczości.
32.  MyBundle (dawniej SnagFilms):  Pierwotnie znany jako SnagFilms, nowy i ulepszony MyBundleTV służy jako ogromna baza danych do wyszukiwania milionów filmów online.
33.  123Relaks: 123Chill to nowsza strona do przesyłania strumieniowego na naszej liście, która zawiera tysiące filmów i programów telewizyjnych.
34.  Internet Archive:  Internet Archive to biblioteka cyfrowa typu non-profit zawierająca tysiące dzieł cyfrowych należących do domeny publicznej, w tym filmy, programy telewizyjne, muzykę, obrazy, książki i inne.

Czy strony z darmowymi filmami są bezpieczne?

Wiele z poniższych bezpłatnych witryn do strumieniowego przesyłania filmów pochodzi z oficjalnych platform, co oznacza, że ​​dostęp do nich i korzystanie z nich są bezpieczne.

Istnieją jednak również „niezweryfikowane” opcje, które mogą zawierać złośliwe oprogramowanie lub podejrzane pliki.

Przeskanowaliśmy wszystkie niezweryfikowane źródła poniżej za pomocą  aplikacji VirusTotal  , aby zobaczyć, jak bezpieczne jest korzystanie z nich.

WSKAZÓWKA TROYPOINT:  Najlepszym sposobem na zapewnienie sobie bezpieczeństwa podczas korzystania z niezweryfikowanych stron internetowych jest  VPN  .

Korzystanie z VPN ochroni Cię online przed hakerami, niezweryfikowanymi operatorami witryn, dostawcami usług internetowych i innymi złymi aktorami.

Nasza   sieć VPN nr 1   oferuje funkcję CleanWeb, która   blokuje irytujące reklamy i złośliwe oprogramowanie   podczas odwiedzania tych witryn.

VPN zapewni Ci anonimowe połączenie internetowe podczas przesyłania strumieniowego filmów z niezweryfikowanych stron internetowych.

Pokazujemy to szczegółowo w naszym przewodniku wideo poniżej, który zalecamy obejrzeć przed strumieniowym przesyłaniem treści na stronie z darmowymi filmami.

Użytkownicy mogą zainstalować naszą aplikację VPN nr 1 na dowolnym preferowanym urządzeniu, w tym na komputerze z systemem Windows, Firestick, telefonie/tablecie z Androidem i nie tylko.

Czy strony z darmowymi filmami są legalne?

TROYPOINT nie jest w stanie określić legalności witryn i aplikacji do strumieniowego przesyłania filmów.

Użytkownicy zawsze mają dostęp do tytułów, które są swobodnie dostępne w   domenie publicznej  i właśnie to zalecamy.

Takie prace nie są chronione prawami autorskimi i można je pobierać, przesyłać strumieniowo i udostępniać bez żadnych konsekwencji prawnych.

Podsumowując, użytkownik końcowy ponosi odpowiedzialność za wszystkie treści, do których uzyskuje dostęp za pośrednictwem niezweryfikowanych stron internetowych.

Ważna uwaga:  nie zamieszczamy linków do niezweryfikowanych witryn do strumieniowego przesyłania filmów, ponieważ nie wiemy, czy mają one odpowiednią licencję. Wyszukiwarka Google jest Twoim przyjacielem, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o stronach internetowych opisanych poniżej.

Najlepsze bezpłatne strony do strumieniowego przesyłania filmów: marzec 2023 r

Uszeregowaliśmy te opcje przesyłania strumieniowego na podstawie następujących kryteriów:

 • Interfejs użytkownika
 • Miesięczni goście
 • dostępna zawartość
 • Irytujące reklamy (skala od 1 do 10, gdzie 10 to najgorsze)
 • Kompatybilny z VPN

1.Cineb  _

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie: 221 000
 • Irytujące reklamy: 4
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .

Cineb znajduje się na szczycie naszej listy bezpłatnych witryn do strumieniowego przesyłania filmów jako nowsza witryna na scenie, która szybko zyskała popularność wśród przecinaczy kabli.

Kategorie dostępne na tej stronie obejmują Dom, Najlepsze IMDB, Filmy, Programy telewizyjne, Gatunek i Kraj.

Niektóre z korzyści oferowanych przez Cineb obejmują doskonały wybór treści, jakość łącza i wrażenia z odtwarzania, które przerosły nasze oczekiwania!

Użytkownicy będą napotykać reklamy, jednak można je łatwo usunąć za pomocą funkcji CleanWeb, którą pokazujemy w poniższym filmie.

VirusTotal Scan (niezweryfikowana witryna):  Brak podejrzanych plików.

Kliknij poniższy link, aby uzyskać więcej informacji na temat serwisu streamingowego Cineb.

Cineb Szczegóły i alternatywy

2. Rura

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie: 1 500 000
 • Irytujące reklamy: 4
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN
 • Oficjalna strona internetowa:  https://tubitv.com

Tubi stał się bardzo popularną usługą przesyłania strumieniowego, która nie wymaga subskrypcji. Tubi ma świetną aplikację, a także jedną z najlepszych darmowych witryn do strumieniowego przesyłania filmów.

Ta witryna oferuje tysiące bezpłatnych filmów i programów telewizyjnych, ale podobnie jak wiele innych na tej liście jest obsługiwana przez reklamy.

Inne zalety usługi Tubi obejmują łatwość obsługi, świetny interfejs strony internetowej, możliwości przesyłania strumieniowego HD, kompatybilność z urządzeniami mobilnymi i wiele innych.

Niektóre wady witryny Tubi obejmują brak popularnych treści, reklam podczas grania i jest ona dostępna tylko w niektórych regionach świata.

Tubi jest również dostępny jako aplikacja w sklepie Amazon App Store, kanale Roku, sklepie Apple App Store i sklepie Google Play.

Sprawdź nasz samouczek, aby dowiedzieć się więcej o Tubi.

Jak zainstalować aplikację Tubi

3.   Filmy od A do Z

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie  :  500 000
 • Irytujące reklamy: 6
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN

AZMovies to jedna z najpopularniejszych darmowych witryn do strumieniowego przesyłania filmów na tej liście. Doskonała kolekcja filmów jest dostępna w doskonałej jakości przesyłania strumieniowego, w tym 1080p i 720p.

Motto witryny brzmi: „Oglądaj tutaj swoje ulubione filmy bez ograniczeń, po prostu wybierz film, który Ci się podoba i ciesz się nim! To jest i zawsze będzie darmowe.” Sprawdź AZMovies już dziś!

Inne zalety witryny AZMovies obejmują szeroką gamę filmów, prosty projekt witryny, przyjazność dla urządzeń mobilnych, możliwości przesyłania strumieniowego HD i wiele więcej.

Niektóre wady witryny AZMovies obejmują częstotliwość reklam, brak seriali telewizyjnych, a funkcje wyszukiwania można poprawić.

VirusTotal Scan (niezweryfikowana strona internetowa) –  podejrzany plik.

Więcej informacji na stronie AZMovies znajduje się pod poniższym linkiem.

AZMovies Szczegóły i alternatywy

4. Chrupnięcie

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie: 276 000
 • Irytujące reklamy: 4
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .
 • Oficjalna strona internetowa:  https://www.crackle.com

Sony Crackle to popularna bezpłatna witryna do strumieniowego przesyłania filmów, która zawiera obszerną listę filmów, programów telewizyjnych i oryginalnych programów.

Ze względu na bibliotekę wysokiej jakości treści, transmisji strumieniowych i nie tylko, umieściliśmy Crackle na naszej liście  najlepszych bezpłatnych usług przesyłania strumieniowego  .

Niektóre filmy oferowane przez Crackle za darmo to  Spiderman  , Cold Pursuit, The Whistleblower i wiele innych.

Inne zalety witryny Cracke do przesyłania strumieniowego obejmują płynne odtwarzanie, prosty interfejs witryny, możliwości przesyłania strumieniowego HD, kompatybilność z urządzeniami mobilnymi i wiele innych.

Wady korzystania z usługi Crackle to brak popularnych treści, reklam podczas odtwarzania oraz jest ona dostępna tylko w niektórych rejonach świata.

Crackle ma również postać aplikacji, którą można zainstalować na różnych urządzeniach.

Jednak w tej aplikacji jest również kilka reklam, ponieważ jest to sieć z reklamami.

Jak zainstalować aplikację Crackle

5.123Filmy _

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie: 1 900 000
 • Irytujące reklamy: 7
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .

123Movies to jedna z najstarszych i najpopularniejszych darmowych witryn do strumieniowego przesyłania filmów na tej liście. Filmy są dostępne w rozdzielczości 1080p i przesyłane strumieniowo bez reklam lub wyskakujących okienek.

Strona główna tej witryny jest niezwykle prosta, zawiera tylko pasek wyszukiwania i opcje kategorii list. Po wybraniu filmu może być konieczne kilkukrotne kliknięcie przycisku odtwarzania, ale nie zawsze tak jest.

Wypróbuj teraz Surfshark bez ryzyka!

Zalety witryny 123Movies obejmują imponującą bibliotekę treści, opcje przesyłania strumieniowego HD, różnorodność kategorii, przyjazny dla użytkownika interfejs i wiele innych.

Niektóre wady korzystania z 123Movies to irytujące reklamy, liczba serwerów proxy naśladowców i niezweryfikowany status.

VirusTotal Scan (niezweryfikowana strona internetowa) –   podejrzany plik.

Zapoznaj się z naszym przewodnikiem poniżej, aby dowiedzieć się, jak bezpiecznie korzystać z 123Movies na wszystkich popularnych urządzeniach do przesyłania strumieniowego.

123Filmy Szczegóły i informacje

6. Telewizja Peacock

refleks:

Peacock TV to nowa platforma transmisji strumieniowej NBC, która została oficjalnie uruchomiona 15 lipca 2020 r. Ta strona do transmisji strumieniowych zawiera różne bezpłatne filmy, programy telewizyjne i kanały na żywo do wyboru.

Imponująca biblioteka treści, płynne odtwarzanie i bezpłatny plan to tylko niektóre z powodów, dla których Peacock TV zyskała już miliony subskrybentów od czasu jej uruchomienia.

Peacock TV jest również dostępny jako aplikacja do zainstalowania i zawiera wiele najlepszych  darmowych filmów online  .

Użytkownicy mają opcje bezpłatnego przesyłania strumieniowego, a także opcje płatne. Mają też ekskluzywną  zawartość WWE  .

Najlepsze elementy korzystania z Peacock TV obejmują ekskluzywne treści NBC, świetny interfejs użytkownika, kompatybilność urządzeń i wiele innych.

Największą wadą korzystania z Peacock TV jest blokowanie VPN i innych serwerów proxy. Jeśli znajdujesz się w nieobsługiwanym regionie, nie możesz korzystać z tej usługi.

Sprawdź nasz samouczek Peacock poniżej, aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, jak zainstalować aplikację na dowolnym urządzeniu.

Jak zainstalować aplikację Peacock TV

7.SolarFilm _

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie: 375 000
 • Irytujące reklamy: 6
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .

SolarMovie to kolejna popularna nazwa, jeśli chodzi o bezpłatne strony do strumieniowego przesyłania filmów. Ma mnóstwo linków wysokiej jakości, a nawet umożliwia użytkownikom logowanie się w celu uzyskania aktualizacji i nie tylko.

Dzięki SolarMovie możesz łatwo filtrować według kategorii, w tym gatunku i kraju, aby uzyskać spersonalizowane przesyłanie strumieniowe.

Niektóre zalety korzystania z SolarMovie obejmują bibliotekę spakowanych treści, możliwości przesyłania strumieniowego HD, brak rejestracji, kompatybilność z urządzeniami mobilnymi i wiele innych.

Niektóre wady korzystania z witryny SolarMovie obejmują irytujące reklamy, przytłaczający projekt i liczbę serwerów proxy krążących w Internecie.

SolarMovie Szczegóły i informacje

VirusTotal Scan (niezweryfikowana witryna):  Nie znaleziono podejrzanych plików.

8.youtube

refleks:

YouTube może być najpopularniejszą witryną dostępną do bezpłatnego przesyłania strumieniowego wideo online. Jednak wielu użytkowników nie zdaje sobie sprawy, że YouTube oferuje również tysiące bezpłatnych filmów do wyboru w różnych gatunkach.

Chociaż możesz zalogować się za pomocą swojego konta Google, jedną z najlepszych cech oglądania bezpłatnych filmów w YouTube jest to, że nie musisz się rejestrować.

Niedawno YouTube ogłosił  nową linię bezpłatnych filmów i programów telewizyjnych  , które są w 100% bezpłatne.

Inne zalety strumieniowego przesyłania bezpłatnych filmów w YouTube to łatwość obsługi, świetny interfejs strony internetowej, kompatybilność z urządzeniami mobilnymi i nie tylko.

Niektóre wady oglądania filmów na YouTube to brak popularnych treści i irytujące reklamy w trakcie odtwarzania.

Sugeruję zapoznanie się z poniższym przewodnikiem, aby oglądać YouTube bez reklam na dowolnym urządzeniu do przesyłania strumieniowego.

Jak oglądać YouTube bez reklam

9. Mój Flixer

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie: 637 000
 • Irytujące reklamy: 6
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .

Użytkownicy znajdą mnóstwo tytułów do streamowania na popularnej stronie MyFlixer. Działa to w podobny sposób do niegdyś popularnego  Putlockera  .

Są tam nie tylko filmy do oglądania, ale MyFlixer ma również mnóstwo tytułów programów telewizyjnych dostępnych całkowicie za darmo.

Dzięki mnóstwu kategorii i opcji HD MyFlixer jest wspaniałym dodatkiem do tego zasobu bezpłatnych witryn do strumieniowego przesyłania filmów.

Zalety MyFlixer obejmują elegancki interfejs użytkownika, bibliotekę spakowanych treści i możliwości przesyłania strumieniowego HD.

Wypróbuj teraz Surfshark bez ryzyka!

Wady korzystania z MyFlixer obejmują miejsca docelowe reklam i niezweryfikowany status.

VirusTotal Scan (niezweryfikowana witryna):  Sześć podejrzanych plików.

Sprawdź nasz przewodnik poniżej, aby dowiedzieć się więcej o stronie MyFlixer.

Szczegóły MyFlixer i alternatywy

10. Freevee (dawniej IMDb)

refleks:

Freevee to witryna/aplikacja do przesyłania strumieniowego od Amazon, która oferuje bezpłatne treści, w tym filmy i programy telewizyjne do oglądania.

Jest to rebranding popularnego niegdyś serwisu IMDb TV, który służył temu samemu celowi. Freevee wprowadza wiele takich samych funkcji i opcji jak IMBb TV w eleganckim nowym interfejsie.

Istnieje mnóstwo kategorii do wyboru, w tym opcje na żywo, które są teraz dostępne w aplikacji.

Korzyści płynące z korzystania z Freevee obejmują bibliotekę bezpłatnych treści, łatwość obsługi z kontem Amazon oraz kompatybilność urządzeń.

Niektóre wady Freevee to ograniczenia treści, reklamy podczas gry i pewne ograniczenia geograficzne.

Zobacz nasz pełny przewodnik po Freevee poniżej, aby dowiedzieć się więcej o nowej usłudze Amazon o zmienionej nazwie.

Freevee Szczegóły i informacje

11. Filmy

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie: 1 500 000
 • Irytujące reklamy: 6
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .

FMovies to kolejny wielki faworyt, jeśli chodzi o strony z darmowym strumieniowaniem filmów. Ta witryna zawiera najnowsze filmy i programy telewizyjne w różnych jakościach wideo.

Witryna FMovies zawiera treści VOD podzielone na kategorie według daty wydania, gatunku, kraju, anime, najczęściej oglądanych i innych.

FMovies ma również kilka witryn lustrzanych, ale użycie któregokolwiek z powyższych adresów URL automatycznie przekieruje Cię do ich aktywnej witryny.

Niektóre zalety korzystania z FMovies obejmują spakowaną bibliotekę treści, prosty interfejs, wybór kategorii i odtwarzanie HD.

Wady korzystania z FMovies obejmują irytujące miejsca docelowe reklam i niezweryfikowany status.

VirusTotal Scan (niezweryfikowana strona internetowa) –  podejrzany plik.

Zapoznaj się z poniższym przewodnikiem, aby dowiedzieć się więcej o FMovies i jak oglądać filmy na dowolnym urządzeniu.

Szczegóły i informacje o filmie

12. Uuu

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie: 311 000
 • Irytujące reklamy: 6
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .

Vumoo ma przyjazny dla użytkownika interfejs i jest świetną witryną do oglądania filmów i seriali telewizyjnych.

Niższa częstotliwość reklam i płynne odtwarzanie sprawiają, że Vumoo jest doskonałym dodatkiem do naszej listy bezpłatnych witryn do strumieniowego przesyłania filmów.

Korzyści płynące z korzystania z witryn do przesyłania strumieniowego Vumoo obejmują płynne odtwarzanie, imponującą bibliotekę treści, interfejs użytkownika i wiele innych.

Niektóre wady Vumoo obejmują reklamy, niezweryfikowany status i niewielką liczbę kategorii.

VirusTotal Scan (niezweryfikowana witryna):  Brak podejrzanych plików.

13. splot

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie: 911 000
 • Irytujące reklamy: 5
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .
 • Oficjalna strona internetowa:  https://app.plex.tv/desktop

Wierzcie lub nie, ale Plex Media Server zapewnia teraz bezpłatne filmy, programy telewizyjne i telewizję na żywo na dowolnym urządzeniu podłączonym do Internetu.

Najlepsze jest to, że nie potrzebujesz nawet konta, aby przesyłać strumieniowo te darmowe treści!

Plex pierwotnie stał się popularny dzięki  torrentom  , ale teraz tysiące ludzi ma dostęp do bezpłatnych filmów na żądanie.

Niektóre zalety korzystania z Plex obejmują wbudowane funkcje serwera multimediów, płynne odtwarzanie, kompatybilność urządzeń i świetny interfejs użytkownika.

Wadami przesyłania strumieniowego filmów na Plex jest ograniczona biblioteka treści i reklamy.

Sprawdź nasz samouczek Plex Media Server poniżej, aby oglądać darmowe filmy na tej platformie i wszystko, co musisz wiedzieć.

Wypróbuj teraz Surfshark bez ryzyka!

Samouczek Plex Media Server

14. FilmyRadość

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie: 634 000
 • Irytujące reklamy: 6
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .

MoviesJoy to pozycja obowiązkowa na naszej liście bezpłatnych witryn do strumieniowego przesyłania filmów. Ta witryna zawiera prosty pasek wyszukiwania oraz popularne filmy i programy telewizyjne.

Jeśli chcesz wyszukiwać treści, możesz także wybierać spośród różnych kategorii, w tym Gatunek, Kraj i inne.

Linki są dostępne w rozdzielczości 1080p HD i odtwarzają się niezwykle szybko. Jednak przed odtworzeniem wybranych treści może być konieczne zamknięcie niektórych reklam.

Zalety korzystania z MoviesJoy obejmują obszerną bibliotekę treści, świetne funkcje wyszukiwania, kategorie i nawigację w witrynie.

Wady korzystania ze strony MoviesJoy obejmują irytujące miejsca docelowe reklam i niezweryfikowany status.

VirusTotal Scan (niezweryfikowana strona internetowa) –  podejrzany plik.

15. Telewizja Pluton

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie: 980 000
 • Irytujące reklamy: 5
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .
 • Oficjalna strona internetowa:  https://pluto.tv/on-demand

Najbardziej znana z oferty telewizji na żywo, Pluto TV oferuje tysiące bezpłatnych filmów na żądanie w różnych kategoriach.

Użytkownicy mogą przesyłać strumieniowo darmowe filmy na Pluto TV za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej lub mogą zainstalować aplikację na dowolnym urządzeniu do przesyłania strumieniowego, takim jak Firestick, Roku, iOS, Android i inne.

Korzyści płynące z korzystania z Pluto TV obejmują płynne odtwarzanie, kanały na żywo oprócz treści VOD oraz imponujący interfejs użytkownika.

Wady korzystania z Pluto TV obejmują ograniczony wybór treści i reklam podczas grania.

Zapoznaj się z naszym przewodnikiem poniżej, aby dowiedzieć się więcej o Pluto TV i o tym, jak zainstalować aplikację na wielu urządzeniach.  

Jak zainstalować Pluto TV

16. Tak Filmy

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie: 560 000
 • Irytujące reklamy: 7
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .

Przejrzysty interfejs sprawia, że ​​YesMovies jest ulubieńcem fanów darmowych witryn do strumieniowego przesyłania filmów.

Możesz skorzystać z prostego narzędzia wyszukiwania, jeśli dokładnie wiesz, co chcesz obejrzeć, lub kliknąć kategorię Filmy/programy telewizyjne u góry strony, aby ułatwić nawigację.

Kolejną wspaniałą funkcją, którą oferuje YesMovies, jest zakładka z wiadomościami, która zawiera mnóstwo aktualnych wydarzeń związanych z filmami i programami telewizyjnymi, abyś był na bieżąco.

Oglądanie filmu jest trochę trudne, ponieważ może być konieczne wielokrotne klikanie przycisku odtwarzania i przycisku zostań tutaj, ale łącza są zazwyczaj w wysokiej rozdzielczości, co zapewnia niesamowite wrażenia podczas przesyłania strumieniowego.

Zalety korzystania z bezpłatnej witryny do strumieniowego przesyłania filmów YesMovies obejmują ogromny katalog treści, możliwości przesyłania strumieniowego HD i funkcje wyszukiwania.

Wady korzystania z YesMovies obejmują niezweryfikowany status i irytujące miejsca docelowe reklam w całej witrynie.

VirusTotal Scan (niezweryfikowana strona internetowa) –  podejrzany plik.

Zapoznaj się z poniższym przewodnikiem, aby dowiedzieć się więcej o YesMovies i o tym, jak przesyłać strumieniowo na dowolne urządzenie.

Szczegóły i informacje o YesMovies

17. Wudu

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie: 564 000
 • Irytujące reklamy: 5
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .
 • Oficjalna strona internetowa:  https://www.vudu.com

Vudu to internetowa usługa przesyłania strumieniowego wideo na żądanie (VOD), która zapewnia bezpłatne i płatne opcje dostępu do tysięcy filmów i programów telewizyjnych.

Jego darmowa wersja nazywa się „Movies On Us”, ale zawiera reklamy. Chociaż Vudu wymaga konta, nie wymaga miesięcznej opłaty abonamentowej.

Vudu jest również dostępne jako aplikacja do zainstalowania na wielu urządzeniach. Zalety oglądania filmów na Vudu obejmują płynny interfejs użytkownika, kompatybilność aplikacji i łatwość użytkowania.

Wady korzystania z Vudu obejmują ograniczony wybór treści i reklam podczas odtwarzania filmów.

Sprawdź nasz przewodnik poniżej, aby uzyskać więcej informacji.

Jak zainstalować Vudu

18.  Kanał Roku

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie: 42 000
 • Irytujące reklamy: 5
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .
 • Oficjalna strona internetowa:  https://therokuchannel.roku.com

Kanał Roku stał się popularną bezpłatną witryną do strumieniowego przesyłania filmów do oglądania filmów i seriali telewizyjnych online.

Oprócz tego, że jest jednym z  najlepszych kanałów na Roku  , wielu nie zdaje sobie sprawy, że ta platforma jest również dostępna do użytku na dowolnym urządzeniu do przesyłania strumieniowego.

Wypróbuj teraz Surfshark bez ryzyka!

Niektóre zalety The Roku Channel to katalog przyzwoitych treści, brak wymagań rejestracyjnych i łatwość użytkowania na wielu urządzeniach.

Wady kanału Roku obejmują reklamy podczas odtwarzania i ograniczenia geograficzne w niektórych częściach świata.

Zapoznaj się z naszym przewodnikiem poniżej, aby zainstalować aplikację Roku Channel na Firestick, Fire TV i dowolnym urządzeniu z Androidem.

Kanał Roku na Firestick

19. PopcornFlix

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie: 410 000
 • Irytujące reklamy: 5
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .
 • Oficjalna strona internetowa:  https://www.popcornflix.com

PopcornFlix to usługa, o której warto wspomnieć na naszej liście darmowych serwisów do strumieniowego przesyłania filmów, które pojawiły się na scenie w 2017 roku.

Ta bezpłatna witryna do strumieniowego przesyłania filmów zawiera ponad 1500 filmów z kategorii familijnych, akcji, filmów dokumentalnych, komedii, horrorów, filmów zagranicznych i nie tylko.

Zauważysz również, że konto nie jest wymagane do korzystania z PopcornFlix, co jest wielką zaletą.

Główne zalety korzystania z PopcornFlix to przyzwoita biblioteka filmów, odnowiony interfejs i mniej reklam w porównaniu z innymi witrynami.

Niektóre wady PopcornFlix obejmują brak programów telewizyjnych i reklam podczas odtwarzania zawartości.

Sprawdź nasz samouczek PopcornFlix poniżej, aby dowiedzieć się więcej o tej bezpłatnej usłudze przesyłania strumieniowego.

Jak zainstalować aplikację PopcornFlix

20.Mydło2Dzień

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie: 5 700 000
 • Irytujące reklamy: 7
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .

Soap2Day to jedna z najpopularniejszych nazw darmowych witryn do strumieniowego przesyłania filmów w ostatnich latach.

Oryginalna domena Soap2Day została zamknięta jakiś czas temu i od tego czasu opracowano wiele serwerów proxy.

Zalety witryny do przesyłania strumieniowego Soap2Day obejmują przepełnioną bibliotekę treści, możliwości przesyłania strumieniowego HD i wybór kategorii.

Największe wady strony Soap2Day to niezweryfikowany status i irytująca częstotliwość reklam.

VirusTotal Scan (niezweryfikowana strona internetowa) –  podejrzany plik.

Sprawdź nasz przewodnik, aby dowiedzieć się więcej o Soap2Day, alternatywach i nie tylko.

Soap2Day szczegóły i alternatywy

21.  Transmisja

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie: 190 000
 • Irytujące reklamy: 6
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .

GoStream to szybko działająca strona internetowa z mnóstwem treści do bezpłatnego przesyłania strumieniowego filmów. Linki są dostarczane w rozdzielczości 720p i odtwarzane automatycznie po wybraniu.

Ponieważ GoStream jest łatwy w użyciu na dowolnym urządzeniu, nie możesz się pomylić z tą witryną.

Zalety witryny GoStream obejmują wybór kategorii, możliwości przesyłania strumieniowego HD i obszerną bibliotekę treści.

Największe wady GoStream to niezweryfikowany status, reklamy podczas odtwarzania i brak programów telewizyjnych.

VirusTotal Scan (niezweryfikowana witryna):  Brak podejrzanych plików.

Zobacz poniższy link, aby uzyskać więcej informacji na stronie internetowej GoStream.

Szczegóły i informacje GoStream

22. ActVid

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie: 163 000
 • Irytujące reklamy: 7
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .

ActVid to nowszy dodatek do naszej listy bezpłatnych witryn do strumieniowego przesyłania filmów, który staje się popularną nazwą wśród przecinaczy kabli.

Kategorie w ActVid to Top IMDb, filmy, programy telewizyjne, aplikacja na Androida, gatunek, kraj i aplikacja na Androida.

Pozytywy ActVid obejmują obszerną bibliotekę treści, prosty interfejs użytkownika i brak wymagań rejestracyjnych.

Negatywnymi aspektami korzystania z ActVid są niezweryfikowany status i irytujące miejsca docelowe reklam.

VirusTotal Scan (niezweryfikowana strona internetowa):

Wypróbuj teraz Surfshark bez ryzyka!

23.TV XUMO

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie: 26 000
 • Irytujące reklamy: 4
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .
 • Oficjalna strona internetowa:  https://www.xumo.tv

XUMO TV to bezpłatna usługa, która jest dostępna jako usługa przesyłania strumieniowego i jako strona internetowa.

XUMO zapewnia nie tylko tysiące darmowych tytułów VOD, ale także setki kanałów na żywo do wyboru.

Ze względu na dodatkowe funkcje telewizji na żywo XUMO można również znaleźć na naszej liście  bezpłatnych aplikacji IPTV  .

Korzyści płynące z korzystania z XUMO TV obejmują odtwarzanie jednym kliknięciem filmów i programów telewizyjnych, kanałów na żywo oraz płynne odtwarzanie.

Niektóre wady korzystania z XUMO TV obejmują strukturę obsługiwaną przez reklamy i ograniczony wybór treści.

Skorzystaj z poniższego łącza, aby dowiedzieć się więcej o XUMO i jak zainstalować aplikację.

Jak zainstalować XUMO TV

24.  Gwiazdy filmowe

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie: 8100
 • Irytujące reklamy: 5
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .

Moviestars staje się popularną nazwą na naszej liście bezpłatnych witryn do strumieniowego przesyłania filmów, które zawierają ogromną bibliotekę treści filmowych.

Chociaż ta strona ma mniej odwiedzających w porównaniu do innych, spodziewaj się, że Moviestars z czasem nabierze rozpędu!

Niektóre z najlepszych elementów, które znaleźliśmy w Moviestars, to mniejsza częstotliwość reklam, imponujący wybór filmów i prosta nawigacja.

Negatywne aspekty korzystania z Moviestars to brak seriali i niezweryfikowany status.

VirusTotal Scan (niezweryfikowana strona internetowa) –  podejrzany plik.

25. Powstanie filmu

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie: 17 000
 • Irytujące reklamy: 5
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .
 • Oficjalna strona internetowa:  https://filmrise.com

FilmRise to witryna do strumieniowego przesyłania filmów i programów telewizyjnych, która nabyła ponad 20 000 tytułów do obejrzenia. Stało się to znane z dużej kolekcji klasycznych filmów.

FilmRise jest dostępny jako aplikacja do zainstalowania na różnych urządzeniach, w tym Firestick/Fire TV, Roku, Android, iPhone i innych.

Zalety korzystania z witryny do przesyłania strumieniowego FilmRise obejmują wybór niezależnych treści, płynny interfejs i kompatybilność aplikacji na wielu urządzeniach.

Wady korzystania z FilmRise obejmują ograniczone opcje treści, kategorii i reklam podczas odtwarzania.

Odwiedź nasz kompletny przewodnik po FilmRise, aby dowiedzieć się więcej o tej usłudze.

Jak zainstalować aplikację FilmRise

26. IFilmy

refleks: 

 • Odwiedzający miesięcznie: 1 200 000
 • Irytujące reklamy: 8
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .

YoMovies to kolejny nowy dodatek do naszej listy bezpłatnych witryn do strumieniowego przesyłania filmów, który jest coraz bardziej popularną nazwą w tej przestrzeni.

Kategorie w YoMovies to Hollywood, seriale angielskie, Bollywood, seriale hindi, gatunek, gorące seriale, erotyczne i inne.

Pozytywne aspekty YoMovies obejmują ogromny wybór treści, międzynarodowe kategorie i brak wymagań rejestracyjnych.

Największe wady korzystania z YoMovies obejmują irytujące miejsca docelowe reklam i niezweryfikowany status.

VirusTotal Scan (niezweryfikowana witryna):  Brak podejrzanych plików.

Sprawdź poniższy link, aby uzyskać więcej informacji na temat witryny YoMovies, w tym alternatyw.

YoMovies Szczegóły i alternatywy

27.StreamM4u

refleks: 

 • Odwiedzający miesięcznie: 23 000
 • Irytujące reklamy: 5
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .

Streamm4U oferuje świetną listę filtrów do klasyfikowania różnych gatunków i kategorii.

Użytkownicy zobaczą źródło zapasowe pod filmem. Jeśli zauważysz, że Twój film nie jest odtwarzany na wybranym serwerze, możesz użyć kopii zapasowej jako drugiej opcji, aby go obejrzeć.

Podobnie jak w przypadku innych, może być konieczne kilkukrotne kliknięcie przycisku odtwarzania przed rozpoczęciem transmisji. Jednak po odtworzeniu nie ma buforowania ani opóźnień dla prawie wszystkich tytułów w Streamm4U.

Największe zalety Streamm4U to wysokiej jakości funkcje wyszukiwania, biblioteka treści i wybór kategorii.

Niektóre wady korzystania ze Streamm4U to niezweryfikowany status, miejsca docelowe reklam i duża liczba serwerów proxy.

Wypróbuj teraz Surfshark bez ryzyka!

VirusTotal Scan (niezweryfikowana strona internetowa) –   podejrzany plik.

28. Jidym

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie: 65 000
 • Irytacja reklamy: 0
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .
 • Oficjalna strona internetowa:  https://www.yidio.com

Yidio to nowsza witryna do przesyłania strumieniowego, która różni się od innych na tej liście, działając jako wyszukiwarka do znajdowania bezpłatnych filmów.

Musisz założyć konto, ale Yidio to świetne narzędzie, które pomaga użytkownikom znaleźć najlepsze darmowe filmy dostępne online.

Korzyści płynące z korzystania z witryny do przesyłania strumieniowego Yidio obejmują hosting ulubionych treści, brak reklam i bezpłatny abonament.

Niektóre wady Yidio obejmują brak hostowanych treści i wymagań rejestracyjnych.

Odwiedź poniższy link, aby dowiedzieć się więcej o Yidio.

Informacje i szczegóły Yidio

29.  Witam filmy

refleks: 

 • Odwiedzający miesięcznie: 184 000
 • Irytujące reklamy: 6
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .

HiMovies to nowsza nazwa na naszej liście bezpłatnych witryn do strumieniowego przesyłania filmów do oglądania filmów i seriali telewizyjnych online.

Jednak witryna HiMovies szybko zaczyna zyskiwać popularność w społeczności streamingowej ze względu na bibliotekę treści, odtwarzanie i niewielkie problemy z reklamami w porównaniu z innymi witrynami do przesyłania strumieniowego.

HiMovies zapewnia wiele korzyści, takich jak doskonała biblioteka treści, płynne przeglądanie, możliwości przesyłania strumieniowego HD i brak wymagań dotyczących rejestracji.

Największe wady HiMovies obejmują irytujące miejsca docelowe reklam i niezweryfikowany status.

VirusTotal Scan (niezweryfikowana witryna):   cztery podejrzane pliki.

30. Baldachim

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie: 171 000
 • Irytacja reklamy: 0
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .
 • Oficjalna strona internetowa:  https://www.kanopy.com

Kanopy jest prawdopodobnie najciekawszą bezpłatną witryną do strumieniowego przesyłania filmów na tej liście, ponieważ potrzebujesz karty bibliotecznej z kompatybilnej biblioteki.

Po pomyślnym utworzeniu konta będziesz mieć dostęp do tysięcy filmów dostarczonych przez Kanopy w różnych kategoriach.

Chociaż wybór treści jest ograniczony, najlepszą rzeczą w Kanopy jest brak reklam podczas odtwarzania.

Inne wady Kanopy obejmują wymóg rejestracji i brak wysokiej jakości linków do przesyłania strumieniowego.

31. Ruch przestrzenny

refleks: 

 • Odwiedzający miesięcznie: 76 000
 • Irytujące reklamy: 6
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .

SpaceMov to kolejna witryna, która obsługuje filmy 1080p w celu uzyskania wrażeń w wysokiej rozdzielczości. Ma świetne menu główne z opcją wyszukiwania według gatunku, kraju i nie tylko.

Jedną z najlepszych funkcji oferowanych przez SpaceMov jest opis i przycisk „Obejrzyj zwiastun”. Dokonując wyboru, często dostępnych jest wiele źródeł do przesyłania strumieniowego.

Użytkownicy będą cieszyć się SpaceMov do oglądania filmów dowolnej odmiany, dlatego umieściliśmy go na naszej liście witryn do strumieniowego przesyłania filmów.

Zalety korzystania ze SpaceMov obejmują spakowany katalog treści, brak wymagań rejestracyjnych i prosty interfejs użytkownika.

Wady korzystania ze SpaceMov obejmują niezweryfikowany status, irytujące miejsca docelowe reklam oraz liczbę wadliwych serwerów proxy.

VirusTotal Scan (niezweryfikowana witryna):  Brak podejrzanych plików.

32. MyBundleTV (SnagFilms)

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie: 6900
 • Irytacja reklamy: 0
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .

Pierwotnie znany jako SnagFilms, nowy i ulepszony MyBundleTV służy jako ogromna baza danych do wyszukiwania milionów filmów online.

Ta witryna z filmami działa podobnie do Yidio, ponieważ obie są wyszukiwarkami, które pomagają odwiedzającym znaleźć ich ulubione filmy.

MyBundle pomaga również użytkownikom znaleźć usługi przesyłania strumieniowego dla kanałów na żywo z podziałem na mnóstwo dostawców.

Korzyści płynące z korzystania ze strony MyBundleTV obejmują uporządkowanie ulubionych treści, brak reklam i pomocny bezpłatny plan.

Niektóre wady MyBundleTV obejmują wymagania rejestracyjne i brak hostowanych treści.

Możesz zobaczyć link poniżej, aby uzyskać więcej informacji na temat zamknięcia MyBundleTV i SnagFilms.

Zamknięcie SnagFilms: co się stało

33. 123Zimno

refleks: 

 • Odwiedzający miesięcznie: 22 000
 • Irytujące reklamy: 6
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .

123Chill to nowsza nazwa na naszej liście bezpłatnych witryn do strumieniowego przesyłania filmów, która zawiera tysiące filmów i programów telewizyjnych.

Wypróbuj teraz Surfshark bez ryzyka!

Ta bezpłatna witryna do strumieniowego przesyłania filmów ma świetne kategorie, odtwarzanie, zawartość, nawigację i wiele więcej.

Zalety strony internetowej 123Chill do przesyłania strumieniowego obejmują wspaniały interfejs użytkownika, katalog wysokiej jakości treści i wybór kategorii.

Wady 123Chill obejmują reklamy w całej witrynie oraz niezweryfikowany status.

VirusTotal Scan (niezweryfikowana witryna):  Brak podejrzanych plików.

34. Archiwum internetowe

refleks:

 • Odwiedzający miesięcznie: 160 000
 • Irytacja reklamy: 0
 • Kompatybilny z VPN: Tak Działa doskonale z  VPN  .
 • Oficjalna strona internetowa:  https://archive.org

Internet Archive to biblioteka cyfrowa non-profit zawierająca tysiące dzieł cyfrowych należących do domeny publicznej, w tym filmy, programy telewizyjne, muzykę, obrazy, książki i nie tylko.

W Internet Archive znajdziesz filmy i programy telewizyjne od dzisiaj do połowy XX wieku!

Inne zalety korzystania z Internet Archive to obszerna biblioteka treści, interfejs bez reklam i prosta nawigacja.

Największą wadą Internet Archive jest ograniczona zawartość w porównaniu z innymi witrynami do przesyłania strumieniowego na tej liście.

Zobacz poniższy link, który zawiera kilka filmów należących do domeny publicznej dostępnych w Internet Archive.

Ankieta dotycząca najlepszych darmowych witryn do przesyłania strumieniowego filmów – marzec 2023 r

Pomóż nam określić najlepsze witryny do strumieniowego przesyłania filmów, które można znaleźć na tej stronie, wypełniając poniższą ankietę. Aby zobaczyć wyniki, musisz zagłosować.

 • Jaka jest najlepsza strona do strumieniowego przesyłania filmów? *
  •  kino
  •  rura
  •  AZMovies
  •  Trzask
  •  123Filmy
  •  paw telewizor
  •  Film słoneczny
  •  youtube
  •  Mój Flixer
  •  Freevee
  •  Filmy
  •  wuuu
  •  splot
  •  FilmyJoy
  •  telewizor pluton
  •  Tak filmy
  •  wiara w czary
  •  kanał roku
  •  prażona kukurydza
  •  mydło2dzień
  •  GoStream
  •  ActVid
  •  xumo
  •  Gwiazdy filmowe
  •  CineRise
  •  Filmy
  •  Obecny m4u
  •  yidio
  •  Cześć Filmy
  •  Zadaszenia
  •  SpaceMov
  •  Moja paczka
  •  123zimno
  •  archiwum internetowe

Jak korzystać z bezpłatnych witryn do przesyłania strumieniowego filmów na Firestick

Jak wspomniano powyżej, witryny na tej liście zostały specjalnie wybrane ze względu na ich funkcjonalność na różnych platformach.

Chociaż istnieją setki sposobów oglądania filmów za pośrednictwem bezpłatnych witryn do strumieniowego przesyłania filmów, działają one doskonale na komputerze, a także na urządzeniach Amazon Fire TV i  Android TV Box  .

W chwili pisania tego tekstu najpopularniejszym urządzeniem do przesyłania strumieniowego jest  Amazon Firestick 4K  .

Często użytkownicy kupują Firestick, mając nadzieję, że „odblokują” to urządzenie, aby  pobrać aplikacje  i uzyskać nieograniczony dostęp do przesyłania strumieniowego.

Dzięki „ładowaniu bocznemu” możesz zainstalować aplikacje innych firm, które umożliwiają bezpłatne oglądanie filmów, programów telewizyjnych i nie tylko.

Korzystanie z Firestick lub Fire TV to świetne źródło do oglądania filmów przy użyciu różnych aplikacji i wtyczek.

Podczas gdy Firestick jest idealną opcją dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z przecinaniem kabli, istnieje wiele innych opcji.

Jak widać w powyższym przewodniku wideo, pokazujemy, jak przesyłać strumieniowo z bezpłatnymi witrynami do strumieniowego przesyłania filmów na Fire TV Stick, Fire TV lub Fire TV Cube.

Jeśli używasz urządzenia Firestick lub Fire TV, Silk Browser można łatwo zainstalować ze sklepu Amazon App Store.

Dzięki  przeglądarce Amazon Silk  na Twoim urządzeniu wszystkie wymienione powyżej witryny będą odtwarzać dowolny wybrany przez Ciebie film lub program telewizyjny.

 WSKAZÓWKA TROYPOINT:   Należy pamiętać, że wiele z tych bezpłatnych witryn do strumieniowego przesyłania filmów jest pełnych reklam, ma ograniczone opcje treści i może wymagać posiadania konta. Sugeruję przejrzenie naszych popularnych przewodników poniżej w celu znalezienia alternatyw.

Często zadawane pytania dotyczące witryn do strumieniowego przesyłania filmów

Jakie są najlepsze darmowe strony do strumieniowego przesyłania filmów?

Najlepsze bezpłatne strony do strumieniowego przesyłania filmów to Tubi, AZMovies, YouTube, Peacock TV, SolarMovie, Crackle, PopcornFlix, Vumoo i wiele innych, które umieściliśmy na tej liście.

Czy strony z darmowymi filmami są legalne?

Tak, odwiedzanie bezpłatnych witryn do strumieniowego przesyłania filmów jest legalne, jeśli oglądasz filmy należące do domeny publicznej i programy telewizyjne.

Czy strony z darmowymi filmami są bezpieczne?

Chociaż wiele bezpłatnych witryn do strumieniowego przesyłania filmów jest bezpiecznych w użyciu, niektóre zawierają podejrzane pliki. Skanujemy każdą powyższą witrynę za pomocą VirusTotal i sprawdzamy ich bezpieczeństwo.

Czy potrzebujesz VPN dla darmowych witryn do strumieniowego przesyłania filmów?

Tak. Posiadanie VPN jest koniecznością, jeśli korzystasz z tych bezpłatnych witryn do strumieniowego przesyłania filmów. To ukryje Twoje działania związane z transmisją strumieniową i ochroni Cię przed operatorami witryn, hakerami i dostawcą usług internetowych.

Co się stanie, jeśli zostaniesz przyłapany na korzystaniu z bezpłatnych witryn do strumieniowego przesyłania filmów?

Jeśli zostaniesz przyłapany na korzystaniu z bezpłatnych witryn do strumieniowego przesyłania filmów w celu oglądania treści chronionych prawem autorskim, możesz napotkać problemy prawne. TROYPOINT zaleca posiadanie VPN podczas korzystania z bezpłatnych witryn do strumieniowego przesyłania filmów i oglądania tylko treści należących do domeny publicznej.

Na jakich stronach mogę oglądać darmowe filmy bez rejestracji?

Niektóre witryny do strumieniowego przesyłania filmów, które nie wymagają rejestracji konta, to YouTube, Crackle, Tubi, SolarMovie, Pluto TV, Yesmovies i Plex.

W tym poście mówimy o najlepszych stronach do oglądania darmowych filmów online.

Contents show