Filmy dla dzieci

10 Najlepszych Filmów Dla Dzieci 2023 Roku

Filmy dla dzieci: starannie dobrane i zainspirowane, filmy mogą być dla dzieci czymś więcej niż tylko sposobem na rekreację. Pełne znaczeń i konotacji mogą zamienić się w prawdziwą lekcję edukacyjną o życiu, zasadach, wartościach, ale także o sztuce, geografii, zwierzętach i ich cechach.

Dlatego wybraliśmy cykl filmów dla dzieci wszech czasów, pokazy, które zdobyły niezliczoną ilość nagród i nominacji i które podbiły serca nawet najbardziej sceptycznych widzów.

Oto najciekawsze filmy edukacyjne dla dzieci w każdym wieku do wspólnego oglądania, gdy chcesz się zrelaksować. Ta lista zawiera najlepsze filmy dla dzieci.

1. CHARLIE I FABRYKA CZEKOLAD (2005)

Film ten uznawany jest za jeden z najlepszych filmów dla dzieci. Otrzymał bardzo dobre recenzje.

Odpowiedni dla dzieci w wieku od 7 lat i uwielbiany również przez dorosłych, Charlie i fabryka czekolady to musical pełen elementów fantasy w reżyserii Toma Burtona. Zabawny i pełen edukacyjnych subtelności film opowiada historię dobrego, ale biednego chłopca, który mieszka z rodzicami i dziadkami. Czekolada była jedną z jego największych radości, ale biorąc pod uwagę sytuację finansową, mały Charlie mógł cieszyć się nią tylko raz w roku, w swoje urodziny.

Wszystko przybiera nieoczekiwany obrót, gdy Willy Wonka, właściciel słynnej fabryki czekolady w tym małym miasteczku, oferuje pięć bezpłatnych biletów, których zwycięzcy będą mieli okazję odwiedzić tajemniczą fabrykę. Charlie jest jednym ze szczęśliwych zwycięzców, a niespodzianki pojawiają się szybko po wejściu do budynku. Maluch nie wie, że komu uda się ukończyć zwiedzanie fabryki, nie ulegając słodkiej pokusie, zostanie jego właścicielem.

2. SAM W DOMU/SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZĄT (2016)

Jeden z najpopularniejszych filmów animowanych dla dzieci 2016 roku, Kevin sam w domu , przenosi nas do cudownego świata zwierząt domowych. Uniwersum Maxa, uroczego teriera nierozerwalnie związanego ze swoim właścicielem, zostaje zakłócone, gdy postanawia ona adoptować kolejnego zwierzaka, Duke’a. To jeden z najlepszych filmów dla dzieci.

Gry i dokuczanie między nimi nasilają się, ale ich relacje zmieniają się, gdy porywa ich gang niebezpiecznych kotów. W walce ze złem dołącza do nich dzielny króliczek – Snowball – który nie tylko ich ratuje, ale namawia, aby dołączyli do jego grupy zagubionych i mściwych zwierząt. Pełen zwrotów akcji, cennych lekcji o przyjaźni i odwadze, ale nie tylko humoru, ten seans zdecydowanie warto obejrzeć z rodziną!

3. MITCHELLS KONTRA. MASZYNY (2021)

Animacja Mitchell Family vs. Robots jest częścią serii filmów traktujących o technologii i potencjalnych wyzwaniach, jakie ze sobą niesie. Film skupia się na rodzinie, która choć powinna cieszyć się wakacjami, zmuszona jest stawić czoła robotowi AI, który zwraca się przeciwko ludzkości.

Sympatyczni bohaterowie, kolorowe obrazy i po prostu smaczne teksty sprawiają, że ten film zasługuje na umieszczenie na swojej liście, zwłaszcza że zawiera także wiele elementów edukacyjnych. W serwisie Netflix wystarczy jedno kliknięcie, więc nie czekaj dłużej i obejrzyj.

A jeśli Twój maluch pasjonuje się robotyką i w przyszłości sam chce zostać twórcą robota AI, to czekamy na niego na kursie dla dzieci Lego Robotics . Dowiesz się tutaj jak złożyć i zaprogramować robota Lego, jakie są podstawy programowania, ale także jak działają czujniki ultradźwiękowe.

4. WŁAŚNIE (2005)

Nietypowy i ciekawy film, który ukazuje emocje z innej perspektywy. Upside Down to seans odpowiedni dla dzieci powyżej 6. roku życia. Film skupia się na Riley, 11-letniej nastolatki, która próbuje poradzić sobie z natłokiem emocji, które ją przytłaczają po przeprowadzce z rodzicami do innego miasta. Radość, smutek, złość, strach i wstręt są personifikowane i przedstawiane jako istoty pociągające za sznurki w umyśle młodej kobiety.

Pełen naukowych wyjaśnień przedstawionych w przyjazny dzieciom sposób, film ten oferuje inne spojrzenie na emocje, które kierują naszymi codziennymi działaniami. Głównym przesłaniem, jakie dzieci wyniosą z oglądania tego filmu, jest to, że nawet jeśli czasami czujesz się smutny, zły i zniesmaczony, jest to całkowicie normalne i stanowi część ogromnej karuzeli zwanej życiem.

5. CZERWONY/ZMIENIAJĄCY SIĘ CZERWONY (2022)

Oryginalna historia, pełna zwrotów akcji i humoru, Bright Red przedstawia nam Mei Lee, pewną siebie, pełną życia 13-latkę przepełnioną energią. Mei Lee musi dzielić pomiędzy libertyńskim życiem, jakie prowadzi każda nastolatka, a życiem dobrej dziewczynki narzuconej przez jej nieco apodyktyczną matkę, Mei Lee żyje w ciągłym konflikcie. Wszystko się jednak zmienia, gdy pewnego ranka mała dziewczynka odkrywa, że ​​nie jest już zwykłą dziewczynką, ale… wielką czerwoną pandą.

Od szczęścia po smutek, od spokoju po złość, ten film pokazuje, jak okres dojrzewania to kolejka górska emocji, uczuć i doświadczeń, którym trzeba stawić czoła z dużą odwagą. Podczas oglądania dzieci będą zafascynowane fantastyczną pandą wielką, dzięki czemu lepiej zrozumieją, jak ważna jest rodzina, przyjaźń i równowaga.

6. KOKO (2017)

Coco to jeden z filmów edukacyjnych dla dzieci, który zachęca do podążania za swoimi marzeniami i pasjami bez względu na sytuację. Ta adaptacja opowiada historię chłopca o imieniu Miguel, który marzy o zostaniu prawdziwym piosenkarzem, podobnie jak jego idol Ernesto de la Cruz, ale zniechęca go cała rodzina. Zdesperowany, by urzeczywistnić swoje marzenie, młody człowiek spełnia życzenie, które teleportuje go do kolorowej i niesamowitej Krainy Umarłych.

Tam muzyka i dobra wola są nie tylko dozwolone i mile widziane, ale osiągają rangę doskonałości. Miguel odkrywa rodzinne tajemnice rozciągające się na pokolenia, musi przejść przez szereg przygód i prób, które przybliżą go do celu: bycia piosenkarzem w pełnej mocy słowa. Film ten, przeplatający głębokie lekcje z momentami podnoszącymi na duchu, spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

7. WALL-E (2008)

Film edukacyjny dla dzieci, wywierający silny wpływ emocjonalny, Wall-E opowiada historię beznadziejnego robota, ostatniego ocalałego na Ziemi, której akcja rozgrywa się o stulecia w przyszłości. Po tym, jak Ziemianie zniszczyli planetę, a ocaleni przenieśli się na statek kosmiczny, z dawnych królestw pozostało tylko pył, proch i Wall-E.

Jednak historia przybiera inny obrót, gdy odkrywa innego robota, w którym zakochuje się nieodwracalnie, oraz innych, z którymi czuje, że może ocalić ludzkość. Ten klejnot sztuki marki Pixar to coś więcej niż wezwanie do ochrony planety i ograniczenia konsumpcjonizmu, to raczej sygnał alarmowy przedstawiony w przyjazny, zrozumiały dla każdego sposób.

A dla najmłodszych, którzy – zwłaszcza po tym naprawdę imponującym filmie – kochają technologię i chcą lepiej poznać mechanizmy stojące za takim robotem i nie tylko, mamy dobrą wiadomość. Kurs Digital Discovery wspiera dzieci, pomagając im rozwijać myślenie algorytmiczne, rozumieć wczesną robotykę i bezpiecznie korzystać z Internetu.

8. DŹWIĘKI MUZYKI (1965)

Dźwięki muzyki , prawdziwe arcydzieło swojej epoki i później, rzuca światło na takie tematy, jak znaczenie rodziny, dzieciństwa, miłości i, co nie mniej ważne, muzyki w jej różnych formach. Ten wyjątkowy pokaz przedstawia Marię, młodą Austriaczkę, która opuszcza klasztor, w którym mieszkała, aby odkrywać świat. Zostaje guwernantką 7 dzieci Kapitana Von Trappa, podczas którego maluchy po raz pierwszy dowiedzą się, co oznacza zabawa i przygoda.

A ponieważ miłość zawsze znajduje swoją drogę, Maria i kapitan Von Trapp przeżyją piękną romantyczną historię, która w pierwszej kolejności jest kwestionowana. Film niesie pozytywne przesłanie o tym, że rodzina, harmonia i szczere uczucia zawsze zwyciężą, niezależnie od okoliczności i przeszkód.

9. Iniemamocni (2004)

Iniemamocni to film o superbohaterach łączący komedię z akcją, uwielbiany przez dzieci i doceniany przez rodziców. Wszystko zaczyna się, gdy rodzina superbohaterów – Iniemamocni – zmuszona jest udawać zwykłych obywateli pozbawionych nadprzyrodzonych mocy. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że wszystko idzie zgodnie z planem, Pan Iniemamocny nie potrafi zapanować nad swoimi impulsami do pomagania innym i wyróżniania się.

Pojawia się złoczyńca pragnący podbić świat armią robotów, a cała rodzina Iniemamocnych zmuszona jest ujawnić swoją prawdziwą tożsamość. Pełen trzymających w napięciu momentów, ale także wersów wywołujących uśmiech i dobry nastrój, film z pewnością warto dodać do listy seansów do obejrzenia w sobotni wieczór z rodziną.

10. KRÓL LW (1994)

Jako jeden z najpopularniejszych filmów animowanych dla dzieci wszechczasów, Król Lew nie przestaje zaskakiwać i imponować bogactwem lekcji, kolorowymi obrazami i przyjemnymi piosenkami. Po obejrzeniu tego animowanego arcydzieła najmłodsi dowiedzą się, co to znaczy dorosnąć, czym jest zdrada i jak sobie z nią poradzić, ale także jak triumfuje miłość i rodzina.

Dzięki specjalnej ścieżce dźwiękowej, w której przeplatają się utwory skomponowane przez Eltona Johna, film ten przedstawia Simbę, lwiątko zmuszone stawić czoła trudnej rzeczywistości i nagle dojrzewające po śmierci ojca. Pełen wzruszeń, o silnym oddziaływaniu, to seans pozbawiony, ale może i film warty dodania do listy filmów do obejrzenia w życiu, polecany dzieciom powyżej 5. roku życia.

11. ZNAJDŹ NEMO/ZNAJDŹ NEMO (2003

„Gdzie jest Nemo” to coś więcej niż film animowany dla dzieci. Zamiast tego jest to opowieść o odwadze, przyjaźni, autentyczności i wielkoduszności. Kiedy błazenek Nemo zostaje schwytany przez nurka, jego ojciec, Marlin i Dory, bardzo wesoła i ruchliwa ryba chirurg, wyruszają na jego poszukiwania.

Ich podróż pełna wpadek i przeszkód kończy się sukcesem i sprowadza Nemo do domu. Od agonii po ekstazę – ten film przeznaczony dla dzieci będzie zachwycony, zwłaszcza że przeniesie je do cudownego wodnego świata, gdzie małe rybki rozmawiają i mają uczucia tak realne, jak to tylko możliwe.

12. KSIĘGA DŻUNGLI (2016)

Ta adaptacja, zainspirowana słynnym zbiorem opowiadań Rudyarda Kiplinga, zyskała nowy wymiar, tym razem bardziej nowoczesny i pełen witalności. Mowgli, dziecko wychowane przez wilczycę, wyrusza w pełną przeszkód i przygód podróż, aby spotkać swoich prawdziwych rodziców. Droga jest uciążliwa, a młody człowiek musi stawić czoła gigantycznemu pytonowi, królowi małp, ale także groźnemu tygrysowi Shere Khanowi, aby dotrzeć do celu.

Wytrwałość, prawdziwa przyjaźń, odwaga, ale i szczerość to tylko niektóre z głównych wartości promowanych w tym wielkim dniu seansu. Film bardziej odpowiedni dla dzieci powyżej 7. roku życia, podbije Wasze serca i przykuje uwagę już od pierwszych minut!

13. HISTORIA ZABAWEK (1995)

Toy Story to pierwszy w pełni animowany komputerowo film wyprodukowany przez firmę Pixar i wydany przez Walt Disney Studios, opowiadający o sekretnym życiu zabawek, gdy nie są one widziane przez ludzi. Kowboja i astronautę, będących ulubionymi zabawkami dziecka o imieniu Andy, toczy prawdziwy konflikt oparty na rywalizacji. Walcząc o to, by znaleźć się na szczycie listy ulubieńców dziecka, oboje wyruszają w wielką podróż. Jeśli do tego czasu ich jedyną troską było to, kto jest lepszy, sytuacja się zmienia, gdy muszą połączyć siły, aby stawić czoła wyzwaniom.

Toy Story , edukacyjny film dla dzieci, skupiający się na przyjaźni i jej różnych aspektach, jest prawdziwą inspiracją dla najmłodszych i pełnoprawną kinową rozkoszą także dla dorosłych. A jeśli naprawdę spodobała Ci się pierwsza część, na szczęście możesz obejrzeć kontynuację historii w Toy Story 2, Toy Story 3 i Toy Story 4.

14. ODWAŻNY (2012)

Jeśli Twój młodszy chłopak tęskni za filmami z odważnymi, ale nietypowymi bohaterami, to Fearless jest tym, czego szukasz. Merida jest księżniczką innego rodzaju, pasjonującą się jazdą konną, strzelaniem z łuku, ale przede wszystkim buntowniczką, która łamie wszelkie stereotypy panujące w jej rodzinie i odmawia poślubienia przeznaczonego jej księcia.

Oprócz konfliktów międzypokoleniowych, zachęty do robienia tego, co czujesz i chcesz, ale także do słuchania swojego powołania, film ten rzuca światło na niezwykle ważne tematy, takie jak wzięcie odpowiedzialności i pokonanie osobistej dumy. Doprawiony cennymi historiami film zafascynuje widzów w każdym wieku i przeniesie ich do pięknych krain Szkocji, gdzie wraz z upartą księżniczką przeżyją niezapomnianą przygodę.

15. ZOOTOPIA/ZOOTROPOLIS (2016)

Metafora współczesnego społeczeństwa, okraszona dużą dawką humoru i zilustrowana w formie starannie zarysowanych postaci, Zootopia to film edukacyjny polecany dla dzieci powyżej 8. roku życia. Akcja rozgrywa się w miasteczku o tej samej nazwie, kiedy pełen osobowości lis zostaje upozorowany na morderstwie. Najlepszy policjant w mieście zaczyna ją gonić, ale okazuje się, że są najlepszymi partnerami, gdy odkrywają, że są bohaterami wieloletniego spisku.

Pełna kolorów i dynamicznych scen animacja przykuwa uwagę nawet najbardziej niecierpliwych dzieci, oferując napięcie powieści kryminalnej. A ponieważ w takim seansie nie może zabraknąć głębszego podłoża, w opowieści udaje się uchwycić to, co dzieje się, gdy nie pozwalasz, by ktoś inny decydował o Twoim miejscu w świecie i walczył o Twoje marzenia.

16. RATATOUILLE (2007)

Ten film będzie prawdziwą gratką dla kinomanów w każdym wieku. Fabuła skupia się na Remym, młodym szczurze, którego marzeniem jest zostać sławnym szefem kuchni. Chociaż rodzina nie zgadza się z jego życzeniem, a myśl, że szczur nie ma nic do roboty w kuchni jest normalna, on nie daje się zniechęcić. Wyrusz na prawdziwą przygodę, podczas której kulinarne przysmaki, przyjaźń i wyzwania wkrótce staną się częścią tej pełnej esencji komedii.

Pełni życia bohaterowie, dynamiczne sceny i starannie przemyślane linie sprawiają, że film wyreżyserowany przez uznanego Brada Birda, znanego także z „Iniemamocnych”, to jeden z najlepszych filmów dla dzieci ostatnich lat.

17. DUSZA (2020)

Animacja, która zdobyła dwie nagrody i nominację do Oscara, Dusza to seans, który w pełni zasługuje na swoje miejsce na liście najlepszych filmów dla dzieci i młodzieży. Z głębokim przesłaniem na temat sensu życia, ale zilustrowanym w sposób zrozumiały dla dzieci powyżej 12. roku życia, film ten przedstawia nam Joe Gardnera, nauczyciela muzyki, który marzy o zostaniu sławnym piosenkarzem jazzowym. W drodze do wymarzonej kariery ulega wypadkowi, w wyniku którego trafia do eterycznej, przejściowej przestrzeni.

Musi odnaleźć drogę powrotną do swojego ciała i snu, wyrusza w rozległą podróż, która łączy znane i nieznane, ale także sfery, o których istnieniu nie miał pojęcia. Pełna głębokich subtelności, o najbardziej pokręconych zakątkach istnienia, Soul pozostawi Cię bez słowa, ale także z wieloma pytaniami na temat życia w ogóle.

18. W GÓRĘ (2009)

Przede wszystkim jest zaproszeniem do życia „teraz”, do niezwłocznego realizowania swoich marzeń i definitywnego usunięcia barier, jakie stawia własny umysł. Ta animacja, która doskonale łączy humor, przygodę i emocje, przedstawia Carla, siedmiolatka, który wraz ze swoim domem wznosi się w powietrze, podtrzymywany w powietrzu przez mnóstwo różnobarwnych balonów. Kierowany obietnicą złożoną zmarłej żonie, że wyruszy w podróż po świecie, wyrusza w przygodę życia. Ale jest jeden mały szczegół, który robi różnicę: ośmioletni chłopiec, który w momencie startu był na werandzie swojego domu.

Dzięki dwóm nominacjom i trzem Oscarom film ten jest czymś więcej niż tylko filmem edukacyjnym dla dzieci. To prawdziwa lekcja życia dla widzów w każdym wieku, ale także źródło inspiracji dla tych, którzy ciągle zapominają cieszyć się życiem w pełni!

19. MOANA (2016)

Nietypowa opowieść Disneya autorstwa twórców słynnych animacji Zootropolis i Kraina Lodu . W roli głównej Moana występuje Vaiana, urodzona marynarka, która wyrusza na poszukiwanie legendarnej wyspy w Oceanii. Na swojej drodze spotyka niezliczone niezwykłe doświadczenia, wyzwania, które wystawiają ją na próbę jej wytrwałości, ale także nowych partnerów, którzy pomogą jej ocalić rodzinę.

Ożywiona wyjątkową ścieżką dźwiękową, przywodzącą na myśl pełnoprawny musical, animacja należy do kategorii filmów oferujących bohaterki inne spojrzenie, przenoszące uwagę z klasycznej księżniczki na bohaterkę bez strachu i uprzedzeń.

20. JAK GRINCH Ukradł ŚWIĘTA

Święta Bożego Narodzenia „Jak Grinch ukradły” również należą do kategorii ponadczasowych filmów dla dzieci, do których będziesz wracać z wielkim sentymentem nawet po wielu latach. Kto by pomyślał, że znajdzie się ktoś, kto będzie nienawidził tego pełnego magii i uroku święta, nie mówiąc już o próbie jego zniknięcia? Grinch to jednak coś więcej niż złoczyńca gotowy zakłócić spokój całego miasteczka, w pobliżu którego mieszka, jest symbolem dziecka marginalizowanego, niekochanego i odrzuconego przez innych tylko dlatego, że jest inne.

Oprócz lekcji o znaczeniu Świąt ten edukacyjny film pokazuje, że nie ma złych ludzi, są tylko tacy, którzy nie byli kochani, zrozumiani i akceptowani i nie mają pojęcia, jak wyrazić te wszystkie uczucia. Ze względu na silny wydźwięk emocjonalny film ten warto obejrzeć w gronie rodziny, będąc dobrym tematem do dyskusji z najmłodszymi.

21. SZREK (2001)

Jeden z najsłynniejszych filmów animowanych wyprodukowanych przez studia DreamWorks Animation, klasyk, który pozostaje w pamięci i duszy nawet po długim czasie od pierwszego obejrzenia Shreka . Zainspirowany książką obrazkową dla dzieci film zawiera typowe elementy animacji skierowanej do juniorów: księżniczkę, złoczyńcę i bohatera, tym razem trochę bardziej zielonego i o co najmniej zrzędliwym spojrzeniu.

Kiedy Shrek zostaje najechany przez różne postacie z opowieści, od wilków po myszy, świnki i gadające ciasteczka, których spokój został zakłócony przez złego Lorda Farquaada, czuje, że jego obowiązkiem jest przywrócenie pokoju poprzez wyruszenie w prawdziwą przygodę. Dołącza do niego sympatyczny osioł Osioł, ale także znany Motan Călcătat.

Nawet jeśli księżniczka nie jest tym, czym się wydaje, złoczyńca ma tiki nerwowe, a bohaterowi daleko do klasycznego wszechpotężnego księcia, ta historia z pewnością wywoła uśmiech i dobry nastrój.

22. BEZBUTY MĘŻCZYZNA (2011)

Choć po raz pierwszy spotkaliśmy go w zaskakującej animacji dla dzieci – Shrek , historia Kota w Butach ma tym razem kontynuację w formie dedykowanego filmu. Powołany do życia przez Antonio Banderasa muszkieter wyrusza w własną podróż pełną przygód, humoru, ekstremalnych sytuacji i wreszcie miłości.

Dla fanów filmów przygodowych, które łączą walkę dobra ze złem z nieoczekiwanymi historiami miłosnymi, ale także momentami śmiechu, Motanul Incalțat to idealny kinowy koktajl. Małe dzieci nie tylko będą zachwycone, ale na pewno będą chciały obejrzeć drugą część, Kot w butach: Ostatnie życzenie.

23. ROSZUNZLA (2010)

Jedna ze słynnych opowieści braci Grimm została przetłumaczona na współczesną ekranizację dawnych czasów. Roszpunka to młoda więźniarka w wieży bez wyjścia, która jednak ma wielką zaletę – niezwykle długie, blond i magiczne włosy. Kiedy w wieży pięknej dziewczyny ukrywa się najbardziej poszukiwany bandyta królestwa, wszystko przybiera nieoczekiwany obrót. Oboje dochodzą do porozumienia, aby stawić czoła niebezpieczeństwom stojącym na ich drodze, ale przede wszystkim po to, aby przekształcić swoje partnerstwo w piękną historię miłosną.

W tej podróży o dorastaniu, stawianiu czoła strachom, ale także kultywowaniu zaufania do nieznajomego, do dwójki bohaterów dołącza przyjacielski kameleon, odważny koń i gang twardych rabusiów, gotowych na wszystko. Ten film dla dzieci w każdym wieku z pewnością przyciągnie ich uwagę, zwłaszcza że zawiera zarówno sekwencje zabawne, jak i muzyczne.

24. MARY POPPINS POWRÓT/MARY POPPINS POWRÓT (2018)

Słynna niania, której udało się podbić w filmie zarówno dzieci, jak i widzów na całym świecie, zwraca na siebie uwagę publiczności w niezapomnianym pokazie Mary Poppins Returns . Michael i Jane są już dorośli, ale to nie powstrzymuje tajemniczej niani przed powrotem do rodziny Banks, tym razem, aby opiekować się trójką dzieci Michaela.

Mówią, że pewne rzeczy nigdy nie przemijają i ta sama zasada dotyczy fantastycznych mocy Marii. To zabiera trójkę maluchów do nigdy wcześniej nie widzianych krain, gdzie rzeczy unoszą się w powietrzu, rysunki stają się prawdziwe, a magia jest tak realna, jak to tylko możliwe. Ten edukacyjny i surrealistyczny film, odpowiedni dla dzieci w wieku od 7 lat, zachwyci nawet najbardziej wybrednych widzów.

25. nikczemny ja (2010)

I’m a Little Villain, jak sugeruje tytuł, opowiada historię złoczyńcy o imieniu Gru, który adoptuje trzy małe dziewczynki z sierocińca. Złapany pomiędzy swoją złą, podbijającą planetę osobowością a rosnącą miłością do dziewcząt, powoli zaczyna realizować ideę zostania pozytywnym bohaterem.

Urocze stwory, oryginalne piosenki i imponująca ścieżka dźwiękowa sprawiają, że ten film to coś więcej niż tylko smaczna animacja, odpowiednia dla dzieci powyżej 8 roku życia. Zabawne, ale niezwykle inteligentne kwestie i głęboko rezonująca historia o tym, jak nawet najgorszemu złoczyńcy można uzdrowić czystą miłością, poruszą cię do łez.

Prawdziwym pokarmem dla duszy są filmy, zwłaszcza animacje i bajki dla dzieci. Najmłodsi mogą nie tylko wyciągnąć serię lekcji i wskazówek edukacyjnych, które pomogą im w codziennej ewolucji, ale mogą przyswoić nowe słowa, wyrażenia lub piosenki, co poprawi ich ekspresję i słownictwo.

A jeśli Twoje dziecko pasjonuje się reżyserowaniem lub tworzeniem filmów i filmów krótkometrażowych, tym lepiej. Oprócz już istniejących kursów programowania dla dzieci, Logiscool oferuje również kurs produkcji wideo , dzięki któremu Twój maluch będzie mógł pogłębić podstawowe elementy tworzenia i edycji wideo, proces postprodukcji, techniki montażu i stylów, ale i zrozumienia różnych gatunków filmowych.

Zachęć go, aby został reżyserem filmu godnego Oscara do wspólnego obejrzenia i już dziś skontaktuj się ze szkołą Logiscool w Twoim mieście.

W tym artykule rozmawialiśmy o najlepszych filmach dla dzieci. Powyższa lista została starannie dobrana pod kątem potrzeb Twoich dzieci.