strony internetowe do oglądania tureckich seriali

10 Najlepszych Stron Do Oglądania Tureckich Seriali Online Za Darmo

strony internetowe do oglądania tureckich seriali: Tureckie seriale zyskały w ostatnich latach dużą popularność dzięki unikalnym historiom i atrakcyjnym postaciom.

Większość tureckich programów, które oglądają międzynarodowi fani, ma romantyczną historię, ale w tej historii zawsze wyróżnia się wątek społeczny. Tematy takie jak gwałt, samotni rodzice i przemoc domowa są obszernie omawiane w tych programach.

Międzynarodowi fani, którzy nie rozumieją tureckiego, z pewnością będą chcieli oglądać tureckie programy z angielskimi napisami. Jednak angielskie napisy jako całość są trudne do znalezienia w Internecie, ponieważ nie wszystkie programy mają napisy.

Tureckie seriale telewizyjne stają się coraz bardziej popularne w ostatnich latach i nie bez powodu.

Te programy są oszałamiające wizualnie, z wyszukanymi kostiumami, imponującymi scenografiami i zawiłą fabułą, które trzymają widzów w napięciu. Ponadto wiele z nich ma angielskie napisy, dzięki czemu są dostępne dla widzów na całym świecie.

Niezależnie od tego, czy jesteś wieloletnim fanem tureckich dramatów, czy też chcesz zagłębić się w ten ekscytujący nowy gatunek, masz do wyboru niezliczoną ilość seriali.

Niektóre z moich ulubionych to „The Magnificent Century”, „Asla Vazgecmem” i „Payitaht: Abdülhamid”. Więc jeśli szukasz czegoś do obejrzenia w weekend, nie szukaj dalej niż tureckie seriale z angielskimi napisami!

Lista 10 najlepszych stron internetowych do oglądania tureckich seriali online

Głównym celem tego artykułu jest lista stron internetowych, które zapewniają angielskie napisy do tureckich programów, aby ludzie nie mieli problemów z ich znalezieniem.

turecki 123

Ta strona to nie tylko miejsce, w którym ludzie mogą oglądać swoje ulubione tureckie programy z angielskimi napisami, ale także program, w którym mogą czytać wiadomości o najnowszych wydarzeniach.

Na przykład, jeśli fan chce wiedzieć, jak Kivanc Tatititug spędził letnie wakacje, jest to strona dla Ciebie.

Strona jest bardzo dobrze zorganizowana, ponieważ na stronie głównej serwisu będziesz mógł oglądać aktualne seriale; istnieją podkategorie, takie jak seriale, odcinki, rok, gatunek i wiele innych.

Jeśli pamiętasz rok wydania programu telewizyjnego, możesz przejść do tego roku. Jeśli chcesz wyszukiwać według gatunku, przejdź do sekcji gatunku w witrynie, interfejs użytkownika witryny jest dość prosty, a każda rzecz jest odpowiednio oznaczona.

W rzeczywistości strona internetowa jest również dostępna w trybie nocnym, czego nie ma większość witryn internetowych. Istnieje strona kontaktowa, na której możesz porozmawiać z administratorem strony i poprosić o pokaz, jeśli nie jesteś jeszcze na stronie.

Niezależnie od tego, czy chcesz zobaczyć Baraja czy Ramo, jest to najlepsza strona do odwiedzenia.

wt

WatchTurks lub WT to kolejna strona internetowa, na której ludzie mogą oglądać swoje ulubione tureckie programy z napisami. Jednak ta strona różni się od innych, ponieważ dodawane są również tureckie filmy.

Większość ludzi chciała zobaczyć Cud w celi nr 7, czyli niesamowitą historię ojca oddzielonego od córki. Główną rolę gra Aras Bulut Iynemli, a ten film zrobił furorę w tureckiej kasie.

Dostępne są najnowsze odcinki nowych programów tureckich, a także dobre nagranie starych programów. Jednak wadą tej witryny jest to, że użytkownik musi wykupić subskrypcję, aby uzyskać dostęp do treści. Dotyczy to zarówno filmów dostępnych w serwisie, jak i seriali.

Najlepszą częścią witryny jest to, że nie ma wyskakujących reklam ani złośliwego oprogramowania, co sprawia, że ​​warto wykupić subskrypcję. Strona posiada certyfikat bezpieczeństwa, dzięki czemu użytkownik może płacić bez obawy o kradzież danych.

kinemania

Kinemania to kolejne miejsce, w którym użytkownicy mogą oglądać tureckie seriale z angielskimi napisami. Mogą wyszukiwać stare i nowe serie na stronie, a nawet poprosić administratora o przetłumaczenie serii.

Wadą tej witryny jest to, że interfejs użytkownika nie jest bardzo kompletny. Zamiast gatunków i lat, użytkownik ma dwie opcje przeglądania naszych archiwów i funkcji.

Jednak po prawej stronie serwisu znajduje się lista tureckich seriali z angielskimi napisami.

Dostępna jest również opcja wyszukiwania, w której użytkownik może wpisać szukaną serię i nacisnąć enter. Jeśli chcesz oglądać Binbir lub „Sana Bir Sir Verecegim”, ta strona umożliwia bezpłatny dostęp do każdej serii.

Turcja Sub 24

Chociaż ta strona nie jest bezpieczna, ma dobrą bazę tureckich seriali z angielskimi napisami.

Na tej stronie dostępne są tureckie filmy, i to również za darmo. Na tej stronie możesz obejrzeć najnowsze odcinki tureckiego serialu, uzyskać dostęp do angielskich zwiastunów filmowych, a nawet samego filmu. Cała ta zawartość jest dostępna dla użytkownika, bez żadnych kosztów ani subskrypcji.

Jednak głównym problemem związanym z tą witryną jest to, że nie jest ona bezpieczna. Gdy tylko otworzysz witrynę, pojawią się wyskakujące reklamy, a witryna może próbować zainfekować twoje urządzenie.

Jeśli jednak masz bardzo dobry program antywirusowy lub nawet bloker reklam, możesz zacząć. Nie musisz już czekać miesiącami, aby obejrzeć swój ulubiony serial z angielskimi napisami, ponieważ strona ładuje się regularnie.

Natabanu

Natabanu jest popularną witryną ze względu na zawartość, do której ludzie mają dostęp. Chociaż witryna nie posiada certyfikatu bezpieczeństwa i ochrony, nie ma na niej zbyt wielu wyskakujących reklam.

Użytkownik może znaleźć tureckie seriale i filmy z angielskimi napisami. Istnieje również forum, na którym można dyskutować o najnowszych seriach, a nawet poprosić o tłumaczenie.

Strona posiada bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs, a linki dostępne na stronie są dobrej jakości.

Ponadto witryna publikuje wiele linków do odcinka, dzięki czemu użytkownik może otworzyć taki, który mu odpowiada. Istnieją jednak dwa problemy z tą witryną.

Po pierwsze, strona internetowa jest w języku tureckim, więc osobom nie mówiącym po turecku może być trochę trudno znaleźć serial, którego szukają.

Drugi problem ze stroną internetową polega na tym, że chociaż dostępne są różne linki do stron internetowych, użytkownik nie będzie mógł pobrać żadnego odcinka do oglądania w trybie offline i może przesyłać strumieniowo tylko na stronie internetowej.

WLext

To międzynarodowa witryna z programami telewizyjnymi, w której ludzie mogą oglądać swoje ulubione telenowele i filmy. Ta strona jest nie tylko dla fanów tureckich seriali, którzy chcą angielskich napisów, ale użytkownicy znajdą również programy filipińskie i tajskie.

Dla użytkowników dostępne są linki, w których mogą oglądać  najnowsze filmy  i odcinki ulubionych seriali. Jednak głównym problemem związanym z witryną jest to, że abonenci poświęcają czas na tłumaczenie programów, więc użytkownicy muszą uzbroić się w cierpliwość.

Meksykańskie telenowele są kochane przez każdego ze względu na ich wyjątkowość w prowadzeniu dialogów i fabule. Ci, którzy kochają tę serię, zdecydowanie powinni odwiedzić tę stronę.

Użytkownicy serwisu mogą zamówić serial lub film, a administratorzy sprawdzą, czy mają wymagane treści.

Turecki serial telewizyjny

To naprawdę dobra strona do oglądania tureckich seriali z napisami w języku angielskim, a nawet w języku urdu.

Jest to bezpłatna i bezpieczna strona internetowa, na której użytkownik może nawet przeczytać recenzje tureckich programów. Mogą otrzymywać najświeższe informacje o tureckiej serii i przeglądać różne dostępne kategorie.

Niezależnie od tego, czy chcesz oglądać horror, historię, historię miłosną, romans, detektyw, komedię czy horror, wszystkie te programy są dostępne na tej stronie.

Jest to jedna z najlepszych stron internetowych, jakie użytkownicy mogą znaleźć w Internecie, ponieważ ta strona zawiera najnowsze odcinki, jest dobrze utrzymana i jest stale aktualizowana dla użytkowników. Jeśli odwiedzisz tę stronę, rozrywka się nie skończy!

Osman Online 

Dostępne są tylko tureckie seriale historyczne, takie jak Kurulus Osman, Payitaht: Abdülhamid & Dirilis Ertugrul, Destan i Uyanis Büyük Selcuklu z angielskimi napisami.

Osman Online to kolejna dobra strona, z której wielu z was korzystało, aby oglądać Kurulus Osman lub Dirilis Ertugrul z angielskimi napisami. Jest to z pewnością wiarygodne źródło do oglądania tureckich dramatów historycznych za darmo, ale liczba programów tutaj jest minimalna.

FilmBox+

FilmBox+ to doskonała i renomowana aplikacja, która umożliwia abonentom strumieniowe przesyłanie znanych filmów i seriali telewizyjnych na różne platformy. W rzeczywistości użytkownicy mogą przesyłać strumieniowo swoje ulubione programy z Turcji na inteligentne telewizory, komputery PC, smartfony, odtwarzacze multimediów strumieniowych i tablety. 

Ta aplikacja ma oddzielną kategorię o nazwie „Turecki dramat”, w której można znaleźć wiele seriali. Podobnie możesz oglądać popularne programy, takie jak Brave and Beautiful, Raven, Endless Love i Kurt Seyit ve Sura tutaj. W tym sensie FilmBox+ nie idzie na kompromis w kwestii tłumaczenia ani jakości obrazu, niezależnie od tego, czy oglądasz nowe dizi, czy starą turecką serię. 

Turkflix

Wielu fanów tureckich seriali jest gotowych zapłacić za angielskie napisy, ale nie chce rezygnować z jakości tłumaczenia. Jeśli jesteś jednym z nich, musisz subskrybować TurkFlix. Mają już w swoim katalogu ponad 3000 odcinków różnych tureckich programów i filmów z angielskimi napisami.

Ta platforma streamingowa twierdzi również, że korzysta z usług wielojęzycznych tureckich ekspertów, którzy najlepiej piszą i mówią po turecku i angielsku.

Chociaż jest to usługa płatna, nie sądzę, aby 120 USD rocznie było wysokim kosztem oglądania ulubionych programów na czas i z odpowiednimi napisami. Musisz rozważyć tę usługę, aby teraz obejrzeć żądany turecki serial.

Wniosek

Wszystkie te strony są naprawdę dobre, a jeśli nie znajdziesz programu na jednej stronie, zawsze możesz poszukać go na innej. Istnieje wiele linków na tych stronach, a jeśli jeden nie działa, drugi będzie.

Programy tureckie są bardzo ciekawe, bo oprócz pokazania pięknego kraju, fabuła i dialogi są bardzo dobrze napisane. Ludzie wiedzą teraz o tureckich gwiazdach na całym świecie, ponieważ ich seriale trafiły nawet do Netflix i innych platform streamingowych.