Darmowe konta mobilne Pubg

100+ Darmowych Kont Pubg Mobile 2023

Darmowe konta mobilne Pubg – gra online dla około 2 milionów użytkowników na całym świecie. Pubg Mobile wymaga od nas zakupu Unknown Cash (UC) w grze. 

Czy jesteś miłośnikiem pubg, czy spędzasz więcej czasu grając w gry pubg, ale zdobycie większej liczby UC jest bardzo trudnym zadaniem, więc zastanawiasz się, 🤔jak zdobyć 

Jeśli pomyślałeś o tego rodzaju słowach, ten post pomoże Ci uzyskać  bezpłatne konto premium pubg mobile  bez marnowania ani grosza.

Jestem pewien, że będziesz szczęśliwy, gdy przeczytasz termin Darmowy sposób na uzyskanie  bezpłatnego dostępu do pubg  ! 😎

Oczywiście, że jest.

Kiedy nowi użytkownicy wkraczają do świata Pubg, nie mają żadnych nagród. Oznacza to, że nie mogą konkurować z innymi użytkownikami lub z tymi, którzy są w grze najdłużej.

Więc chcą AKonto mobilne PUBG  ze wszystkimi nagrodami? Cóż, dzisiaj pokażemy Ci najlepszą metodę uzyskania  bezpłatnego konta pubg mobile lite w marcu 2023 r  . To konto będzie miałoUC, skórki, przepustka królewska i więcej– wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni cieszyć się grą.

Więc jeśli jesteś gotowy, zaczynajmy!

Darmowe konto mobilne PUBG

PUBG to jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Zmieniła historię gier Battle Royale i jest preferowanym wyborem dla wielu zapalonych graczy. Gra toczy się w otwartym świecie i pozwala graczom walczyć ze sobą na różne sposoby.

Istnieje wiele różnych broni i przedmiotów, których można użyć w grze, a gracze mogą wykorzystać je na swoją korzyść. Gra jest pełna akcji i przygód iz pewnością zapewni każdemu graczowi zajęcie na długie godziny. Jeśli szukasz wymagającej i zabawnej gry, nie szukaj dalej niż Player Unknown’s Battlegrounds.

Od sierpnia 2021 roku w grę gra łącznie 1,12 miliarda ludzi na całym świecie. Nie ma wątpliwości, że PUBG jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie i szturmem podbiła społeczność graczy.

Jako gracz wiem, że każdy lubi mieć darmowe rzeczy. A co jest lepszego niż otrzymywanie darmowych rzeczy, które pomogą Ci awansować w grze? Dlatego cieszę się, że mogę podzielić się z Tobą tą listą darmowych kont premium PUBG.

Te konta zawierają zaawansowaną broń, legendarne stroje, darmowe królewskie przepustki, BP, UC, kosmetyki, skórki broni i wiele więcej. Więc jeśli chcesz wyprzedzić konkurencję, pamiętaj, aby zalogować się do gry za pomocą jednego z tych kont i zacząć gromadzić te zabójstwa.

Miłego grania! 😀

 

Wersja PUBG i koncepcja gry

Pubg mobile lub Player unknown’s Battlegrounds to internetowa gra wieloosobowa opracowana przez Tencent mobile. Został oficjalnie wydany w 2018 roku na platformy Android i iOS. Możesz także cieszyć się graniem na swoim komputerze. Po tak dużej popularności gry Tencent wprowadza nową, małą wersję z mniejszą pamięcią, znaną jako Pubg lite.

koncepcja gry pubg

Istnieją więc dwie wersje pubg, jedna to pubg mobile, a druga to pubg lite. Istnieje duża różnica w interfejsie obu wersji.

Jak sama nazwa wskazuje, gracz nie jest świadomy pola bitwy, więc w grze różni gracze walczą ze sobą, aby ich zabić, aby stać się ostatnim ocalałym i wygrać mecz.

Gra PUBG to darmowa gra online dla wielu graczy. Celem gry jest bycie ostatnią stojącą osobą, a aby to zrobić, gracze muszą szukać broni i sprzętu na jednej z odległych wysp.

Gra jest ustawiona jako Battle Royale, w której gracze walczą ze sobą w walce na śmierć i życie.

Gra rozpoczyna się od skoku spadochronowego z samolotu, a po wylądowaniu gracze mogą szukać broni, pojazdów i innego sprzętu. Są one rozrzucone po całej mapie na początku meczu. Gracze mogą również znaleźć zbroje i inne przedmioty, które pomogą im przetrwać.

Celem gry jest bycie ostatnim stojącym graczem. Aby to zrobić, gracze muszą albo zabić wszystkich innych graczy, albo być ostatnim żywym graczem. Gra jest wygrana, gdy wszyscy inni gracze są martwi.

Gra w PUBG może być naprawdę wymagającym i trudnym doświadczeniem, zwłaszcza w miarę przechodzenia kolejnych poziomów. Komunikacja i koordynacja z zespołem ma kluczowe znaczenie, ponieważ wymaga wspólnej pracy wszystkich, aby odnieść sukces. Aby przetrwać, musisz skupić się na precyzji i celowaniu oraz szybko stawiać kroki.

W PUBG można grać w dowolnym miejscu i czasie, z przyjaciółmi lub rodziną, dzięki wbudowanej funkcji czatu głosowego. W następnej sekcji przedstawimy  listę bezpłatnych kont PUBG i haseł  , których możesz użyć, aby rozpocząć.

Przejdźmy dalej, aby dowiedzieć się więcej o  koncie Pubg  .

Plany i ceny PUBG

PUBG to najlepsza gra 2018 roku. Jeśli lubisz gry Battle Royale, pokochasz PUBG! Gra jest darmowa i istnieją różne plany, które zapewniają przedmioty w grze, nieznaną gotówkę, punkty bitewne, punkty Royale i więcej.

Plany i ceny PUBG

Dzięki PUBG Prime gracze mogą uzyskać wyjątkowe korzyści w grze, takie jak comiesięczne pudełko kosmetyków i obniżone ceny na wybrane przedmioty. Za zaledwie kilka dolarów miesięcznie PUBG Prime to świetny sposób na wsparcie gry i uzyskanie w zamian ekskluzywnych gadżetów.

Jeśli szukasz jeszcze większego zwrotu z każdej wydanej złotówki, PUBG Prime Plus podnosi stawkę dzięki jeszcze większej liczbie pudełek i miesięcznym zniżkom, a także dodatkowym korzyściom w grze. Prime Plus jest dostępny za 4,99 USD miesięcznie na iOS i 5,49 USD miesięcznie na Androida.

Jeśli chcesz zyskać przewagę w PUBG, rozważ zakup przedmiotów za Punkty Bitewne. Przedmioty te mogą dać ci impuls przez ograniczony czas, ale będą cię kosztować BP. Pamiętaj, że niektóre przedmioty są dostępne tylko przez 7 lub 30 dni, więc wybieraj mądrze!

pierwszy pubpubg prime plus
1 $ miesięcznie$5 do $10
5UC dziennie20 uc dziennie
0RP10 PR

Co to jest konto Pubg Premium i hasło?

Jak być może wiesz, PUBG to gra typu battle royale, która szturmem podbiła świat. Aby zagrać w grę, musisz mieć konto PUBG. Jednak nie każdego stać na opłacenie rachunku.

W tym miejscu pojawiają się bezpłatne konta PUBG i hasła. Konta te są dostarczane przez hojnych graczy, którzy mają dodatkowe konta i są gotowi dzielić się nimi z innymi. Z darmowym kontem będziesz mógł cieszyć się wszystkimi funkcjami gry, nie wydając ani grosza.

Nie przegap akcji w PlayerUnknown’s Battlegrounds tylko dlatego, że nie masz konta! Nasza najnowsza kolekcja bezpłatnych kont i haseł PUBG pozwoli Ci zalogować się i dołączyć do zabawy bez konieczności ciężkiej pracy. Więc nie czekaj dłużej, zarejestruj się i zacznij grać już dziś!

Bez względu na to, co kupiłeś lub jaki poziom osiągnąłeś w grze, darmowe konta PUBG pomogą Ci wznowić grę od miejsca, w którym ją przerwałeś, ze wszystkimi korzyściami, jakie się z tym wiążą.

Dzięki tym kontom będziesz mieć dostęp do elementów kosmetycznych, skórek broni, strojów, zaawansowanej broni i wielu innych. Jeśli więc chcesz zdobyć przewagę w grze, koniecznie sprawdź naszą listę bezpłatnych kont PUBG.

Nie jest tajemnicą, że przedmioty i waluty w grze mogą być trudne do zebrania. Na szczęście jest na to kilka sposobów. Jednym ze sposobów jest zalogowanie się do gry za pomocą darmowego konta PUBG. Umożliwi to poruszanie się jak profesjonalny użytkownik bez martwienia się o zbieranie przedmiotów i monet w grze.

Chociaż może to nie być najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, zdecydowanie warto spróbować, jeśli chcesz zaoszczędzić czas i wysiłek.

Lista darmowych kont PUBG i haseł, które oferują wyższy poziom i skórkę broni

Lista bezpłatnych kont PUBG i haseł, które oferują więcej poziomów i skórek broni

Jak wszyscy wiemy, PUBG to jedna z najpopularniejszych gier typu battle royale. Gra wymaga wielu umiejętności i szybkiego refleksu, aby przetrwać. Jednak nawet najlepszym graczom czasem przyda się niewielka pomoc. Właśnie tam wchodzą do gry  nasze bezpłatne konta PU UBG i hasła z wysokimi poziomami i skórkami broni !

Posiadanie konta wysokiego poziomu w PUBG może dać ci znaczną przewagę nad innymi graczami. Nie tylko uzyskasz dostęp do lepszej broni i sprzętu, ale także będziesz mógł używać potężniejszych skórek broni.

Konta te pomogą Ci wyprzedzić konkurencję, dając Ci dostęp do jednych z najlepszych broni i skórek broni, 🔫takich jak skórki AKM, skórki pistoletu lodowcowego M416, skórki pistoletu SK12 i skórki snajperskie, takie jak KR 98, M24 itp. w grze. Z naszą pomocą możesz zdominować pole bitwy i odnieść zwycięstwo! Więc na co czekasz? Zarejestruj się teraz i przenieś swoją grę na wyższy poziom!

Możesz dostosować skórki broni, aby wyglądały inaczej. Pomoże ci to bez problemu grać z wyższego poziomu. Na szczęście istnieją sposoby na zdobycie darmowych kont PUBG i haseł wraz ze skórkami i bronią wysokiego poziomu.

Mówiąc najprościej, są to konta, które zostały już zakupione i ulepszone za pomocą skórek premium. Oznacza to, że nie musisz wydawać walut w grze, takich jak UC i BP, w zamian za skórki.

E-mailHasło
ibsta.glodra42@gmail.comzuoadrakli
Shot_Glodfor@gmail.comcoolpubg2020
Nedroppol.Stronga@gmail.compierwsza537Xar
Hangower.Publ@gmail.comkołowe morty
hiramsaml@gmail.comrian123489
jotiyuay.gi@gmail.comtiranguru12op
hiratgfimw@outlook.comsahu78hirat
samalsahuteim@outlook.commriransdanl!1gd
hirangurudiran@gmail.comsahujkol90

Darmowe konta premium PUBG Mobile, marzec 2023 r

Dzięki naszej najnowszej kolekcji kont i haseł premium PUBG możesz łatwo dostać pyszny obiad z kurczakiem. Nasza lista obejmuje szeroką gamę bezpłatnych kont PUBG, które zawierają wysokie poziomy i pakiety skórek.

Jeśli jesteś entuzjastą PUBG, możesz użyć tych kont, aby jak najlepiej wykorzystać grę. Po prostu wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło, aby się zalogować i cieszyć się korzyściami konta premium.

Istnieje wiele zalet posiadania konta premium w porównaniu z darmowym. Na początek będziesz zarabiać 5 UC dziennie, które można wykorzystać na zakup przedmiotów w grze. Będziesz mieć również dostęp do ekskluzywnej zawartości gry, która nie jest dostępna dla darmowych użytkowników.

Więc jeśli szukasz konta premium PUBG, nie szukaj dalej. Nasza lista zawiera jedne z najlepszych kont, jakie możesz znaleźć. Po prostu wybierz taki, który odpowiada Twoim potrzebom i jesteś gotowy do pracy.

🌟Uwaga dotycząca wyłączenia odpowiedzialności🌟– Nie posiadamy żadnego z poniższych kont. Celem jest zapewnienie bezpieczeństwa konta graczom PUBG Mobile. Nie zmieniaj haseł, ponieważ może to doprowadzić do zamknięcia konta.

E-mailHasło
Eftowent_senit@hotmail.comchersicolom
whater_fluyen@hotmail.comhanstoytneg3054
lagytamot.sawivan948@outlook.comlalponyo5938
Ebantroku_topibals@hotmail.comwłącz touven54
Embrapil_pubg@gmail.comHollandfralko3924
zacveyte.obnestov@gmail.comgorviltapb40295
wordecifan.vobeiltao@outlook.combrowfajtolsk
eptamifrazil.etomiza@gmail.comkaltavxapial

Konto BGMi Premium Gmail z bezpłatnym UC

Identyfikator Gmaila firmy bgim

Czy chcesz  konto PUBG Mobile z adresem Gmail  ? Mamy nową listę kont, z których możesz korzystać bez rejestracji. Wszystkie te konta są prawdziwymi kontami stworzonymi przez ludzi, z których możesz korzystać bez obaw. Po prostu wybierz tę, która odpowiada Twoim potrzebom i zacznij grać w PUBG Mobile już dziś!

E-mail/GmailHasło
hiranhturpubg@gmail.comtebheh456
firojygej@gmail.comhiranghjdk
sulachan67uc@gmail.comghqhdyne56
gurujiig@gmail.comsdfwhej3456
sruaravhisamal@gmail.com56Yretyu79
gurunani@gmail.com789FghjjII
ptavbasa123pubi@gmail.com678ERTYuuh
siransamal@gmail.comjklRtuOP123
gurunanni34@gmail.comsrtu456uyegh

Graj z wysokopoziomowym darmowym kontem mobilnym PUBG za pośrednictwem Facebooka

Konto pubg premium na facebooku

Wielu graczy nie wie, że mogą połączyć swoje konto PUBG Mobile z kontem na Facebooku. W rzeczywistości jest to bardzo dobry pomysł, ponieważ pozwoli ci mieć kopię zapasową twoich postępów na wypadek utraty urządzenia lub przypadkowego usunięcia gry.

Ponadto, jeśli kiedykolwiek zechcesz zmienić urządzenie, możesz po prostu zalogować się na swoje konto na Facebooku i wznowić od miejsca, w którym przerwałeś. Ogólnie rzecz biorąc, połączenie konta PUBG Mobile z Facebookiem to świetny pomysł dla każdego gracza, który chce zapewnić bezpieczeństwo swoim postępom.

Tutaj dodajemy, że stworzyliśmy listę kont mobilnych PUBG, które są połączone z Facebookiem. Jeśli potrzebujesz wysokiej rangi identyfikatora mobilnego PUBG, sprawdź poniższą listę.

E-mail Bgmi na FacebookuHasło
hirart789nsagi@gmail.comtererteeh456
fir4567ojygej@outlook.comhirweanhjdk
sulachan67uc@yahoo.comg456hdyne56
gurujiig@yahoo.comsdt689hej3456
sruarav34hisamal@gmail.com56Yuiotyu79
gurunhg890ani@gmail.com789Fgh890jjII
678ptavbasa123pubi@gmail.com6tyu78ERTYu
siran9072samal@gmail.comjkl7800plRtuO
gurun456anni34@gmail.comsrtu4756uyegh

Darmowe konto Pubg za pośrednictwem identyfikatora na Twitterze

Konto pubg premium na Twitterze

Twitter to jedna z najpopularniejszych platform mediów społecznościowych z ponad 336 milionami aktywnych użytkowników miesięcznie. To świetna platforma do łączenia się ze znajomymi, rodziną i obserwatorami. Możesz także śledzić swoje ulubione gwiazdy i marki.

Jeśli korzystasz z Twittera, możesz zarejestrować się w pubg za pomocą swojego konta. Ale jeśli twoje konto jest nowe, nie uzyskasz tyle korzyści. Dlatego wymieniamy konta premium na Twitterze dla graczy pubg.

Możesz użyć poniższego konta na Twitterze, aby grać jak profesjonalista, uzyskać więcej korzyści, a także dostać więcej obiadów z kurczakiem.

Bo się spóźniłeś? Użyj następującego identyfikatora Twittera, aby grać i zdobywać więcej diamentów i UC.

E-mail Bgmi na FacebookuHasło
hirt789nsi@yahoo.comertyh456
f67ojyej@outlook.comJIt56nhjdk
schan6c@yahoo.com87ru6hdy56
hjitaklo@yahoo.coms89hej3456
srav34amal@gmail.com56uiotyu79
ghg890ani@gmail.com7gh890jjII
678baubi@gmail.com6t8ERTYu
siran9072samal@gmail.comjkl7800plRtuO
gurun456anni34@gmail.comsrtu4756uyegh

Jak zdobyć konto mobilne Pubg, płacąc trochę pieniędzy?

W  aplikacji mobilnej pubg  możesz dokonać zakupu w aplikacji, w którym możesz uaktualnić swoje konto do wersji premium po opłaceniu opłat abonamentowych. Omówimy to szczegółowo z przewodnikiem krok po kroku, aby zaktualizować konto.

Zanim to nastąpi, chcę ci powiedzieć jedną rzecz, istnieje wiele aplikacji i sieci VPN, które pozwalają kupować produkty premium od Pubg, ale sugeruję, abyś ich nie używał. W związku z tym tego rodzaju zakup jest nielegalny, a każda skarga lub skarga może prowadzić do kary pozbawienia wolności lub kary.

Dlatego zawsze zaleca się wyszukiwanie wyłącznie terminów prawnych. 

Przewodnik krok po kroku dotyczący uaktualnienia konta pubg do konta premium jest następujący;

Krok 1 –  Pobierz i zainstaluj Pubg mobile ze sklepu Google Play na Androida i ze sklepu z aplikacjami na iPhone’a. 

Krok 2:  Zarejestruj swoje konto za pośrednictwem  konta na Facebooku  ,  Gmailu  lub  Twitterze  , ponieważ utworzy to stały identyfikator, dzięki czemu nie stracisz wydajności podczas zmiany urządzenia lub ponownej instalacji aplikacji. 

Krok 3:  Przejdź do sekcji misji, gdzie zobaczysz opcję Elite Pass. Istnieją dwa rodzaje przepustek, które można kupić w zależności od wymagań. 

Krok 4:  Teraz musisz kupić UC (nieznaną gotówkę), płacąc kwotę pokazaną na ekranie. 

kup konto premium pubg uc

Krok 5:  Dokonaj płatności i odbierz UC, z tych UC możesz wykupić karnet Elite

To wszystko, co teraz zrobiłeś. Ciesz się grą. 

Podczas rejestracji możesz również utworzyć swój identyfikator gościa, ale nie jest to zalecane, ponieważ jeśli zmienisz konto, stracisz wszystkie dotychczasowe postępy i będziesz musiał zaczynać od zera.

Jak anulować subskrypcję BGMI Prime

Darmowe konta mobilne PUBG z ​​identyfikatorem i hasłem 1

Aby anulować członkostwo w PUBG Prime, musisz wykonać dodatkowe czynności oprócz odinstalowania aplikacji. Istnieje ręczny proces, którego należy przestrzegać. Aby to zrobić, musisz wykonać następujące czynności:

  1. Najpierw przejdź do Sklepu Play i dotknij ikony swojego profilu.
  2. Następnie wybierz opcję Płatności i abonamenty i wybierz z listy Subskrypcje.
  3. Na koniec znajdź aplikację PUBG i dotknij jej. Następnie naciśnij przycisk anulowania.

Teraz, gdy anulowałeś członkostwo Prime, to wszystko! Zawsze możesz sprawdzić ponownie w aplikacji, aby potwierdzić.

Korzyści z konta Pubg Premium 

Jeśli otrzymasz konto premium, możesz uzyskać dostęp do wielu dodatkowych dodatkowych funkcji. Lista niektórych korzyści znajduje się poniżej:

#1. Zwiększ liczbę punktów RP 

Jeśli masz konto pubg premium, otrzymujesz nadmiar dodatkowych zadań, które pomagają zwiększyć twoje RP prawie dwukrotnie w porównaniu do zwykłego gracza. 

#2. Uzyskaj bezpłatną UC

Otrzymasz również bezpłatne codzienne UC po subskrypcji premium, której możesz użyć do zakupów w aplikacji. 

#3.Zmień na więcej skrzynek premium

Subskrypcja Prime zapewnia dodatkowe korzyści dzięki większej liczbie skrzynek premium i luksusowych przedmiotów w prezencie. 

#4.Kup BP

Na darmowym koncie nie możesz kupować przedmiotów BP ani punktów bonusowych, ale w przypadku konta premium możesz zdobyć różne przedmioty, które można kupić za pośrednictwem BP.

 Częste pytania

Czy korzystanie z konta Pubg Premium jest bezpieczne?

tak, jest to bezpieczne, o ile korzystasz z legalnej metody zakupu członkostwa.

Ile kosztuje konto Pubg Premium?

Koszt subskrypcji konta premium Pubg różni się w zależności od kraju, w którym się znajdujesz. Ogólnie rzecz biorąc, waha się od 9,99 USD do 14,99 USD miesięcznie.

Jaka jest różnica między darmowym a premium kontem Pubg?

Darmowe konto Pubg pozwala grać z podstawowymi funkcjami i elementami w grze. Konto premium Pubg zapewnia dostęp do dodatkowych funkcji, zadań i elementów w grze.

Czy mogę anulować członkostwo Pubg Premium?

Tak, możesz anulować członkostwo premium Pubg w dowolnym momencie. W tym celu należy postępować zgodnie z procedurą anulowania opisaną we wniosku.

Wniosek

Powiedziałem ci już wystarczająco dużo o pubg i jak założyć konto premium. Jestem pewien, że mogłeś słyszeć wiele rzeczy w mediach społecznościowych i kanałach informacyjnych. Niektórzy z nas mogą bać się hazardu i mogą myśleć, że może to być dla nich zły nałóg.

Wszystkim tym użytkownikom powiem tylko jedno, graj dla zabawy, a nie dla kaprysu. Zawsze mówi się, że nadmiar czegokolwiek jest zawsze szkodliwy, czy to jedzenia, pracy czy zabawy. Aby trzymać się z dala od uzależnienia, możesz losowo grać w nią, kiedy tylko masz wolny czas.

Gry są stworzone dla zabawy i są bardzo przyjemne, jeśli nałożysz na nie limit. Chociaż nie ma powodu do zmartwień, więc graj bez namysłu.

Starałem się zdobyć dla Ciebie jak najwięcej kont Pubg Mobile Uc w mojej okolicy i postanowiłem się z Tobą nimi podzielić. W moich bezpłatnych kontach Uc w artykule Pubg Mobile dam ci darmowe konta PUBG Mobile. 

Jeśli spojrzysz szczegółowo na konta, które ci podałem, zobaczysz konta Pubg mobile na Facebooku.

Jak zalogować się do konta Pubg Gmail?

Kiedy udostępnisz swoje bezpłatne konta Pubg Mobile, dam ci twoje konta e-mail, za pomocą tych e-maili Pubg Mobile możesz zalogować się na konto i wydawać UC, jak chcesz. Po tym nie musisz przeszukiwać Internetu w taki sposób. na przykład „bezpłatne konto pubg, sprzedaż konta pubg, bezpłatne wysokie konta pubg, bezpłatne konto mobilne pubg, bezpłatne konto wysokiego poziomu pubg itp.” „Możesz znaleźć wszystko, czego szukasz.

Darmowe konta mobilne PUBG

Bardzo ważne, nasi goście zwykle najpierw sprawdzają swoje konto, a gdy hasło jest niepoprawne, myślą, że zostali oszukani, ale to nie jest dla nas problem! Za każdym razem, gdy aktualizujemy nasz kanał, nowi odwiedzający otrzymują swoje pierwsze konto i zmieniają swoje hasła. Dlatego nasi goście zarzucają nam podawanie nieprawdziwych informacji. 

To stawia nas w trudnej sytuacji. Sprawdź je wszystkie podczas sprawdzania rachunków, oczywiście jedno się otworzy i ty też będziesz zadowolony. Gdy masz konta, które podałem, nie zmieniaj haseł, ponieważ są one napisane dla wszystkich  .

Nazwa użytkownikaHasło
Eftowent_senit@hotmail.comchersicolom
whater_fluyen@hotmail.comhanstoytneg3054
lagytamot.sawivan948@outlook.comlalponyo5938
Ebantroku_topibals@hotmail.comwłącz touven54
Nazwa użytkownikaHasło
ibsta.glodra42@gmail.comzuoadrakli
Shot_Glodfor@gmail.comcoolpubg2020
Nedroppol.Stronga@gmail.compierwsza537Xar
Hangower.Publ@gmail.comkołowe morty
Nazwa użytkownikaHasło
Embrapil_pubg@gmail.comHollandfralko3924
zacveyte.obnestov@gmail.comgorviltapb40295
wordecifan.vobeiltao@outlook.combrowfajtolsk
eptamifrazil.etomiza@gmail.comkaltavxapial

Jak uzyskać darmowe konto mobilne pubg

W aplikacji mobilnej pubg możesz dokonać zakupu w aplikacji, w którym możesz uaktualnić swoje konto do wersji premium po opłaceniu opłat abonamentowych. Omówimy to szczegółowo z przewodnikiem krok po kroku, aby zaktualizować konto.

Zanim to nastąpi, chcę ci powiedzieć jedną rzecz, istnieje wiele aplikacji i sieci VPN, które pozwalają kupować produkty premium od Pubg, ale sugeruję, abyś ich nie używał. W związku z tym tego rodzaju zakup jest nielegalny, a każda skarga lub skarga może prowadzić do kary pozbawienia wolności lub kary. Dlatego zawsze zaleca się wyszukiwanie wyłącznie terminów prawnych. 

Przewodnik krok po kroku dotyczący uaktualnienia konta pubg do konta premium jest następujący;

Krok 1 –   Pobierz i zainstaluj Pubg mobile ze sklepu Google Play na Androida i ze sklepu z aplikacjami na iPhone’a. 

Krok 2 –   Zarejestruj swoje konto za pośrednictwem Facebooka, ponieważ utworzy on stały identyfikator, dzięki czemu nie stracisz wydajności podczas przełączania urządzeń lub ponownej instalacji aplikacji. 

Krok 3:   Przejdź do sekcji misji, gdzie zobaczysz opcję Elite Pass. Istnieją dwa rodzaje przepustek, które można kupić w zależności od wymagań. 

Krok 4:   Teraz musisz kupić UC (nieznaną gotówkę), płacąc kwotę pokazaną na ekranie. 

Jak uzyskać darmowe konto mobilne pubg

Krok 5:   Dokonaj płatności i odbierz UC, z tych UC możesz wykupić karnet Elite

To wszystko, co teraz zrobiłeś. Ciesz się grą. 

Podczas rejestracji możesz również utworzyć swój identyfikator gościa, ale nie jest to zalecane, ponieważ jeśli zmienisz konto, stracisz wszystkie dotychczasowe postępy i będziesz musiał zaczynać od zera. 

Darmowe konta mobilne Pubg, sierpień 2021 r

garizaf_bonves@hotmail.com
lolifanbrefse029

Dankgoruf_selt22@outlook.com
Primagolfs42

Golgiame_wpres@hotmail.com
Spotkanie39292

Niagria_daliyvers@outlook.com
Lollipoptvip

Daxirap.balnkk@hotmail.com
nowiaxirs

Profidragga@gmail.com
Overclokcar42

manglo_paftor@hotmail.com
Mtgotels265

cpretflox.mathpe@gmail.com
saklayip4201

Dantois.worgod@gmail.com
ofittopiclark

Darmowe konta mobilne Pubg [600 „UC”]

onusro_plati@hotmail.com
dankitop3029

Samurte_cooul@outlook.com
nofeldonter

Chralis.motta@hotmail.com
Sfelitanm44

shaogrefl_donetel@hotmail.com
smatrifalofse

preitams_goodliza@outlook.com
godmetefles

Sampouldse_golefse@hotmail.com
dalidankeies425

Weritopen_coops@outlook.com