Darmowe konta Steam

100+ Darmowych Kont Steam 2024

Darmowe konta Steam: W tym artykule podzielimy się darmowymi kontami Steam ze świetnymi grami, w które możesz grać bez ich kupowania, dzięki współdzielonym kontom Steam.

Dzisiaj, w tym poście, wymieniliśmy kilka różnych typów bezpłatnych kont aplikacji Steam i haseł , które są dostarczane z popularnymi grami, takimi jak Valorant, Rust, PUBG, Fortnite, GTA V i wiele innych.

Jeśli jesteś tutaj, aby grać w gry Steam premium za darmo, zapoznaj się z działającymi od marca do kwietnia 2024 r. i aktualnymi bezpłatnymi kontami Steam  .

Co to jest Steam?

Steam to nazwa największej dziś platformy dystrybucji gier wideo na PC Ponad 120 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie Według danych zebranych w 2021 roku platforma stworzona przez Valve jest jedną z najważniejszych dla graczy.

konto steama

Pomimo swojego statusu cyfrowej platformy dystrybucyjnej  ,  Valve ciężko pracowało, aby stworzyć bardzo kompletny ekosystem dla graczy. Dzięki temu możemy znaleźć takie funkcje, jak dodawanie znajomych, udostępnianie zrzutów ekranu, tworzenie listy życzeń, czatowanie, transmisje na żywo, pisanie recenzji i wiele więcej.

Aby odblokować konto Steam , wymagany będzie minimalny zakup w wysokości 5 USD (około 4,50 EUR).Po wykonaniu tej czynności będziesz mieć dostęp do rynku, dodawać znajomych i bardziej bezpośrednio wchodzić w interakcje z globalną społecznością graczy.

Lista darmowych kont Steam z grami 2024

Poniżej znajduje się kilka kont Steam i odpowiadające im hasła Steam  . Konta te nie mają żadnego rodzaju weryfikacji bezpieczeństwa, więc możesz wejść tylko z danymi, które ci zostawimy.

Konta steam z grami

Konta te zostały pozyskane dzięki osobom, które zdecydowały się odejść z gier wideo i udostępniły nam swoje konta, większość kont posiada popularne gry AAA+  .

Użyj nazwy użytkownika i hasła Aby uzyskać dostęp do konta, po uzyskaniu dostępu wystarczy zmienić hasło i pomocniczy adres e-mail.

UżytkownikHasło
wcześnie rano77199211
sappysue11sappyuse7
berłowidmo810
arenasun2021arena20222
myszoskoczek123123334-
sprzeczka123quib000
obudź się 2020karylol91-
madamedom25omega200
bizybee99aHbzybee9
tommygun420Simpsonowie9
gorzkie drzewoHubblep@
szkliwo żarowe69imou719
cytronozapGv1F_
wariat2229b9kookes
jossstick549granie w gry8
gigadude0905megaloman81
mikromash2013kruszarka178
slyrack19971997-1997
pałeczkaprzekaźnik11

Konta premium Steam i hasła z Fortnite, GTA IV, PUBG, Rust, Valorant i nie tylko:

Mówiąc o grach, kto nie lubi grać w niektóre z najpopularniejszych i najbardziej ekscytujących gier na świecie? GTA V, Fortnite, Rust, PUBG, Valorant, Run Thief, Hitman i inne. Czy podobała Ci się któraś z gier z listy? Podziel się swoimi typami w sekcji komentarzy poniżej.

nazwa użytkownika i hasło konta steam

Ale jesteś tutaj, aby otrzymać swoją ulubioną grę za darmo, prawda?Nasza lista kont Steam Premium i haseł to stabilne rozwiązanie.Tak, kup Premium na Steam i pobierz wszystkie swoje ulubione gry premium bez wydawania dolara.

Korzystaj za darmo z następujących darmowych kont Steam. Tak, nie musisz za nas płacić. Po prostu skopiuj darmowe konto Steam i hasło oraz zaloguj się, aby uzyskać dostęp do płatnych gier za darmo.

Nazwa użytkownikaHasło
maxwizkar.1@gmail.comumysł681
anderkas@mail.comepizali918
ologarptupus@gmail.comfironia8791
saimon_leif@hotmail.compączekqw3
aoditt3@gmail.comedrifao1
danyela3343@gmail.comLondynWielka Brytania222
icariusplays@gmail.comTempa zabaw
fuihertend@gmail.com988156881
polska_nhao@hotmail.comflipnwaka
erentitanz@gmail.componchywaw0
acebooksuper@gmail.com81799201
clonerk_pang@hotmail.comborys7333

Jedyną wadą tych kont premium Steam jest to, że typy gier odblokowanych na darmowym koncie Steam są nieznane. Tak bardzo, że jest to dla ciebie obowiązkiem. Jednak większość darmowych kont Steam zawiera wersje premium popularnych gier Fortnite, GTA IV, PUBG, Valorant i nie tylko.

Więc usiądź wygodnie i spróbuj zdobyć darmowe gry premium, logując się do Steam za pomocą konta Steam i hasła premium poniżej.

Jak dostać się na konta Steam za darmo

Wybierz preferowane dane logowania i wykonaj następujące kroki, aby się zalogować:

  • Wejdź na oficjalną stronę Steam  i kliknij „Zaloguj się” w prawym górnym rogu
  • Wprowadź nazwę konta i odpowiednie hasło
  • Kliknij „Zaloguj się”
  • Idealnie! Będziesz mieć teraz dostęp do konta i będziesz mógł wejść na swój profil, aby zobaczyć wszystkie dostępne gry. Ponownie przypominamy o zmianie danych o dochodach. Bądź najszybszy i korzystaj z kont Steam za darmo  !

Nie martw się, jeśli nie możesz założyć konta za pierwszym razem, gdy to przeczytasz, będziemy regularnie aktualizować listę.Zajrzyj ponownie do naszego artykułu i zwiększ swoje szanse na zdobycie konta Steam z grami  !

Uwaga: Aby korzystać z gier, które mają konta, musisz pobrać i zainstalować klienta Steam.Możesz go łatwo uzyskać, naciskając przycisk „Zainstaluj Steam” bezpośrednio na jego oficjalnej stronie internetowej.

Darmowy generator kont premium Steam

Darmowe generatory kont Steam to jedna z najpopularniejszych opcji, jeśli chodzi o uzyskanie konta premium z grami.

Generator kont steam

Darmowe konta Steam , które pokazaliśmy, zostały zdobyte dzięki różnym współpracownikom, więc są ograniczone i są prezentem dla naszych czytelników.

Jednak wiele osób tworzy te fałszywe strony wypełnione reklamami, czerpiąc zyski z niewiedzy swoich użytkowników.

Pamiętaj, że w „Jak założyć darmowe konto Steam” są lepsze alternatywy , takie jak prezenty.Podobnie, jeśli zaczynasz od zera, możesz zdobyć różne gry bez konieczności płacenia, co pokazujemy poniżej.

Na koniec pokażemy Ci kilka alternatyw, dzięki którym możesz rozwijać te konta Steam za darmo  . Przy odrobinie cierpliwości i szczęścia możesz zdobyć gry, o których nawet nie śniłeś, bez konieczności płacenia choćby jednego euro. Uwaga!

Jak zdobyć Steama za darmo?

To jest najczęstsze pytanie, którego szuka większość użytkowników Steama na całym świecie.Czyż nie?Cóż, tym artykułem w końcu odpowiesz na pytanie, jak zdobyć darmową parę  .

Steam to nie tylko płatna platforma, od której należy trzymać się z daleka, ponieważ oferuje wszystkie rodzaje darmowych i płatnych gier. Aby pobrać darmową grę, nie ma żadnych ograniczeń uniemożliwiających naciśnięcie przycisku odtwarzania, ale kiedy próbujesz pobrać płatną grę , strona płatności uniemożliwia ci to.

Nie martw się, poniższe wskazówki pomogą Ci uzyskać darmową parę  . Więc śmiało i dowiedz się o nich więcej.

Śledź strony z wiadomościami

Niezależnie od sieci społecznościowej, z której korzystasz i oglądanych treści, pamiętaj o obserwowaniu kont związanych ze światem gier wideo.

Ponieważ wiele witryn ma tendencję do ciągłych promocji rozdających gry na Steam, warto od czasu do czasu zajrzeć.

Dołącz do grup steam

Grupy Steam mają tę szczególną cechę, że mogą tworzyć ogłoszenia w formie powiadomień.Dzięki temu będziesz mógł wiedzieć, kiedy gra jest darmowa i natychmiast dodać ją do swojego konta.

Weź udział w loteriach

Gdy już będziesz mieć konto Steam, zobaczysz, ile jest dostępnych loterii.Zaglądaj do zakładki „Ćwiczenia” , kiedy tylko możesz , aby dowiedzieć się o wszystkich nowościach i możliwych loteriach, które mogą być dostępne.

Podobnie śledź kanały i influencerów, którzy lubią grać na PC, ponieważ istnieje duża szansa, że ​​w pewnym momencie zorganizują rozdanie.

Wniosek

Mamy nadzieję, że miałeś szczęście z naszymi darmowymi kontami Steam , a jeśli nie, pamiętaj, aby sprawdzić ponownie, gdy zaktualizujemy listę.

Za pomocą powyższego bezpłatnego konta Steam i hasła zaloguj się do Steam i bezpłatnie pobierz gry premium do swoich ulubionych gier.

Wszystkie konta premium Steam, które tu znajdziesz, są bezpieczne i aktualne.Ze względu na duże zapotrzebowanie na bezpłatne konta Steam na całym świecie, skorzystaj z tej możliwości jak najszybciej.

Jeśli ten artykuł pomógł ci zdobyć twoją ulubioną grę na Steamie, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi.

Jeśli masz problemy z zalogowaniem się lub bezpłatne konto Stream, które zebrałeś, nie działa, skontaktuj się z nami za pośrednictwem sekcji treści, a my osobiście wyślemy Ci e-mailem nowe konto.