Konta Xbox 360 z darmowymi grami

Konta Xbox 360 Z Darmowymi Grami 2023

Konta Xbox 360 z darmowymi grami: Dzisiaj podzielę się z Wami Działającymi darmowymi kontami Xbox z Live Gold i Gamepassem.

Przyjaciele, czy jesteście tutaj, aby pominąć płatności za płatne gry Xbox? Jeśli szukasz sposobu na bezpłatne pobieranie płatnych gier Xbox, skorzystaj z naszego najnowszego zbioru bezpłatnych kont Xbox.

Aby poprawić umiejętności, zdolności i rozwinąć ducha, gry uczą ludzi szybszego podejmowania właściwych decyzji. Od samego początku do dzisiaj widzieliśmy, jak różne gry i konsole trafiały na rynek bez żadnych negatywnych opinii. A dla ludzi tego pokolenia konsole do gier stają się centralnym elementem domowej rozrywki.

W konkursie gier na konsole wzięło udział wiele marek, ale tylko nieliczne odniosły sukces i teraz rządzą rynkiem gier. Jedną z takich popularnych marek gier wideo, która wciąż kontynuuje swoje dziedzictwo, jest Xbox amerykańskiej międzynarodowej korporacji technologicznej Microsoft.

Jest to pierwsze wejście Microsoftu w świat gier elektronicznych na konsole i zostało wydane 15 listopada 2001 roku w Ameryce Północnej jako bezpośrednia konkurencja dla PlayStation 2 firmy Sony, Dreamcast firmy Sega i GameCube firmy Nintendo.

W ciągu 5 lat od premiery na całym świecie sprzedano ponad 24 miliony egzemplarzy. Xbox to pierwsza konsola wydana przez amerykańską firmę po wycofaniu Atari Jaguar i Dreamcast firmy Sega w 1996 roku.

Po sukcesie Microsoft wprowadził usługę Xbox Live 15 listopada 2002 r., Aby umożliwić graczom grę online z połączeniem szerokopasmowym lub bez niego.

Dzięki lepszym serwerom i funkcjom, takim jak lista znajomych i głównym tytułom, takim jak Halo 2, które zostało wydane w listopadzie 2004 r., Xbox Live stał się również następcą usługi online Dreamcast i usługi online PlayStation 2.

W branży gier Xbox odniósł zwycięstwo. Mając to na uwadze, kolejne generacje następców Xboksa: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X i Series S były również wypuszczane jedna po drugiej, konkurując z Sony PlayStation 3 i Nintendo Wii, PlayStation 4 i PlayStation  5  .

A gry, które zostały wydane z obsługą wszystkich konsol Xbox, przyciągnęły wielu graczy na całym świecie.

Ale pakiety członkowskie stały się dużym problemem dla wielu graczy. Jeśli jesteś jednym z nich, nie martw się, dzięki naszym darmowym kontom Xbox i hasłom możesz cieszyć się graniem w te cyfrowe edycje na konsolach Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X i Series S bez płacenia za abonament.

Więc bez marnowania sekundy, kontynuuj czytanie i uzyskaj bezpłatne konto Xbox i hasło zgodnie ze swoimi wymaganiami.

Co to są bezpłatne konta Xbox?

Xbox oferuje różnorodne gry ze wszystkich gatunków na 5 konsol do gier Xbox, XBOX 360, Xbox One, Xbox Series X i Series S. Ale każda gra w sklepie Xbox kosztuje dziesiątki dolarów miesięcznie.

Alternatywą dla tych indywidualnych subskrypcji są plany członkostwa na konsole, telefony komórkowe, tablety i komputery PC, które zapewniają dostęp do większości wysokiej jakości tytułów po standardowych cenach. W zależności od wybranego pakietu korzyści zostaną odblokowane.

Wymienione poniżej bezpłatne konta Xbox i hasła to konta Xbox Live z grami. Wszystkie są prawdziwe, bezpieczne i objęte wszystkimi dostępnymi pakietami.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do wszystkich najpopularniejszych gier i aplikacji Xbox na swoją konsolę, załóż bezpłatnie konto Xbox i pobierz dowolną grę, a także rozegraj mecz z dowolnym graczem grającym w tę samą grę. Ponadto uzyskaj wczesny dostęp do nowych i nadchodzących gier na platformie.

Pakiety gier Xbox, ceny i korzyści:

Poniżej znajdują się ceny Xbox płatne przez  PayPal  .

Xbox Ultimate Game Passkarnet do gry na komputerXbox Game Pass na konsolęxbox live gold
14,99 USD miesięcznie9,99 USD miesięcznie9,99 USD miesięcznie9,99 USD miesięcznie
100 wysokiej jakości gier na konsole, komputery PC, telefony i tablety100 wysokiej jakości gier komputerowych100 wysokiej jakości gier na konsole2 darmowe gry do grania co miesiąc
Graj z chmury___
Cały czas dodawane są nowe gry.Cały czas dodawane były nowe gry.Cały czas dodawane były nowe gry._
Tytuły Xbox Game Studio dostępne w tym samym dniu premieryTytuły Xbox Game Studio dostępne w tym samym dniu premieryTytuły Xbox Game Studio dostępne w tym samym dniu premiery_
Ekskluzywne oferty i rabaty dla członkówEkskluzywne oferty i rabaty dla członkówEkskluzywne oferty i rabaty dla członków_
Darmowe korzyści, w tym zawartość w grze i oferty partnerów___
xbox live gold___
W cenie członkostwo EA Play (konsola i komputer)W cenie członkostwo EA Play (tylko PC)__

Najlepsze gry Xbox wszechczasów:

tak nieGrytak nieGry
1Wiedźmin 3: Dziki Gonszesnaścieświat łowców potworów
2czerwone martwe odkupienie 217Wyjście
3Metal Gear Solid 5: Widmowy ból18konsekwencje 4
4szczytowe legendy19Resident Evil 7: Zagrożenie biologiczne
5Assassin’s Creed Odyssey20upadek tytana 2
6Minecraftdwadzieścia jedenostateczna fantazja 15
7biegi 522Remake Resident Evil 2
8Grand Theft Auto 523diabeł może płakać 5
9Fortnite24Wolfenstein 2: Nowy kolos
10Kontrola25Sekiro: Cienie umierają dwa razy
jedenaścieprzeznaczenie 226Powstanie Tomb Raidera
12Nadzór27waleczny
13horyzont sił 428NieR: Automata – edycja Become God
14Co pozostało z Edith Finch29Halo: Kolekcja Master Chiefa
piętnaścieOri i wola ogników30główka kubka

Znaczenie konta Xbox Live:

Twoje konto Xbox Live to klucz, który zapewnia dostęp do wszystkich najpopularniejszych gier i aplikacji Xbox na konsoli oraz filmów HD i programów telewizyjnych na telewizorze. Jeśli zostaniesz członkiem konta Xbox Live, możesz pobrać dowolną grę i rozegrać mecz z dowolnym graczem grającym w tę samą grę.

Kolejną zaletą posiadania konta Xbox Live jest to, że gracze uzyskają wcześniejszy dostęp do nowych i nadchodzących gier na platformie, co oznacza, że ​​zanim inni gracze wypróbują gry, członkowie konta Xbox Live zostaną powiadomieni jako pierwsi.

Jeśli chodzi o plany członkostwa, Xbox ma dwa rodzaje planów:

  1. Bezpłatny
  2. Złoto

Plan bezpłatny lub srebrny ma ograniczone funkcje, ale jeśli zdecydujesz się na subskrypcję Gold, płacąc 9,99 USD miesięcznie / 24,99 USD za 3 miesiące, uzyskasz dostęp do grania w gry wieloosobowe na konsoli Xbox, dostęp do 2 lub 3 gier rocznie bez dodatkowych opłat i 50 do 75% oszczędności na inne gry.

Z drugiej strony Xbox game pass to usługa subskrypcji gier na komputery Xbox i Windows. Subskrypcja kosztuje tylko 9,99 USD miesięcznie, ale zapewnia dostęp do ponad 100 tytułów w bibliotece gier Xbox.

Ale jeśli chcesz uzyskać korzyści premium za darmo, sprawdź listę bezpłatnych kont Xbox z grami i zaloguj się, aby grać/pobierać to, co chcesz.

Lista  darmowych kont x box i haseł:

Xbox to konsola do gier pierwszej generacji, wydana 15 listopada 2001 roku w Ameryce Północnej, 22 lutego 2002 roku w Japonii i 14 marca 2002 roku w Australii i Europie. Później rozprzestrzenił się na cały świat z dziesiątkami setek gier.

Niektóre z popularnych tytułów, które nadal działają, to Red Dead Redemption 2,  Apex Legends  , Assassin’s Creed Odyssey,  GTA 5  , Monster Hunter World itp. To wszystko wiecznie zielone gry. Oczywiście, to dużo kosztuje. Ale nie martw się, pomożemy Ci je zdobyć bez żadnych kosztów.

Cel darmowych kont Xbox jest taki sam. Jeśli chcesz grać w te ekskluzywne edycje na swojej konsoli, telefonie komórkowym, tablecie i komputerze PC, postępuj zgodnie z tą sekcją i sprawdzaj jedną po drugiej, aż znajdziesz działające konto Xbox za darmo. Ponieważ istnieje ogromne zapotrzebowanie na bezpłatne konta Xbox. Bądź więc na bieżąco i pospiesz się.

Wszystkie są prawdziwe, ponieważ nie uwzględniamy fałszywych kont, które są pobierane z generatorów kont. Bezpłatne konta Xbox, które wymieniliśmy w tej sekcji, są objęte subskrypcją Xbox Game Pass Ultimate.

Jeśli masz działające bezpłatne konto Xbox i hasło, wszystkie korzyści tego pakietu premium zostaną odblokowane i uzyskasz dostęp do ponad 100 gier. Możesz pobrać grę lub wypróbować ją online i wygodnie grać ze znajomymi z dowolnego dostępnego urządzenia.

Konta Xbox Premium i hasła do gier:

Czy na powyższej liście bezpłatnych kont Xbox znajdują się jakieś darmowe konta Xbox, które działają? Jeśli nie, nie smuć się. Nie trać nadziei i wypróbuj konta premium Xbox oraz hasła wymienione w tej sekcji.

Poniższe konto Xbox premium to połączona lista i subskrypcje Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass na konsolę. W zależności od Twoich zainteresowań i dostępności urządzenia zdobądź bezpłatne konto Xbox premium i hasło, które działają bez myślenia o płatnościach.

Ponieważ zbudowaliśmy te Xboxy premium i kupiliśmy Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass na konsole.

Przejrzyj listę i przejdź do oficjalnej strony Xbox. Skopiuj darmowe konto Xbox premium i hasło z poniższej listy i podpisz. Jeśli zadziałało, znajdź grę, w którą chcesz zagrać, i pobierz ją na swoje urządzenie, jeśli jest obsługiwana.

Jeśli nie, sprawdzaj jeden po drugim. Wszystkie działają i są aktualne. Połowa tych kont premium Xbox, które mają plan Xbox Game Pass Ultimate, wygaśnie z końcem miesiąca. Wszystkie inne konta Xbox premium, które są subskrybowane w ramach subskrypcji Xbox Game Pass na konsolę, są ważne przez 11 miesięcy.

Jeśli Twoja konsola jest kompatybilna z grami wymienionymi w tym pakiecie, znajdź je i pozostań premium nawet przez 11 miesięcy, nie myśląc o odnowieniu. To nasz obowiązek i my to automatyzujemy.

E-mailHasło
asvag.onda@gmail.comitrivalkga59
pitvack.entapil@gmail.comexvachimo92
fililan.angou@gmail.compWOAMkmzk
englow.enua@gmail.comentabibap
dofwarn.ofta@gmail.comevballyt964
cartwalk.pando@gmail.compcminonkwall
feliz.vely@gmail.comrasgihihpt
hastva.ong@gmail.comcamtantin54
ilfitra.andua@gmail.comanovLGP
editg.chen@gmail.comisvayh423
dagga.way@mail.comManxAL4PMak
pirilask.nonn@mail.comepokochalksyk
evonta_maindh@outlook.comoptivasxzk4
outrap.pish@gmail.comwygrali
xvanwar.apto@mail.comsnapintirak
hantra.poga@mail.comantuvabil01

Uwaga:  co miesiąc będziemy dodawać nowe konta premium Xbox. Bądź więc na bieżąco i bądź pierwszym odwiedzającym, który otrzyma działające bezpłatne konto Xbox premium. 

Zmodyfikowane konta Xbox i hasła:

Xbox Game Pass Ultimate to najdroższa subskrypcja i jedyny pakiet, który zapewnia dostęp do gry na urządzeniu mobilnym, laptopie, komputerze PC i konsolach. Z drugiej strony Xbox PC Game Pass, który kosztuje 9,99 USD miesięcznie, zapewnia pełny dostęp do dziesiątek gier, ale ma ograniczony katalog.

Warto kupić, bo tytułów jest ponad 100, w tym najnowszy nabytek i ZeniMax Media. Również popularne serie The Elder Scrolls, Fallout, Doom, Wolfenstein, Dishonored i Prey.

Jeśli chcesz korzystać z tych gier premium na swoim komputerze, zostaw pozostałe bezpłatne konta Xbox wymienione w tym poście i sprawdź zmodyfikowane konta Xbox i hasła wymienione poniżej, aby znaleźć działające i bezpłatne konta Xbox. Zatwierdzić.

Jeśli na poniższej liście nie znalazłeś żadnych działających modowanych kont Xbox, wypróbuj aplikację Xbox mod. Dzięki Xbox  mod apk  przejmij kontrolę nad swoją nową konsolą Microsoft z dowolnego miejsca i bądź w kontakcie ze swoimi grami i innymi graczami. Jest to wersja odblokowana i oferuje takie same korzyści jak Game Pass.

Możesz pobrać aplikację na telefon komórkowy lub komputer (wymagany emulator) i przeglądać listę gier, aby rzucić wyzwanie znajomym. Apk jest bardzo lekki i wolny od reklam. Nie są wymagane żadne subskrypcje ani płatności. Zainstaluj ją z dowolnego zaufanego źródła i zaloguj się za pomocą dowolnego z tych bezpłatnych kont Xbox.

Aplikacja jest kompatybilna z większością graczy i jest idealną aplikacją towarzyszącą dla urządzeń Xbox na platformach mobilnych. Więc zdobądź działające konto Xbox za darmo lub pobierz aplikację Xbox mod, aby otrzymać wersję premium za darmo.

E-mailHasło
piątek.black14@gmail.com4m6isposr
danielmuse@gmail.comsnindgn1156
goodem_plus@hotmail.com2020mrplus
candy.oupog@gmail.compogwaydatt
divary.edumbac@mail.comloch0255
xlive_noahvila@hotmail.com@bigfloris36
yonds.tob@gmail.comprowitale471
deap.puns521@gmail.comscrinavehk57
gany.mogenat@gmail.comedycja492

Zhakowane konta Xbox i hasła:

Czy kiedykolwiek kupiłeś wszystkie dostępne pakiety Xbox premium jeden po drugim przez te wszystkie lata? Jeśli nie, spróbuj teraz. Zhakowane konta Xbox i hasła, które wymieniliśmy w tej sekcji, umożliwiają bezpłatne korzystanie z kont, a każde zhakowane konto Xbox premium ma pakiet subskrypcji z dostępnych pakietów.

Oznacza to, że posiadane darmowe konto hackerskie Xbox Premium może zawierać dowolny pakiet subskrypcji. Staje się to dla ciebie wyzwaniem, ale co, jeśli otrzymane konto hakerskie Xbox premium jest subskrybowane w usłudze Xbox Game Pass Ultimate? Nie ma wątpliwości, że jesteś najszczęśliwszym graczem.

Z tą nadzieją zejdź na dół listy i spróbuj sprawdzić kilka przypadkowo zhakowanych kont Xbox, aby znaleźć takie, które działa. Wszystkie są prawdziwe i działają. Żadne konto nie jest pobierane z generatorów kont.

Jeśli zalogujesz się za pomocą tych zhakowanych kont Xbox, w zależności od subskrypcji, uzyskasz powiązane korzyści. Na przykład, jeśli konto hakerskie Xbox premium, które posiadasz, jest subskrybowane w ramach subskrypcji Xbox Game Pass na konsolę, wszystkie funkcje z nim związane zostaną odblokowane dla konta, na które się zalogujesz.

Możesz swobodnie korzystać z każdego konta hakerskiego Xbox premium przez okres 3 miesięcy. Nie musisz płacić ani dolara. Wszystkie są bezpłatne i bezpieczne w użyciu. Spróbuj sprawdzać jeden po drugim i używaj tych loginów podczas logowania. 

E-mailHasło
snajper2326@gmail.comMasza2421
thatboytj60@gmail.comtay690
Joe1234@gmail.compapanigg
ronighobar00@gmail.comroni12345
dima.beloqq999@gmail.comropob23
emilysimpson1442@gmail.comRyż Jeziorny123
AnastazjaBir@outlook.commorderca16
twogood123@outlook.com19563Maw
murphe1994@aol.com63094
lpromeo85@gmail.comiamz3r085
ralph@banarabo.nlkm062944
neima.hajari@gmail.compiłka nożna1010
marakitm58@gmail.comjokrat562
sankarchima@gmail.comsosyatat02

Wiarygodne konta i hasła Xbox Premium:

Na powyższych listach widziałeś wiele bezpłatnych kont Xbox i haseł, które są subskrybowane do Xbox Game Pass i Gold Live. W tej sekcji wymieniliśmy legalne konta premium Xbox, które są subskrybowane w pakiecie Xbox Game Pass Ultimate i są ważne przez 1 rok. Czy to nie fajne?

Wszystkie wymienione powyżej bezpłatne konta Xbox są subskrybowane co miesiąc, ale te legalne konta premium Xbox i hasła są ważne przez 365 dni od tego dnia.

Korzyści, które otrzymasz po zalogowaniu się do Xbox za pomocą tych legalnych kont premium Xbox, to dostęp do 100 wysokiej jakości gier na konsole, komputery PC, telefony i tablety, ekskluzywne oferty i rabaty dla członków, bezpłatne korzyści, w tym zawartość w grach i partnerzy. oferty, Xbox Live Gold, członkostwo EA Play w cenie (konsola i PC) i wiele więcej.

Więc chłopaki, pospieszcie się i złapcie tę okazję tak szybko, jak to możliwe. Wszystkie działają i są aktualne.

E-mailHasło
daky1233@hotmail.comYoda2354
jangofett34@hotmail.comVoldemort23
aragorn85@hotmail.comszwadron śmierci 213
poison324@hotmail.comzeyrox23
gimli215@hotmail.comczarny322
dragonix34@hotmail.comakuji34
kialos54@hotmail.comżarłok1
yoshi264@hotmail.comjeepzio23
sxynix6@hotmail.comtorebka245
mystic43@hotmail.comtoan3548
shodan415@hotmail.comLogan532
genji436@hotmail.comsakura414
gaz musztardowy21@hotmail.comzagadka 4
nix216453@hotmail.comjorahmormont5
huamulan9@hotmail.comżołnierz125
thesickness2@hotmail.comvyse1452
elrond1s@hotmail.comfiolet135
Chewbacca2@hotmail.comninjadeipoveri3645
helena438@hotmail.comnekroz453

Uwaga:  Wszystkie te bezpłatne konta Xbox są przeznaczone wyłącznie do jednorazowego użytku. Zatem posiadaj konto i korzystaj z niego bez wprowadzania jakichkolwiek zmian w loginach. Jeśli to zrobisz, inni użytkownicy nie będą zalogowani.

Jak otrzymać Xboxa za darmo:

Xbox Game Pass zapewnia dostęp do ponad 100 popularnych tytułów zarówno na konsolę Xbox One, jak i na PC. Jest oparty na płatnościach, a członkowie wybierają miesięczną subskrypcję, aby uzyskać bezpłatny dostęp do biblioteki gier.

Jeśli jesteś tutaj, aby dowiedzieć się, jak zdobyć Xbox Game Pass za darmo, zapoznaj się z poniższymi metodami i wypróbuj dowolną dla siebie. Każdy hack pozwoli Ci zaoszczędzić dziesiątki dolarów miesięcznie, więc sprawdź je wszystkie.

  1. Skorzystaj z bezpłatnej wersji próbnej:

Jeden z najprostszych sposobów na zdobycie Xboxa za darmo. Opcja bezpłatnej wersji próbnej Xbox to najbardziej preferowany i najlepszy sposób na uzyskanie dostępu premium na kilka dni.

Jeśli jednak zdecydujesz się na bezpłatną wersję próbną, musisz najpierw wybrać dowolny z dostępnych planów i dokonać płatności. Jest oczywiście zwracany, jeśli anulujesz na koniec. Zobaczmy, jak to zrobić w kilku prostych krokach.

  1. Najpierw odwiedź witrynę Xbox Game Pass i kliknij opcję Dołącz teraz.
  2. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami i wybierz plan zgodnie ze swoimi wymaganiami.
  3. Teraz zaloguj się do Xbox i zakończ płatność kartą kredytową.
  4. Na koniec wróć do strony głównej i znajdź gry, które chcesz pobrać i grać na konsoli, telefonie komórkowym, komputerze lub tablecie.

Uwaga:  nie zapomnij anulować bezpłatnego okresu próbnego w ostatnim terminie. Jeśli zapomnisz, wymagana kwota dla wybranego przez Ciebie planu zostanie automatycznie pobrana z Twojego konta bankowego.

  1. Zdobądź nagrodę i wykorzystaj:

Jest to proces, który wymaga czasu, a aktywność, która przynosi nagrody, będzie zależała od odwiedzanej platformy.

Więc jeśli nie chcesz dużo wydawać, odwiedź strony takie jak Feature Points, CashNGifts, AppKarma itp. i wykonuj podane zadania, aby zdobywać punkty, karty podarunkowe, kupony i prawdziwe pieniądze. Wszystko to może pomóc w dalszym zakupie konta z subskrypcją.

Aby otrzymać Xbox za darmo, oto najlepsze dostępne oficjalne sposoby. Jeśli nie podobają Ci się te sztuczki, załóż działające darmowe konto Xbox i ciesz się korzyściami oferowanymi przez Game Pass przez kilka dni bez żadnych kłopotów.

Przeczytaj także:   ESPN Plus rozlicza 100% darmowej pracy

Często zadawane pytania:

1. Czy jest jakaś konsola wydana po Xboksie?

Xbox to konsola do gier pierwszej generacji, wydana 15 listopada 2001 roku w Ameryce Północnej, 22 lutego 2002 roku w Japonii i 14 marca 2002 roku w Australii i Europie. Później rozprzestrzenił się na cały świat z dziesiątkami setek gier.

Konsole wypuszczane po Xboksie to Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X i Series S. Wszystkie one były wypuszczane jedna po drugiej, aby konkurować z PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation 5 od Sony i Wii od Nintendo.

2. Co to jest Xbox Game Pass Ultimate?

Xbox Game Pass Ultimate to pakiet subskrypcji premium i jest najdroższy. Za 14,99 USD miesięcznie funkcje tego planu to: dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier na konsole, komputery PC, telefony i tablety, ekskluzywne oferty i rabaty dla członków, bezpłatne korzyści, w tym zawartość w grach, oraz oferty partnerów, Xbox Live Złoto, członkostwo EA Play w cenie (konsola i PC) oraz tytuły Xbox Game Studio dostępne tego samego dnia premiery. Graj także z chmury.

3. Jaki jest pożytek z konta Xbox Live?

Jeśli zostaniesz członkiem konta Xbox Live, możesz pobrać dowolną grę i rozegrać mecz z dowolnym graczem grającym w tę samą grę.

Kolejną zaletą posiadania konta Xbox Live jest wczesny dostęp do nowych i nadchodzących gier na platformie, co oznacza, że ​​zanim inni gracze wypróbują gry, zostaniesz powiadomiony jako pierwszy.

4. Co to jest Xbox Game Pass?

Xbox game pass to usługa subskrypcji gier na konsolę Xbox i komputery z systemem Windows. Subskrypcja kosztuje zaledwie 9,99 USD miesięcznie i zapewnia dostęp do ponad 100 tytułów w bibliotece gier Xbox.

5. Jak podłączyć kontroler Xbox do komputera?

Kontroler Xbox One jest zgodny z systemem Windows, a oficjalne sterowniki firmy Microsoft umożliwiają działanie dowolnego kontrolera Xbox One. Możesz to zrobić na trzy sposoby przez USB, bezprzewodowo lub Bluetooth. Przed kontynuowaniem upewnij się, że kontroler jest zaktualizowany za pomocą oprogramowania układowego, czy nie.

Zakończenie artykułu:

Zarejestruj się na Xbox, korzystając z naszej listy bezpłatnych kont Xbox, i uzyskaj gry, których chcesz używać na swoich urządzeniach, bez wybierania jakichkolwiek pakietów premium na okres od 1 do 12 miesięcy.

Nie ma znaczenia, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym graczem. Jeśli jesteś tutaj, aby zaoszczędzić na miesięcznym rachunku, który jest automatycznie potrącany z Twojego konta bankowego, anuluj subskrypcję i zaloguj się do Xbox za pomocą naszych kont premium Xbox, aby zachować premium za darmo. Wszystkie są prawdziwe i aktualne.

Jeśli uznasz ten post za przydatny, nie zapomnij podzielić się nim z innymi graczami. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z nami za pośrednictwem sekcji komentarzy.