oglądaj koreańskie seriale online

10 Najlepszych Witryn Do Oglądania Koreańskich Seriali Online

Witryny do oglądania koreańskich seriali online: Koreańskie seriale dramatyczne są niezwykle popularne na całym świecie, a miliony ludzi uwielbiają je oglądać.

Jeśli jesteś jednym z milionów fanów koreańskich dramatów i szukasz najlepszych   stron KDrama   do   oglądania koreańskich dramatów online za darmo z angielskimi napisami,    ten artykuł może ci pomóc.

Te strony z koreańskimi dramatami zawierają najnowsze azjatyckie dramaty i   koreańskie dramaty   z różnych gatunków, takich jak romans, komedia, thriller, fantasy, rodzina, horror, dramat itp.

Na szczęście niektóre z tych witryn zawierają SRT lub napisy w języku angielskim, hiszpańskim i kilku innych językach.

Przetestowaliśmy te koreańskie witryny i aplikacje do strumieniowego przesyłania dram i stwierdziliśmy, że są całkowicie bezpieczne przy minimalnej liczbie reklam, oferując dobrą transmisję strumieniową przy stałej prędkości pobierania.

wiki

Pierwsza na liście jest Viki.com Rakuten, gdzie możesz oglądać programy Kdrama online.

Jest to dobrze znana witryna internetowa do strumieniowego przesyłania dramatów K online i jest dostępna w większości krajów i regionów. Ciesz się filmami takimi jak Pociąg do Busan, Mieszkam sam i nie tylko.

Twój najlepszy przyjaciel i rodzina mogą nie mieszkać w tym samym mieście lub domu. Nie pozwól, aby to powstrzymało Cię od oglądania ulubionego K Drama wraz z  funkcją Watch Party   .

Mówiąc o najlepszej części, strona oferuje dobrowolne napisy, dzięki czemu widzowie mogą oglądać koreańskie dramaty w wielu językach.

Możesz oglądać Kdramę na smartfonach i inteligentnych telewizorach, a także za pośrednictwem jej oficjalnych aplikacji.

Niestety zbyt wiele reklam na Viki może zrujnować wrażenia użytkownika.

kocowa

Dla mieszkańców Ameryki Północnej i Południowej Kocowa jest najlepszym miejscem do oglądania koreańskich dramatów.

Zaloguj się za pomocą zarejestrowanego konta lub użyj loginów do mediów społecznościowych: Facebook i Google.

Oglądaj treści K-Drama i odmiany K z ponad 17 000 godzin nowych i klasycznych programów z kraju azjatyckiego. Na tej stronie można nawet znaleźć koreańskie anime.

Napisy są dostępne w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim dla wszystkich programów. W zależności od zapotrzebowania dostępne są również inne pokazy.

Wszystkie koreańskie programy są bezpośrednio dostępne na stronie internetowej w ciągu 6 godzin od emisji.

dramaturg

Dramago to kolejna bardzo popularna strona internetowa do bezpłatnego pobierania koreańskich dramatów.

Dragmogo.com przestał działać i został zastąpiony przez Dragmogo.su.

Pozwala użytkownikowi wyszukać najlepsze i odnoszące największe sukcesy seriale dramatyczne, co zasadniczo oszczędza widzom znaczną ilość czasu.

To nie wszystko; Możesz także pobierać programy Kdrama za pomocą przycisku na odtwarzaczu strumieniowym. Oprócz tego istnieje 5-7 serwerów do przesyłania strumieniowego koreańskich programów.

Wreszcie, witryna wyświetla najnowsze wydania Dramatu na swojej stronie głównej i zawiera dużą liczbę wymienionych seriali.

pocałunek

KissAsian to kolejna bardzo popularna, ale klasyczna strona internetowa, która oferuje mnóstwo koreańskich seriali dramatycznych w oparciu o ich kategorię.

Mamy tu na myśli kategorie związane z działaniem, emocjami i miłością. Możesz znaleźć Kingdom, Love Alarm, Running Alone i inne programy telewizyjne tutaj.

Najlepszą częścią tej bezpłatnej witryny z dramatami azjatyckimi jest to, że jest bardzo prosta i przejrzysta. Poza tym układ wygląda dobrze, a niektóre jednostki reklamowe znajdują się w różnych pozycjach.

Pozwala użytkownikowi przesyłać strumieniowo lub pobierać dramaty bezpośrednio ze strony z listą. Aby pobrać wideo, musisz się zarejestrować i zalogować.

Możesz nawet znaleźć filmy na KissAsian, a ponieważ strona zawiera treści niepowiązanych stron trzecich, korzystanie z niej jest całkowicie legalne.

Wideo Amazon Prime

Amazon Prime Video to popularna usługa przesyłania strumieniowego treści, która umożliwia użytkownikom bezpłatne pobieranie i oglądanie koreańskich dramatów z angielskimi napisami.

W porównaniu z innymi witrynami z listy, biblioteka koreańskich treści Prime Video jest dość mała. Jednak oprócz koreańskich dramatów możesz także oglądać koreańskie anime i filmy w Prime Video.

Od początku pandemii Amazon urządza   zegarową imprezę   . Ta funkcja umożliwia oglądanie ulubionych treści w OTT i od kogoś, kto jest również subskrybentem PRIME.

Na szczęście na stronie nie ma reklam. Ponadto możesz nawet pobrać aplikację Prime Video na swój smartfon.

Zapisuj odcinki do oglądania w trybie offline i ograniczaj zużycie danych mobilnych, gdy jesteś w podróży.

dramat prawniczy

Dramacool to kolejna ciesząca się dobrą reputacją i bardzo chwalona strona internetowa do bezpłatnego oglądania i pobierania koreańskich dramatów.

Serie dostępne na tej stronie są w jakości HD (wysokiej rozdzielczości). Jego odtwarzacz strumieniowy i serwery są podobne do tych dostępnych w Dramago.

Dzięki projektowi nawigacja między serialami i dramatami jest bardzo łatwa. Poza tym możemy również pobierać koreańskie programy jednym kliknięciem przycisku.

Większość koreańskich filmów i programów ma wbudowane angielskie napisy, których nie można wyłączyć.

Mówiąc o najlepszej części, strona jest bardzo konkurencyjna i oferuje bezpłatny dostęp do szerokiej gamy koreańskich dramatów.

nowa azjatycka telewizja

Następna na liście jest nowa telewizja azjatycka, która oferuje KShow w najwyższej jakości HD.

Nazwa mówi wszystko, New Asian TV jest uważana za centrum wszystkich koreańskich, japońskich i azjatyckich dramatów. Na tej stronie można łatwo znaleźć wiele koreańskich dram do pobrania.

Nowa azjatycka telewizja zasługuje na miejsce na naszej liście najlepszych darmowych stron z kdramami. Oferuje przyjazne dla użytkownika podejście do projektowania, które ostatecznie ułatwia użytkownikowi wyszukiwanie i nawigację.

Skorzystaj z funkcji  wyłączania świateł   , aby ukryć wszystko oprócz odtwarzacza strumieniowego. Jest to przydatne podczas przeglądania treści w trybie innym niż pełny ekran.

Jedynym minusem, jaki znaleźliśmy, jest to, że strona nie jest dostępna we wszystkich krajach.

KShow123Nazwa ogólna

Ze względu na oddalenie od treści wspominamy o alternatywnym Dramanice, który oferuje dużą liczbę koreańskich dramatów. 

KShow123 to jedna z najlepszych stron Kdrama, oferująca najnowsze programy i filmy, a jej biblioteka jest aktualizowana w czasie rzeczywistym. Co więcej, na tej stronie można nawet znaleźć koreańskie anime. 

Przesyłaj strumieniowo popularne programy Kdrama, takie jak Love in the Moonlight, The World of The Married i Sky Castle, między innymi.

Możesz nawet ukryć jednostkę reklamową nad odtwarzaczem strumieniowym podczas oglądania programu. W filmie zakodowane są angielskie napisy.

Istnieje przycisk napisów, który z jakiegoś powodu nie działa. Możesz użyć    trybu kinowego    , aby oglądać programy bez przechodzenia na pełny ekran.

Wydaje się, że przycisk pobierania nie działa w przypadku łącza do witryny innej firmy.

dramatyzować

Dramanice miało kiedyś najpiękniejszą stronę do pobierania KDrama. Po zmianie domeny z dramanice.one na dramanice.fun.

Oprócz dramatów koreańskich na stronie znajdują się dramaty chińskie i japońskie.

Witryna jest pełna różnych starych i nowych Kdramów i zawiera kilka filmów z napisami.

W menu kategorii nic nie znajdziesz. Użyj paska wyszukiwania i menu alfabetycznego, aby poruszać się po witrynie.

animetv

Następny na liście jest świetny dla koreańskich miłośników anime i nazywa się „   Animetv   ”.

Tę bezpłatną stronę internetową Kdramy regularnie odwiedzają miliony ludzi z różnych części świata. Domena AnimeTV została zaktualizowana i nie jest hostowana gdzie indziej dzięki nowemu interfejsowi strony internetowej.

Jedną z najbardziej godnych uwagi cech tej witryny jest to, że pozwala ona użytkownikowi grać w koreańskie seriale anime nawet przy niskiej prędkości Internetu. Różne odcinki i serie koreańskich dramatów na Animetv są bardzo dobrze zorganizowane.

Możesz także oglądać Naruto: Shippuden i inne anime za darmo na tej stronie.

Na szczęście strona umożliwia użytkownikom strumieniowe przesyłanie dram bez rejestracji.

viewasian.tv

Następny na naszej liście jest Viewasian.tv, na którym znajduje się wiele koreańskich programów. To niesamowita strona internetowa, która ujawnia najlepsze z najlepszych koreańskich dram.

Do projektu dodano klasyczny widok witryny. Co miesiąc przyciąga również mnóstwo odwiedzających.

W niektórych krajach jest to również jedno z najbardziej zaufanych źródeł koreańskich dramatów. Możesz także wybrać różne jakości wideo podczas przesyłania strumieniowego programu.

Oferują również własną aplikację, dzięki której użytkownik jest na bieżąco z nowo przesłanymi serialami.

Netflixa

Poniższej strony nie trzeba przedstawiać. Netflix udostępnia na swojej platformie ponad 100 koreańskich seriali i filmów.

Jest to pierwszy wybór milionów ludzi, jeśli chodzi o strumieniowe przesyłanie filmów online. Netflix ma między innymi popularne programy, takie jak All of Us Are Dead i Memories of the Alhambra.

Jedną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że nie jest za darmo. Musisz płacić abonament co miesiąc. Oferują bezpłatną wersję próbną na określonych rynkach rozwijających się.

Niektóre z najlepszych koreańskich programów z angielskimi napisami można łatwo znaleźć w serwisie Netflix.

 azjatyckie zauroczenie

Asiancrush to kolejna doskonała strona do bezpłatnego pobierania koreańskich dram. Oferują szeroką gamę programów i filmów za darmo. 

Opublikuj to, a zawsze możesz wykupić subskrypcję, aby uzyskać dostęp do całej biblioteki odmian K. Znajdź chińskie dramaty, takie jak The Heirs, Descendants of the Sun i Youth with You, sezon 2, tutaj.

Często zdarza się, że nie możesz zdecydować, który program oglądać. Asiancrush ma rozwiązanie z  losowym przyciskiem    . Kliknij go, a rozpocznie się odtwarzanie losowego programu K-Drama.

Bezpłatna strona do oglądania programów nie jest dostępna w regionach rozwijających się. Uwielbiany przez miliony ludzi serwis AsianCrush jest tak popularny jak Netflix i Hulu.

WeTV

WeTV to stosunkowo nowa strona KDrama, ale jej biblioteka treści szybko się powiększa. Oprócz koreańskich dramatów, na tej stronie możesz także przesyłać strumieniowo inne azjatyckie dramaty/filmy.

WeTV jest własnością i jest obsługiwana przez twórców popularnej gry na smartfony   PUBG,   tj. Tencent.

Oferują również oryginalne K-dramy WeTV wyprodukowane przez platformę.

WeTV ma również natywne aplikacje na Androida i iOS, które można pobrać z odpowiednich sklepów z aplikacjami.

TO ZOBACZYŁO

Viu to jedna z najbezpieczniejszych stron do oglądania K-Drama online. Treści VIU są dostępne bezpłatnie i nie trzeba zakładać konta, aby korzystać z tej usługi.

Oferują usługi w 16 krajach, głównie na Bliskim Wschodzie iw Azji Wschodniej. Viu oferuje popularne programy, takie jak True Beauty i The Lady of Dignity, wśród kilku tysięcy innych programów.

Większość treści VIU jest dostępna w jakości wysokiej rozdzielczości. Biblioteka treści VIU jest regularnie aktualizowana.

hulu

Jeśli dotarłeś tak daleko, oto dodatkowa strona z koreańskimi dramami. Hulu to kolejna subskrypcyjna usługa wideo na żądanie z siedzibą w USA, której właścicielem i operatorem jest Walt Disney.

Oprócz nowych dramatów i filmów K możesz przesyłać strumieniowo starsze klasyczne sitcomy i seriale telewizyjne w Hulu.

W przeciwieństwie do Kocowa, Hulu jest dostępny w większości regionów, a nawet ma natywne aplikacje na smartfony z Androidem i iOS. Zarówno jakość treści, jak i prędkość przesyłania strumieniowego oferowana przez Hulu są doskonałe.

Chociaż jest to usługa płatna, subskrypcja Hulu jest dołączona do wielu produktów i usług. Usługa działa obecnie w USA i Japonii.

 mydło2dzień

Viewasian mirror zostało wymienione i mamy teraz Soap2day, który jest dobrym miejscem do oglądania południowokoreańskich programów.

Jakość wideo Kdrama tutaj jest naprawdę imponująca. Nie ma dosłownie żadnego buforowania dla ludzi korzystających z najszybszego Internetu szerokopasmowego. Możesz bezpłatnie przesyłać strumieniowo koreańskie programy bez żadnych opóźnień.

Większość koreańskich programów ma wielojęzyczne napisy, które można wybrać w ustawieniach odtwarzacza. Możesz oglądać Kdrama tutaj w Full HD poprzez ustawienia jakości wideo.

Większość koreańskich filmów i programów jest w jakości HD lub wyższej. A jeśli chodzi o jakość, można nią zarządzać za pomocą ikony koła zębatego gracza.

szybki dramat

FastDrama, znana również jako Fdrama, zapewnia prostotę dzięki prostemu interfejsowi użytkownika.

Oglądaj Kdrama na urządzeniach mobilnych, telewizorach i komputerach za pośrednictwem witryny z łatwością dzięki lekkiej stronie. 

Wybierz program do obejrzenia, a w przypadku niektórych z nich przekieruje Cię do domeny strony trzeciej w celu przesyłania strumieniowego. Przycisk napisów naprawdę tu działa. 

Podobnie jak YouTube, kliknij przycisk  CC    , aby użyć opcji napisów.

Poza tym strona umożliwia pobieranie koreańskich napisów do programów bezpośrednio ze strony przesyłania strumieniowego. Wybierz odcinek i kliknij przycisk pobierania, aby kontynuować.

Youtube

Tak, dobrze przeczytałeś! Teraz możesz łatwo znaleźć różne   koreańskie dramaty na YouTube   . Istnieje wiele kanałów YouTube, które przesyłają pełne odcinki kdramy.

K-DRAMA to jeden z najpopularniejszych kanałów YouTube, który oferuje bezpłatne koreańskie programy, a odcinki są bardzo dobrze zorganizowane w playlisty. 

Znacznie łatwiej jest również znaleźć angielskie, tureckie i arabskie napisy Kdrama na YouTube. Możesz nawet pobrać Kdramy, aby oglądać je offline na YouTube.

myasiantv

Ostatni na liście najlepszych KDram, mamy Myasiantv. Możesz łatwo znaleźć wysokiej jakości koreańskie seriale wraz z filmami, serialami i programami z Chin, Japonii i Tajlandii.

Witryna ma przejrzysty i łatwy w nawigacji interfejs. Ponadto dramaty, filmy i programy są bardzo dobrze podzielone na różne sekcje.

Podobnie jak Reddit, możesz sortować treści Myasiantv na podstawie tego tygodnia, tego miesiąca i tegorocznego Top.