Rosyjskie strony z filmami online za darmo

Top 10 Rosyjskich Stron Z Filmami Online Za Darmo

Rosyjskie strony z filmami online za darmo: kino rosyjskie od dawna stanowi ważną część dziedzictwa kulturowego kraju. Od dzieł legendarnych filmowców, takich jak Siergiej Eisenstein i Andriej Tarkowski, po najnowsze filmy Aleksieja Germana i Andrieja Zwiagincewa, kino rosyjskie ma bogatą historię, która wywarła trwały wpływ na światowy przemysł filmowy.

Jeśli chcesz poznać to bogate dziedzictwo kina rosyjskiego, istnieje kilka witryn internetowych z filmami, które oferują szeroką gamę filmów za darmo. Oto niektóre z najlepszych witryn z rosyjskimi filmami, które możesz odwiedzić, aby oglądać rosyjskie filmy online za darmo:

Mosfilm

Mosfilm to jedno z najstarszych i najbardziej znanych studiów filmowych w Rosji, z bogatą historią sięgającą czasów sowieckich. Studio wyprodukowało niektóre z najbardziej kultowych filmów w historii kina rosyjskiego, w tym dzieła Tarkowskiego, Eisensteina i wielu innych.

Na stronie Mosfilm można znaleźć szeroki wybór rosyjskich filmów i programów telewizyjnych z różnych gatunków, w tym dramatu, komedii, historii i akcji. Witryna oferuje również angielskie napisy do wielu swoich filmów, dzięki czemu jest dostępna dla szerszej publiczności.

Filmix

Filmix to popularna rosyjska strona z filmami, która oferuje ogromną kolekcję rosyjskich i zagranicznych filmów, programów telewizyjnych i anime. Witryna umożliwia użytkownikom przeglądanie filmów według gatunku, roku wydania i innych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów, które chcesz obejrzeć.

Filmix oferuje również system ocen, który pozwala użytkownikom oceniać filmy i programy telewizyjne, ułatwiając znalezienie najpopularniejszych i najwyżej ocenianych filmów na stronie.

media

Serwis firmy filmowej „Amedia”, który umożliwia oglądanie seriali własnej produkcji, a także czołowych studiów zagranicznych: HBO, FOX, CBS, BBC Worldwide i innych. Premiery odbywają się mniej więcej w tym samym czasie na całym świecie, a odcinki są dostępne z oryginalnym i rosyjskim głosem. Chętni mogą też włączyć napisy.

Oprócz ukochanej „Gry o tron”, „Sherlocka”, „  Westworld  ” i innych seriali, użytkownikom oferowane są różne filmy fabularne i dokumentalne, a także koncerty światowych celebrytów. Wszystko to dostępne z poziomu komputera, Smart TV oraz urządzeń mobilnych.

ivi

Jedno z najpopularniejszych kin internetowych, z którego wiele filmów jest dostępnych za darmo. Nie musisz się nawet rejestrować, aby go obejrzeć, wystarczy, że obejrzysz kilka reklam. Możesz oglądać filmy z komputera, Smart TV lub urządzenia mobilnego.

Serwis oferuje tysiące filmów i  kreskówek  , wiele seriali, programów telewizyjnych i kanałów telewizyjnych. Na stronie znajdują się szczegółowe informacje o dostępnych i niewydanych taśmach, stale pojawiają się zwiastuny nowych produktów. Wygodna nawigacja według gatunku i wskazanie powiązanych zdjęć pozwoli szybko znaleźć odpowiedni film. Możesz także tworzyć listy ulubionych, pisać recenzje i recenzje.

KinoPoisk

Jedno z największych rosyjskich kin internetowych z tysiącami filmów i seriali w swoim katalogu. Niektóre projekty zagraniczne są dostępne w oryginalnych językach z napisami, dla reszty jest rosyjski dubbing.

KinoPoisk działa tylko w ramach zestawu Yandex Plus. Podstawowa taryfa będzie kosztować 199 rubli miesięcznie. Istnieją również oferty łączone z katalogiem usług more.tv za 399 rubli miesięcznie oraz Plus z Amediateką za 699 rubli miesięcznie. W przypadku niektórych filmów będziesz musiał dodatkowo zapłacić osobno, nawet jeśli masz subskrypcję.

Aplikacja KinoPoisk działa na telewizorach, smartfonach, komputerach PC i konsolach do gier. Możesz wyświetlać treści w rozdzielczości Full HD i 4K – zależy to od urządzenia.

Więcej.tv

Ta usługa oferuje dużą liczbę  rosyjskojęzycznych filmów  i seriali. Znajdują się tam treści z własnej produkcji more.tv, a także z STS, VGTRK i National Media Group. Katalog jest regularnie uzupełniany o projekty zagraniczne. Ponadto dostępne są bajki, programy i kanały telewizyjne. Niektóre oferty można oglądać za darmo z reklamami.

Usługa działa na telewizorach, komputerach PC, smartfonach i tabletach.

Jeśli chcesz zapoznać się z usługą, ale nie chcesz za nią płacić, użyj kodu promocyjnego  G0424  i uzyskaj 50-dniowy bezpłatny okres próbny.

Początek

Serwis specjalizuje się w rosyjskich filmach i  serialach  , ale można tu również znaleźć zagraniczne nowości. Większość treści jest w języku rosyjskim lub z dubbingiem. Start oferuje projekty własnej produkcji, wśród popularnych są „Kepty”, „Karamora”, „Burza”. Dla dzieci są bajki i programy edukacyjne. Wszystkie treści dostępne są w ramach ogólnego abonamentu, nie będziesz musiał za nic dodatkowo płacić.

Start działa przez przeglądarkę na PC, urządzeniach mobilnych i Smart TV.

Z kodem promocyjnym  sg20437   możesz otrzymać 30 dni subskrypcji za darmo.

Okko

Większość treści tego kina internetowego jest płatna, ale możesz oglądać kolekcję  radzieckich filmów  i kreskówek za darmo z reklamami. Okko oferuje kilka opcji abonamentu: podstawowy z filmami i serialami, rozszerzony o katalogi innych usług oraz premium z transmisjami sportowymi na żywo.

Podczas korzystania z usługi na Smart TV część treści będzie dostępna w jakości 4K z dźwiękiem przestrzennym 5.1. Możesz oglądać filmy za pośrednictwem przeglądarki internetowej na komputerze, z urządzeń mobilnych i konsoli Sony PlayStation.

Korzystając z kodu promocyjnego  41597552  , możesz subskrybować „Optimum” przez 35 dni za 1 rubel.

Puścić oczko

Kino online od Rostelecom. Abonament na usługę może być oferowany razem z pakietem usług firmy. Katalog Wink zawiera tysiące rosyjskich i zagranicznych filmów, kreskówek i programów dla dzieci, transmisje sportowe,  książki audio  . Jest sekcja z darmowymi filmami, które możesz oglądać z reklamami.

Około trzystu kanałów telewizyjnych działa w ramach abonamentu. Dostępne są treści z Amediateki, more.tv i Start. Aplikację Wink można zainstalować na telewizorach Smart TV, smartfonach i komputerach PC.

Aby zapoznać się z usługą, uzyskaj 60 dni darmowego dostępu z kodem promocyjnym  GB10417 .

Premier

Serwis z dużą kolekcją rosyjskich seriali telewizyjnych, filmów i programów. Premier wydaje projekty własnej produkcji, takie jak „  Epidemia  ”. Również na stronie można oglądać bajki, programy edukacyjne, filmy dokumentalne i sowieckie klasyki. Taśmy zagraniczne też są, ale w mniejszych ilościach.

Ponadto istnieje sekcja z transmisjami sportowymi i kanałami telewizyjnymi. Część treści jest dostępna za darmo – można ją oglądać z reklamami. Premier działa na telewizorach, komputerach PC i urządzeniach mobilnych.

Kod promocyjny  lp590p6x  daje 33 darmowe dni subskrypcji.

Podsumowując, istnieje wiele witryn z filmami online, które oferują szeroki wybór rosyjskich filmów za darmo. W tym poście rozmawialiśmy o najlepszych rosyjskich witrynach z filmami online za darmo. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem klasycznych filmów z czasów sowieckich, czy współczesnego kina rosyjskiego, na pewno znajdziesz stronę, która zaspokoi Twoje zainteresowania. Więc weź trochę popcornu, usiądź wygodnie i ciesz się najlepszym rosyjskim kinem w zaciszu własnego domu!