Strony internetowe do oglądania filmów po hiszpańsku za darmo

10 Najlepszych Stron Internetowych Do Oglądania Filmów Po Hiszpańsku Za Darmo

Strony internetowe do oglądania filmów po hiszpańsku za darmo: Czy możesz anulować wszystkie swoje subskrypcje, takie jak Netflix, Amazon lub HBO?

Platformy streamingowe stały się jednym z głównych kanałów rozrywki na całym świecie.

Obecnie istnieje wiele platform, na których można oglądać najbardziej dochodowe filmy, seriale, które sprawią, że umrzesz ze śmiechu, a nawet filmy dokumentalne samego National Geographic!

W rzeczywistości niektóre witryny wymagają subskrypcji i miesięcznej opłaty, aby uzyskać do nich dostęp. Istnieją jednak inne witryny, w których znajdziesz prawdziwe perełki w ich katalogu, które są bezpłatne i nie wymagają otwierania konta. Wiem, co myślisz i możesz spać spokojnie, ponieważ platformy, o których ci opowiem, są całkowicie legalne!

PS: Konsultowałem się z przyjacielem, który studiował kino i jest maniakiem tych stron, więc wybrał mi najlepsze darmowe i płatne platformy.

Gotowy na odkrycie najlepszych platform streamingowych, na których możesz oglądać najlepsze filmy i seriale? Zacznijmy!

Najlepsze darmowe platformy

1.RTVE Odtwórz

Jedną z najlepszych stron jest RTVE Play, oficjalna strona  „Telewizji Hiszpańskiej”  , na której znajdziesz programy, seriale i oczywiście filmy (ponad 300) ZA DARMO! Tak, dobrze przeczytałeś!

Platforma RTVE oferuje wysokiej jakości treści dla wszystkich rodzajów odbiorców, zarówno produkcje hiszpańskie, jak i międzynarodowe.

Jeśli szukasz platformy do oglądania  klasycznych filmów,  to jest to jedyna, a jeśli szukasz pokoju z bardziej nowoczesnymi filmami, to jest również ta.

Podobnie jak wiele innych platform, RTVE Play będzie polecać tytuły. Pokaże ci listy według twoich gatunków lub preferencji tematycznych.

Możesz uzyskać dostęp do całego katalogu, niezależnie od tego, czy jesteś zarejestrowany, czy nie.

Polecam Ci się zarejestrować, ponieważ zyskujesz wiele korzyści! Niektóre z tych zalet to zapisywanie filmów, które lubisz najbardziej, wybieranie filmu od miejsca, w którym go przerwałeś, a nawet pobieranie treści do przeglądania w trybie offline. Wszystko to dzięki bezpłatnej rejestracji! Może się to wydawać szalone, ponieważ płacimy za większość platform, które mamy dzisiaj, a one oferują tę samą usługę, co oferuje RTVE Play.

Możesz oglądać filmy, takie jak wirusowy i wielokrotnie nagradzany film The Invisible Thread lub słynny brytyjski serial komediowy The Durrels. Katalog RTVE ciągle się zmienia,  co jest bardzo pozytywne.

Bez wątpienia  ta bezpłatna usługa zachwyci wszystkich odbiorców  i pozwoli Ci zaoszczędzić kilka euro/dolarów miesięcznie na subskrypcjach innych platform!

2. Rura

Jakie słowa przychodzą Ci na myśl, jeśli chodzi o bezpłatne strony do strumieniowego przesyłania filmów online? Możesz pomyśleć o słowach takich jak „nielegalny”, „pirat” i „naruszenie praw autorskich”… Powstanie Tubi TV całkowicie obala te tradycyjne poglądy. Tubi TV można opisać w 4 przymiotnikach:  darmowy, legalny, HD i pełnometrażowy. Tak to jest poprawne! Możesz mieć ogromny dostęp do świetnych tytułów.

Jak więc Tubi zarabia pieniądze, jeśli jest to darmowa strona internetowa? Cóż,  Tubi TV przetrwa dzięki kontraktom reklamowym ze znanymi firmami,  takimi jak między innymi Paramount, Lionsgate i MGM.

Tubi jest znany jako strona do przesyłania strumieniowego filmów hiszpańskich. Oferuje tysiąc filmów w języku hiszpańskim, programy telewizyjne dla dorosłych i ponad 30 programów dla dzieci, w tym wiele niedawnych hitów, takich jak  Los objetos del amor, Aurora  i  Raúl.

Czy muszę założyć konto, aby coś obejrzeć? Na wielu platformach tak, ale to nie jest jedna z tych platform. Nie musisz zakładać konta  przed obejrzeniem czegokolwiek, jeśli nie chcesz. Możesz obniżyć rozdzielczość treści, które oglądasz na tej platformie, a filmy można oglądać za darmo. Co więcej, strona jest  bardzo łatwa w nawigacji,  co jest ogromnym plusem.

Minusem jest to, że Tubi jest obsługiwany przez reklamy. Ale nie martw się, ponieważ ten problem można łatwo rozwiązać, ponieważ Tubi nie powstrzymuje Cię przed przesyłaniem strumieniowym za pomocą instalatora blokującego reklamy.

Tubi jest dostępny w wielu krajach,  chociaż zawartość różni się w zależności od kraju. Mimo to, niezależnie od tego, zawsze istnieje kategoria hiszpańskiego, która pomoże Ci rozpocząć naukę hiszpańskiego!

3.TV Rakuten

Rakuten to darmowa platforma, na której możesz oglądać niektóre hiszpańskie filmy i seriale.

Większość filmów, które można znaleźć na tej platformie, jest w języku hiszpańskim,  ale jeśli nadal uczysz się tego języka, możesz wybrać transmisję strumieniową w języku angielskim i dodać napisy w języku hiszpańskim.

Niektóre filmy i seriale nie pozwalają na oglądanie ich za darmo i trzeba je wypożyczyć za niewielką opłatą.

Aby oglądać filmy, musisz się zarejestrować; wiele osób stara się unikać tego rodzaju procedury, ponieważ może to zająć trochę czasu. Ale pomyśl o tym, rejestrujesz się na stronie internetowej, na której możesz wypożyczać filmy, a nawet oglądać niektóre za darmo!

Darmowe filmy, które mają, różnią się we wszystkich gatunkach, od filmów komediowych, takich jak  Champions  i  Knock Knock  ,  przez thrillery policyjne, takie jak  Marshland  ,  po horrory, takie jak  REC  ,  wśród  wielu innych gatunków i filmów.

Rakuten TV to usługa z reklamami,  podobnie jak Tubi, ale nie martw się; jak powiedziałem wcześniej, po prostu instalując blokadę reklam, problem został rozwiązany! Zwykle jest to tylko minuta reklam przed rozpoczęciem filmu, więc nie jest to wielka sprawa, ponieważ nie jest zbyt irytujące. Reklamy na platformie są mniej irytujące niż w telewizji; dobrą rzeczą jest to, że  masz reklamy przed rozpoczęciem przesyłania strumieniowego filmu.

Platforma ta jest dostępna w 42 krajach europejskich,  w tym w Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii.

4. Popcorn

Ponieważ wiem, że lubisz darmowe rzeczy, oto kolejna bezpłatna platforma. Tak, strona jest całkowicie darmowa, co jest ogromnym plusem!

Chociaż jest to bezpłatna strona internetowa, niektórzy twierdzą, że  filmy są nieco stare,  co inni uważają za fascynujące i lubią oglądać.

Wiele osób zna PopcornFlix z obszernego katalogu filmów w języku angielskim, ale czy wiesz, że na tej platformie można również znaleźć filmy w języku hiszpańskim?

W zależności od tego, czego szukasz, ta platforma będzie dla Ciebie najlepsza. Na tej stronie jest  kilka niesamowitych hiszpańskich filmów,  do których obejrzenia zapraszam.

Ponieważ jest to bezpłatna platforma, zobaczysz jej częste przerwy reklamowe w celu generowania przychodów z reklam. W rzeczywistości  największym problemem, jaki mamy z tą usługą, jest to, że bardzo niewiele filmów w języku hiszpańskim oferuje angielskie napisy,  a te, które to robią, są wyświetlane w lewym górnym rogu ekranu, co może być nieco denerwujące.

Ta platforma ma wielką zaletę, ponieważ nie jest konieczne tworzenie konta. Co oznacza, że ​​nie musisz udostępniać danych osobowych. Jeśli jednak chcesz się zapisać, możesz, podasz swój adres e-mail i to by było na tyle. Rejestracja pozwala dostosować jakość transmisji strumieniowej, oceniać treści i robić interaktywne rzeczy, takie jak tworzenie GIF-ów  na podstawie tego, co oglądasz.

5.ViX

ViX to kolejna bezpłatna usługa przesyłania strumieniowego. Ma ponad 20 000 godzin treści do oglądania  na żądanie. Możesz oglądać filmy, programy, seriale…

Wszystko, co myślisz, jest na tej platformie i możesz to zobaczyć w języku hiszpańskim! Jedną pozytywną rzeczą w tej platformie jest to, że nie jest wymagana żadna karta kredytowa ani subskrypcja. Możesz wybrać swój ulubiony gatunek i pobrać go, aby od razu rozpocząć oglądanie!

Co najbardziej pokochasz w platformie ViX? Istnieją tysiące godzin filmów i programów. Nie będziesz się nudzić, ponieważ zobaczysz, że ciągle dodają nowe treści. ViX ma reklamy  , jak wszystkie darmowe platformy, ale nie ma ich tak dużo, jak obecnie w telewizji.

ViX ma bezpłatną aplikację  i jest dostępny na smartfony, komputery, Android TV, urządzenia Apple TV…

Pierluigi Gazzolo,  prezes i dyrektor ds. transformacji Televisa Univision, kiedy uruchamiał  ViX w Hiszpanii,  powiedział, że będzie to oznaczać przed i po transmisji strumieniowej w języku hiszpańskim. Wierzyłem, że jest to przykład tego, jak zmienia się świat, a wraz z nim zmienia się społeczeństwo i biznes. Dzięki tej platformie, z ich punktu widzenia, robimy kolejny gigantyczny krok w transformacji nowej telewizji.

Setki milionów hiszpańskojęzycznych mieszkających w USA będzie miało dedykowaną platformę streamingową stworzoną dla hiszpańskojęzycznych i stworzoną przez hiszpańskojęzycznych,  co jest wspaniałe! Idź i poznaj tę platformę, aby poczuć się jak prawdziwy Hiszpan!

Najlepiej płatne platformy

6. Netflixa

Co mogę powiedzieć o  jednym z najważniejszych serwisów streamingowych  na świecie? 598 milionów ludzi ma Netflixa w Hiszpanii!

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego ta platforma jest tak popularna! „Bella Chao”  to jedna z najbardziej znanych fraz ze znanej serii  La Casa de Papel  ,  serialu, który widzieli prawie wszyscy Hiszpanie i jest na tej platformie.

Netflix jest dostępny w ponad 190 krajach  , a ceny różnią się w zależności od położenia geograficznego. Ta platforma zawiera tysiące filmów, filmów dokumentalnych i programów telewizyjnych.

Jeśli chcesz wiedzieć, które są jednymi z najpopularniejszych hiszpańskich seriali, musisz kliknąć następujący post:

Aby uzyskać dostęp, musisz się najpierw zarejestrować, a następnie otrzymasz miesięczny bezpłatny okres próbny, ale potem zaczniesz płacić za usługi. Pamiętaj, że  Netflix to jedna z najlepszych stron internetowych do oglądania filmów z całego świata. Jest dostępny gdziekolwiek jesteś!

Darmowe platformy są świetne, ale natychmiast po zalogowaniu staje się jasne, że istnieje kilka znaczących różnic między Netflix a powyższymi bezpłatnymi usługami. Po pierwsze, Netflix jest wolny od reklam!

Niedawno Netflix wprowadził tańszą wersję subskrypcji, która zawiera reklamy.

Ponadto  Netflix ma ogromną bibliotekę hiszpańskich filmów  , takich jak między innymi   The Platform  ,  The Invisible Guest  ,  Perfect Strangers  i  Spanish Affair  . Oferuje również tysiące programów telewizyjnych, filmów dokumentalnych i kreskówek, a co tydzień dodawane są kolejne. Ponadto większość obsługuje napisy, a wiele oferuje nawet opisowe napisy audio.

7. Główny film

Amazon Prime jest jak Netflix, jest również  dostępny w dowolnym miejscu na świecie  i jest wiele filmów w języku hiszpańskim.

Amazon Prime staje się  obecnie popularny dzięki filmom dokumentalnym,  które tworzą ze znanymi ludźmi, takimi jak influencerzy, tacy jak Dulceida. Aby rozpocząć oglądanie, musisz się najpierw zarejestrować. Otrzymasz  bezpłatny miesiąc próbny,  podobnie jak Netflix.

Plusem jest to, że  dostajesz Prime Video za darmo z kontem Amazon Prime,  więc otrzymujesz dwie usługi w jednym. Jedną z najlepszych rzeczy w Amazon Prime jest to, że pozwala dodawać pakiety kanałów, aby oglądać wszystkie treści w jednym miejscu. Platforma jest wolna od reklam,  a filmy są bardzo zabawne i popularne!

Prime Video jest dostępny prawie wszędzie i ma sens, że ma imponujący wybór filmów w języku hiszpańskim w krajach hiszpańskojęzycznych.

Amazon Prime Video oferuje fantastyczny katalog; Jeśli jesteś wielkim fanem świątecznych filmów, jest ich mnóstwo! Oto artykuł z kilkoma moimi ulubionymi:

Załóżmy, że muszę powiedzieć ci jedną negatywną rzecz na temat Amazon Prime… Nie możesz filtrować tytułów według języka, co czasami może być frustrujące. Aby znaleźć filmy w języku hiszpańskim, musisz szukać w kategorii międzynarodowej i ignorować wszystkie filmy, które nie są w języku hiszpańskim.

Nie zaczynaj filmu ani serialu, jeśli jesteś w Hiszpanii i za jeden dzień zamierzasz wrócić do USA, ponieważ jeśli go nie skończyłeś, możesz nie mieć możliwości dalszego oglądania go w swoim kraju ze względu na Amazon Prime Video zmienia swoją zawartość w zależności od Twojej lokalizacji.

8. HBO maks

Możesz uzyskać dostęp do ponad 300 seriali i 700 filmów z HBO Max Hiszpania.

Jego katalog jest aktualizowany co tydzień. Czasami tworzą własną produkcję i mają treści z innych kanałów. Wśród oryginałów HBO Hiszpania znajdziesz jedne z najbardziej nagradzanych i cenionych przez krytyków filmów fabularnych i seriali ostatnich lat.

HBO Max to platforma, na której możesz oglądać treści przesyłane strumieniowo, takie jak seriale, filmy lub filmy dokumentalne. Oznacza to, że treści, które widzisz, zawsze będą dostępne online.

HBO jest jak Netflix i Amazon Prime; wszyscy robią to samo,  ale treść jest czasami inna. Na przykład HBO ma jeden z najpopularniejszych seriali o nazwie  30 monet  , którego Netflix nie ma. Ale w zamian Netflix ma  Money Heist  , a HBO nie. To samo dzieje się z wieloma innymi filmami, serialami i dokumentami.

Aby uzyskać dostęp do treści HBO,  należy utworzyć konto na platformie HBO. Gdy już to zrobisz, możesz zacząć oglądać wszystkie treści, które chcesz, o ile są one dostępne w katalogu HBO Hiszpania. To takie proste, nawet jeśli  musisz płacić co miesiąc, masz tydzień za darmo.

Jeśli zabraknie Ci połączenia internetowego, możesz pobrać to, co chcesz obejrzeć i zapisać, aby odtworzyć w dowolnym momencie. Ponadto  ta platforma umożliwia powiązanie wielu urządzeń ze swoim kontem  i więcej niż jedno jednoczesne odtwarzanie, dzięki czemu możesz dzielić się nim z rodziną i przyjaciółmi!

9.Disney+

Chcesz przypomnieć sobie wszystkie  filmy, które oglądałeś jako dziecko  ? W takim razie Disney+ to Twoja platforma!

Ta usługa przesyłania strumieniowego umożliwia oglądanie setek filmów, seriali, filmów dokumentalnych i krótkometrażowych od firm produkcyjnych, takich jak Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic i Star.

Możesz znaleźć  treści animowane,  takie jak film dla dzieci  Planet 51.  Disney+ ma jednych z najlepszych twórców treści w historii i zawsze jest coś do obejrzenia!

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie są najlepsze hiszpańskie filmy dla dzieci, nie możesz przegapić tego artykułu:

Mają też sekcję na Disney+ dla osób powyżej 18 roku życia, gdzie można znaleźć takie seriale jak  Only Murders in the Building.

Aby korzystać z tej fantastycznej platformy, musisz zapłacić 8,99 € miesięcznie.

Platforma ta została uruchomiona po raz pierwszy w trzech krajach: Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Holandii. Następnie trafił do Australii, Nowej Zelandii i wreszcie do Europy.

Obywatele Hiszpanii korzystają z treści Disneya od czasu ich oficjalnej premiery w marcu 2020 r. Uruchomili tę platformę, gdy Hiszpanie byli zamknięci podczas COVID-19. W tym okresie stał się modny i nadal jest bardzo popularny!

10. FILM

Filmin to platforma streamingowa, która  oferuje dwie opcje  i dostosowuje się do Ciebie jako jedna z najlepszych. Z jednej strony istnieje miesięczna subskrypcja, taka jak ta, z której zwykle korzystamy. Z drugiej strony istnieje możliwość uiszczenia niewielkiej kwoty pieniędzy, jeśli chcesz tylko zobaczyć film, który w tym przypadku możesz wypożyczyć.

Co polecam? Myślę, że  najlepszą opcją jest subskrypcja,  ponieważ masz dostęp do całego katalogu. Będziesz mógł zobaczyć wiele najlepszych obecnie miniseriali, seriali dla dzieci i filmów animowanych, zarówno klasycznych, jak i aktualnych. Wybór należy tylko do Ciebie, w zależności od tego, jak często będziesz korzystać z tej platformy.

Zaletą Filmin jest to, że wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane i dobrze skategoryzowane. Wszystko jest bardzo łatwe w obsłudze i bardzo intuicyjne. Możesz znaleźć kolekcje według gatunku i określonej tematyki, takie jak biografie pisarzy lub seriale, które oglądałeś w dzieciństwie, aby obejrzeć je ponownie! Tego rodzaju rzeczy robią różnicę w przypadku innych platform.

Ogromną zaletą Filmin jest to, że znajdziesz nie tylko najbardziej znane seriale czy najpopularniejsze filmy, ale wszelkiego rodzaju niezależne filmy, seriale i filmy krótkometrażowe, które są idealne, jeśli szukasz czegoś innego!

Tym, co wyróżnia Filmin spośród innych platform oferujących filmy i seriale, jest to, że opiera się na specjalizacji treści. Jest pełen mniej komercyjnych i mniej hollywoodzkich filmów niezależnych.

Z pewnością znałeś już wszystkie platformy płatnicze, ale czy słyszałeś o którejś z darmowych?

Muszę przyznać, że niektórych z nich jestem wielkim fanem, zwłaszcza Netflixa i Amazona. Istnieje szeroki wybór świetnych filmów i super interesujących filmów dokumentalnych!

Ale prawdą jest, że posiadanie tak wielu opcji może czasami wydawać się przytłoczone, ponieważ prawie dłużej zajmuje nam wybranie filmu niż jego obejrzenie! Czy tobie też się to zdarza?