Tureccy hurtowi dostawcy odzieży

Top 10 Tureckich Hurtowych Dostawców Odzieży

Tureccy hurtowi dostawcy odzieży: Turcja hurtowa lista dostawców odzieży to duży zbiór firm z siedzibą w Turcji (głównie w Stambule), które dostarczają hurtową odzież i artykuły modowe detalistom i butikom na całym świecie.


Turcja, jako jeden z wiodących krajów produkujących odzież na świecie, oferuje szeroką gamę niedrogich opcji znalezienia najlepszych  hurtowni odzieżowych dla butików  , zwłaszcza w Stambule, dla sklepów odzieżowych i butików na całym świecie.

 • Hurtowe strony z odzieżą (więcej informacji znajdziesz w poście  tutaj  )
 • Tureckie butikowe hurtownie odzieży
 • Dzielnice, ulice pełne setek hurtowników w Stambule. Merter, Zeytinburnu to jedne z najlepszych dzielnic Stambułu.
 • Niektóre  katalogi hurtowni modowych B2B,  takie jak ten, który właśnie odwiedzasz!

Znajdziesz odzież damską, odzież męską, odzież dziecięcą, odzież sportową, bieliznę i bieliznę, piżamy, sukienki, odzież hidżab i wiele więcej…

Niektóre wymienione tutaj firmy nie mają strony internetowej, więc spróbuj się z nimi skontaktować za pomocą WhatsApp na ich telefonach komórkowych lub lepiej, jeśli możesz odwiedzić którąkolwiek z nich, robiąc to, możesz również zobaczyć wielu konkurentów w pobliżu.

Tureckie hurtownie odzieży

Turecka hurtownia odzieży WorldModaDays

Worldmodadays.com to wiodąca hurtownia odzieży z Turcji, zlokalizowana w Merter w Stambule, sercu hurtowej sprzedaży odzieży w Stambule.

Firma oferuje wysokiej jakości i modną odzież masową, którą można zamówić hurtowo online z opcjami płatności i różnymi metodami wysyłki.

Mają wysyłkę na cały świat i mnóstwo artykułów odzieżowych dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Worldmodadays ma   rosyjskojęzycznych przedstawicieli klientów, którzy ułatwiają zakupy w Rosji. 

World Moda Days oferuje na swojej stronie następujące linie odzieży:

 • Najfatalniejszy
 • pieniądze
 • Ubrania uliczne
 • Sukienki
 • Garnitury
 • Odzież na noc
 • Bielizna damska
 • Odzież domowa
 • odzież sportowa
 • Spodnie
 • kurtki
 • spódnice
 • koszule
 • Stroje kąpielowe

Lonca (rynek) Turecka hurtownia odzieży

Lonca to hurtownia odzieży i marketplace z siedzibą w Stambule w Turcji, założona w 2021 roku.

Jest to jedna z wiodących witryn z hurtową sprzedażą odzieży damskiej, która skupia wiele marek i dostawców z Turcji i sprawia, że ​​kupowanie odzieży z Turcji jest znacznie łatwiejsze i prostsze dla odbiorców hurtowych i butików na całym świecie.

Strona ma inwestorów z Turcji i USA.

Oferują najlepsze ceny hurtowe dla butików i firm poszukujących jakościowej i eleganckiej odzieży damskiej z Turcji.

Lonca zamieszcza na swojej stronie internetowej:

 • Najfatalniejszy
 • pieniądze
 • Ubrania uliczne
 • Sukienki
 • Garnitury
 • skromne ubranie
 • Najlepsze marki butikowe w Turcji

Hurtownia odzieży tureckiej Modacan

Przystępne ceny i rozsądne opcje mają zawsze duże znaczenie dla odzieży. Podczas gdy głównym celem wielu osób jest jakość, każdy musi zmieścić się w swoim budżecie i zweryfikować swoje preferencje zakupowe. W czasach, gdy atrakcyjne cenowo opcje są korzystne dla ludzi, nowe produkty nadal reprezentują naprawdę ważną jakość. Jednocześnie możliwości, które zapewniają zadowolenie klientów przy atrakcyjnych cenach, nadal tworzą dobre środowisko zakupowe. Dopóki hurtowe ceny odzieży damskiej są odpowiednie, łatwiej będzie Ci z tego skorzystać.

Hurtownia odzieży damskiej Eytay Istanbul

Od 1992 roku firma nosi nazwę EY-TAY TEXTILE, a od lat 70. wprowadza na rynek gotowe innowacje odzieżowe i dziewiarskie.

Dziś EY-TAY TEXTILE zaspokaja potrzeby marek gotowych do noszenia i dzianin w zakresie odzieży gotowej do noszenia. Zajmuje się również produkcją dla takich firm jak Koton, Mudo i Asos.

Sklep internetowy EY-TAY, w którym codziennie sprzedawanych jest do 150 nowych modeli, obsługuje niezliczoną liczbę klientów z ponad 100 krajów, w tym z Europy, Rosji, Ukrainy, Rumunii i krajów arabskich.

EY-TAY Textile realizuje swoją misję dzięki wykwalifikowanemu personelowi, który śledzi najnowsze trendy w modzie i doradza swoim klientom. Dzięki portfolio dynamicznych marek, które tworzą kreatywne i innowacyjne projekty modowe zgodnie ze światowymi standardami, EY-TAY TEXTILE jest w stanie zaspokoić potrzeby swoich klientów na najwyższym poziomie zarówno pod względem różnorodności produktów, jak i doświadczenia zakupowego.

Sklep internetowy Fimka

FIMKA to stambulska firma działająca w branży hurtowej odzieży od około 30 lat.

Sklepy FIMKA, w których każdego tygodnia oferowanych jest do sprzedaży nawet 400 nowych modeli, obsługują niezliczoną liczbę klientów ze 101 krajów, w szczególności z Europy, Rosji, Ukrainy, Rumunii, krajów bałtyckich, krajów arabskich i afrykańskich.

Centrum Mody Merter Stambuł/Turcja

Merter Fashion Centre to jeden z najlepszych rynków hurtowych sprzedawców odzieży w Stambule w Turcji.

Centrum Mody Merter  , które zostało odnowione zgodnie z nową koncepcją w 2018 roku, jest największym centrum handlowym hurtowej damskiej odzieży wieczorowej w Turcji, położonym na powierzchni 25 000 m² i posiadającym 150 sklepów z ponad 200 markami, które są liderami na rynku i dysponuje przestrzenią, w której można znajdź razem ponad 30 000 różnych modeli.

Centrum Mody Merter, w którym podczas poruszania się można zobaczyć wszystkie sklepy na wszystkich piętrach z tego samego poziomu, oferuje wygodne zakupy pod jednym dachem tysiącom klientów z różnych krajów dzięki dużym otwartym przestrzeniom i parkingowi na 1000 pojazdów.

Sprzedaż hurtowa sukienek Holly Lolly

Holly Lolly to marka i hurtownia sukienek i odzieży damskiej z siedzibą w Uskudar Istanbul TURCJA.

Oferują wysyłkę na cały świat.

Hidżab odzież z kolekcji Nur

Nur Collection to wiodąca firma zajmująca się produkcją i sprzedażą tekstyliów, założona w 1991 roku, z siedzibą w Stambule.

Specjalizuje się w projektowaniu damskiej odzieży wierzchniej i współpracuje z rynkami w Europie, Azji, Afryce i USA, zwłaszcza w Turcji.

Jako firma zawsze działamy z myślą o zaspokojeniu potrzeb naszych klientów poprzez najwyższej jakości obsługę produkcyjno-sprzedażową, rozwój kolekcji i prezentację nowości w tekstyliach.

dzieci cywilne

Mother’s Indispensable Civil została założona w 1997 roku w Kartal w Stambule.

W małym 50-metrowym sklepie sprzedaż detaliczna tekstyliów dziecięcych w wieku od 0 do 14 lat rozpoczęła się skokowo.

Staliśmy się wielką rodziną iw tym roku sprzedaliśmy 750 000 produktów.

W 2007 roku osiągnęliśmy obrót w wysokości 6 milionów TL.

W 2008 roku przenieśliśmy się do naszego nowego centrum o powierzchni 15 000 metrów kwadratowych w Maltepe i rozszerzyliśmy nasze cele.

Zwiększyliśmy naszą średnią wielkość sklepu do 2000 metrów kwadratowych. ()

Nie poprzestaliśmy na 2008 roku, zaczęliśmy tworzyć nasze produkty i własne koncepcje.

Sukces to dla nas za mało, weszliśmy w eCommerce w 2008 roku wraz z civilim.com.

Jesteśmy jedną z największych platform e-commerce w Turcji, otwieraną 15 milionów razy rocznie.

W 2013 roku zaprojektowaliśmy nasze licencjonowane postacie z kreskówek zgodnie z naszymi globalnymi celami, nadając naszej marce inny wymiar.

Byli tak kochani, że osiągnęliśmy 250 000 subskrybentów i 500 milionów widzów w YouTube.

W 2017 roku nasza rodzina powiększyła się i staliśmy się dużą rodziną liczącą 1750 osób.

 Bielizna Cotton Hill

Założona w 1993 roku w Stambule firma Favori Textile rozpoczęła działalność od produkcji bielizny i bielizny damskiej.

Wiodąca dzięki swojej marce   Cottonhill Underwear  stała się jedną z wiodących firm produkujących bieliznę damską dzięki swoim możliwościom produkcyjnym, zdolnością podążania za światowymi trendami i kreatywnością w unikalnych modelach.

Kaktus Moda Hurtownia odzieży damskiej

Firma Kaktüs Moda  , która od 2006 roku świadczy usługi w zakresie odzieży i hurtowej sprzedaży odzieży damskiej, działa w myśl zasady ciągłego rozwoju, mierząc puls branży od dnia rozpoczęcia jej działalności.

Turkopt

Turkopt jest dostawcą kompletnej odzieży dla butików tureckich, świadcząc międzynarodowe usługi hurtowych zakupów odzieży online.