webů kde sledovat filmy online zdarma

Top 10 webů kde sledovat filmy online zdarma

webů kde sledovat filmy online zdarma: Níže uvedený seznam vám poskytne webové stránky, na kterých můžete sledovat filmy zdarma online pro všechny vaše potřeby.

Pomocí níže uvedených stránek je nejlepší způsob streamování bezplatných filmů, televizních pořadů a různého dalšího obsahu.

Bezplatné Účty Netflix S Uživatelským Jménem A Hesly

Prohledali jsme web, abychom našli nejlepší možné možnosti a seřadili je na základě různých kritérií, včetně obtěžování reklam a dalších.

Mezi nejlepší stránky pro sledování bezplatných filmů online patří:

 • trubka
 • AZFilmy
 • Praskání
 • 123 Filmy
 • Peacock TV
 • solární filmy
 • Youtube
 • a mnoho dalších nalezených v tomto seznamu

Existuje mnoho způsobů, jak sledovat filmy zdarma, a tento příspěvek obsahuje některé z nejpopulárnějších streamovacích webů.

I když níže uvedený seznam obsahuje  webové stránky pro filmy zdarma  , lze je použít na mnoha různých zařízeních, kromě počítače nebo notebooku.

Nejoblíbenějším zařízením pro streamování filmů a televizních pořadů je Amazon Firestick. 

Tyto stránky neposkytnou pouze způsoby streamování filmů, ale také televizních pořadů a dokumentů.

Některé z těchto webů jsou stejná místa, která různé  doplňky Kodi  a bezplatné aplikace pro streamování používají k vyhledávání filmů a televizních pořadů. Když používáte tyto stránky, jdete přímo ke zdroji.

Následující seznam byl naposledy aktualizován v pátek 10. března 2023

Chceme od tebe slyšet! Hlasujte pomocí ankety pod naším seznamem a dejte nám vědět,  jaká je vaše oblíbená bezplatná stránka pro streamování filmů?

Nejlepší bezplatné stránky pro streamování filmů – rychlý seznam

V době psaní tohoto článku jsou všechny níže uvedené webové stránky v provozu a můžete je používat.

Tento seznam je vždy aktuální s nejlepšími způsoby, jak sledovat filmy zdarma, abyste vždy znali ty nejlepší možnosti.

Pokračujte ve čtení pod tímto rychlým seznamem a zjistěte více o každém bezplatném webu pro streamování filmů, včetně  oficiálních odkazů.

Zde je seznam stránek, kde lze zdarma streamovat filmy online:

1.  Cineb –  Cineb tvoří náš seznam bezplatných webů pro streamování filmů jako novější web pro streamování pro scénu, která si rychle získala oblibu mezi střihači kabelů.
2.  Tubi:  Tubi se stala velmi populární webovou stránkou pro bezplatné streamování filmů a televizních pořadů bez nutnosti předplatného.
3.  AZMovies:  AZMovies je dlouholetý a oblíbený web pro streamování na tomto seznamu.
4.  Crackle:  Sony Crackle je populární streamovací stránka, která nabízí rozsáhlý seznam filmů, televizních pořadů a původních programů.
5.123 Filmy  : 123Movies je jedním z nejstarších a nejoblíbenějších filmových webů na tomto seznamu.
6.  Peacock TV: Peacock TV nabízí několik bezplatných filmů, televizních pořadů a živých kanálů, ze kterých si můžete vybrat, a to i s bezplatným plánem.
7.  SolarMovie:  SolarMovie je zavedená stránka pro filmy a televizní pořady, která poskytuje spoustu vysoce kvalitních odkazů.
8.  YouTube –  Mnoho youtuberů neví, že YouTube také nabízí tisíce bezplatných filmů různých žánrů.
9.MyFlixer  : Existují nejen filmy, které lze sledovat, ale MyFlixer má také spoustu titulů televizních pořadů, které lze streamovat zcela zdarma.
10.  Freevee (dříve IMDb TV):  Freevee je webová stránka/aplikace pro streamování Amazonu, která nabízí bezplatný obsah včetně filmů a televizních pořadů ke sledování.
11.  Filmy FM: Filmy FM jsou dalším velkým favoritem, pokud jde o streamovací stránky. Tato stránka obsahuje nejnovější filmy a televizní pořady v různých kvalitách videa.
12.  Vumoo –  Vumoo má uživatelsky přívětivé rozhraní a je to skvělá webová stránka pro sledování filmů a televizních seriálů.
13. Plex  : Věřte tomu nebo ne, Plex Media Server nyní poskytuje bezplatné filmy, televizní pořady a živé televizní vysílání na jakémkoli zařízení připojeném k internetu.
14.  MoviesJoy –  Webová stránka MoviesJoy poskytuje užitečné vyhledávací zařízení a zahrnuje také populární filmy a televizní pořady.
15.  Pluto TV:  Pluto TV, nejlépe známá pro své živé televizní nabídky, nabízí tisíce bezplatných filmů na vyžádání v různých kategoriích.
16.  YesMovies: Díky čistému rozhraní je YesMovies oblíbené mezi streamery po celém světě.
17.  Voodoo: Vudu je online streamovací služba videa na vyžádání (VOD), která poskytuje bezplatné a placené možnosti přístupu k tisícům filmů a televizních pořadů.
18.  GoStream:  GoStream je rychlá pracovní stránka se spoustou obsahu pro bezplatné streamování filmů. Odkazy jsou poskytovány v HD a automatické přehrávání, pokud jsou vybrány.
19.  PopcornFlix:  PopcornFlix je bezplatná streamovací služba, která obsahuje více než 1500 filmů v kategoriích rodinný, akční, komedie, horor, zahraniční a další.
20.  Soap2Day:  Soap2Day je jedním z nejžhavějších jmen, pokud jde o bezplatné stránky pro streamování filmů v posledních letech.
dvacet jedna. Kanál Roku:  Kanál Roku se stal populární streamovací službou pro bezplatné filmy a televizní seriály online.
22.  ActVid:  ActVid je novějším přírůstkem do našeho seznamu bezplatných stránek pro streamování filmů, který se stává populárním názvem mezi střihači kabelů.
23.  XUMO TV:  XUMO nabízí tisíce bezplatných titulů VOD, kromě stovek živých kanálů.
24.  MovieStars:  Moviestars je novější streamovací stránka na tomto seznamu, která obsahuje obrovskou knihovnu filmového obsahu.
25. FilmRise  : FilmRise je web pro streamování filmů a televizních pořadů, který získal více než 20 000 titulů ke zhlédnutí.
26.  YoPelículas: YoMovies je další nový přírůstek do našeho seznamu bezplatných stránek pro streamování filmů, které jsou v tomto prostoru stále populárnější.
27.  Streamm4u:  Streamm4U nabízí skvělý seznam filtrů pro klasifikaci různých žánrů a kategorií.
28.  Yidio:  Yidio je novější stránka pro streamování, která se odlišuje od ostatních na tomto seznamu tím, že funguje jako vyhledávač pro vyhledávání filmů zdarma.
29.HiMovies  : HiMovies je novější streamovací web na tomto seznamu pro sledování filmů a televizních seriálů online.
30.  Kanopy:  Kanopy je pravděpodobně nejzajímavější bezplatná stránka pro streamování filmů na tomto seznamu, protože potřebujete knihovní kartu z kompatibilní knihovny.
31.  Space Movement: SpaceMov je další stránka, která hostí videa v rozlišení 1080p pro zážitek ve vysokém rozlišení.
32.  MyBundle (dříve SnagFilms):  Nová a vylepšená MyBundleTV, původně známá jako SnagFilms, slouží jako obrovská databáze pro vyhledávání milionů filmů online.
33.  123Chill: 123Chill je novější streamovací web na našem seznamu, který obsahuje tisíce filmů a televizních pořadů.
34.  Internetový archiv:  Internetový archiv je nezisková digitální knihovna obsahující tisíce veřejných digitálních děl, včetně filmů, televizních pořadů, hudby, obrázků, knih a dalších.

Jsou stránky pro bezplatné streamování filmů bezpečné?

Mnoho z níže uvedených bezplatných webů pro streamování filmů pochází z oficiálních platforem, což znamená, že k nim lze bezpečně přistupovat a používat je.

Existují však také „neověřené“ možnosti, které mohou obsahovat malware nebo podezřelé soubory.

Pomocí aplikace VirusTotal jsme zkontrolovali všechny níže neověřené zdroje,   abychom zjistili, jak bezpečné je jejich použití.

TIP TROYPOINT:  Nejlepším způsobem, jak zajistit vaši bezpečnost při používání neověřených webů, je  VPN  .

Použití VPN vás ochrání online před hackery, neověřenými provozovateli webových stránek, poskytovateli internetových služeb a dalšími zlými aktéry.

Naše   VPN číslo 1   nabízí funkci CleanWeb, která   bude blokovat otravné reklamy a malware   , když navštívíte tyto stránky.

VPN vám poskytne anonymní připojení k internetu při streamování filmů z neověřených webů.

Podrobně to ukazujeme v našem videoprůvodci níže, který doporučujeme zhlédnout před streamováním obsahu pomocí bezplatné webové stránky s filmem.

Uživatelé si mohou nainstalovat naši aplikaci VPN s hodnocením číslo 1 na jakékoli zařízení, které preferují, včetně Windows PC, Firestick, Android telefon/tablet a další.

Jsou stránky pro bezplatné streamování filmů legální?

Pro TROYPOINT je nemožné určit legálnost bezplatných webů a aplikací pro streamování filmů.

Uživatelé mají vždy přístup k titulům, které jsou volně dostupné ve   veřejné doméně  , a to je to, co doporučujeme.

Díla, jako je tato, nejsou chráněna autorskými právy a lze je stahovat, streamovat a sdílet bez jakýchkoli právních důsledků.

Závěrem lze říci, že koncový uživatel je odpovědný za veškerý obsah zpřístupněný prostřednictvím neověřených webových stránek.

Důležitá poznámka:  Neodkazujeme na neověřené stránky pro streamování filmů, protože nevíme, zda jsou řádně licencovány. Vyhledávání Google je vaším přítelem, pokud se chcete dozvědět více o níže popsaných webových stránkách.

Nejlepší bezplatné stránky pro streamování filmů: březen 2023

Tyto možnosti streamování jsme seřadili na základě následujících kritérií:

 • Uživatelské rozhraní
 • Měsíční návštěvníci
 • dostupný obsah
 • Reklamní obtěžování (škála od 1 do 10, přičemž 10 je nejhorší)
 • Kompatibilní s VPN

1. Cineb  _

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci: 221 000
 • Nepříjemná reklama: 4
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .

Cineb je na prvním místě v našem seznamu bezplatných webů pro streamování filmů jako novější web na scéně, který si rychle získal oblibu mezi řezači šňůr.

Kategorie poskytované na tomto webu zahrnují domov, nejlepší IMDB, filmy, televizní pořady, žánr a země.

Některé z výhod, které Cineb nabízí, zahrnují vynikající výběr obsahu, kvalitu odkazů a zážitek z přehrávání, který předčil naše očekávání!

Uživatelé se setkají s reklamami, ty však lze snadno odstranit pomocí funkce CleanWeb, kterou ukazujeme ve videu níže.

VirusTotal Scan (neověřený web):  Žádné podezřelé soubory.

Navštivte prosím níže uvedený odkaz pro více informací o streamovací webové stránce Cineb.

Cineb Podrobnosti a alternativy

2. Trubka

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci: 1 500 000
 • Nepříjemná reklama: 4
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN
 • Oficiální stránky:  https://tubitv.com

Tubi se stala velmi oblíbenou streamovací službou, která nevyžaduje předplatné. Tubi má skvělou aplikaci a má také jednu z nejlepších bezplatných stránek pro streamování filmů.

Tato stránka nabízí tisíce bezplatných filmů a televizních pořadů, ale stejně jako mnoho dalších na tomto seznamu je podporována reklamami.

Mezi další výhody služby Tubi patří snadné použití, skvělé webové rozhraní, možnosti HD streamování, kompatibilita s mobilními zařízeními a další.

Mezi nevýhody webu Tubi patří nedostatek oblíbeného obsahu, reklamy při hraní a je k dispozici pouze v určitých oblastech světa.

Tubi je také k dispozici jako aplikace na Amazon App Store, v řadě kanálů Roku, Apple App Store a Google Play Store.

Podívejte se na náš tutoriál a zjistěte více o Tubi.

Jak nainstalovat aplikaci Tubi

3.   Filmy od A do Z

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci  :  500 000
 • Nepříjemná reklama: 6
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN

AZMovies je jednou z nejoblíbenějších bezplatných stránek pro streamování filmů na tomto seznamu. Vynikající sbírka filmů je k dispozici ve vynikající kvalitě streamování, včetně 1080p a 720p.

Slogan webu zní: „Sledujte zde své oblíbené filmy bez omezení, stačí si vybrat film, který se vám líbí, a užít si ho! Je to zdarma a vždy bude.” Podívejte se na AZMovies ještě dnes!

Mezi další výhody webu AZMovies patří široká škála filmů, jednoduchý design webu, přívětivost pro mobily, možnosti streamování v HD a mnoho dalšího.

Některé nevýhody webu AZMovies zahrnují frekvenci reklam, žádné televizní seriály a funkce vyhledávání by mohly být vylepšeny.

VirusTotal Scan (neověřený web) –  podezřelý soubor.

Další informace o webu AZMovies naleznete na níže uvedeném odkazu.

Podrobnosti a alternativy AZMovies

4. Crunch

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci: 276 000
 • Nepříjemná reklama: 4
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .
 • Oficiální webová stránka:  https://www.crackle.com

Sony Crackle je populární bezplatná stránka pro streamování filmů, která obsahuje rozsáhlý seznam filmů, televizních pořadů a původních programů.

Díky knihovně kvalitního obsahu, streamování a dalším jsme zařadili Crackle na náš seznam nejlepších  bezplatných streamovacích služeb  .

Mezi filmy Crackle, které nabízí zdarma, patří  Spiderman  , Cold Pursuit, The Whistleblower a mnoho dalších.

Mezi další výhody streamovacího webu Cracke patří plynulé přehrávání, jednoduché webové rozhraní, možnosti HD streamování, kompatibilita s mobilními zařízeními a další.

Mezi nevýhody používání služby Crackle patří nedostatek oblíbeného obsahu, reklamy při přehrávání a je dostupná pouze v určitých oblastech světa.

Crackle také přichází ve formě aplikace, která je k dispozici pro instalaci na různá zařízení.

V této aplikaci je však také několik reklam, protože se jedná o síť podporovanou reklamou.

Jak nainstalovat aplikaci Crackle

5.123 Filmy _

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci: 1 900 000
 • Nepříjemnost reklam: 7
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .

123Movies je jednou z nejstarších a nejoblíbenějších bezplatných stránek pro streamování filmů na tomto seznamu. Filmy jsou k dispozici v rozlišení 1080p a streamují se s minimálními nebo žádnými reklamami nebo vyskakovacími okny.

Domovská stránka tohoto webu je velmi jednoduchá s pouhým vyhledávacím panelem a možnostmi kategorií. Po výběru filmu možná budete muset pro spuštění kliknout na tlačítko přehrávání více než jednou, ale není tomu tak vždy.

Vyzkoušejte nyní Surfshark bez rizika!

Mezi výhody webu 123Movies patří působivá knihovna obsahu, možnosti streamování v HD, různé kategorie, uživatelsky přívětivé rozhraní a další.

Některé nevýhody používání 123Movies jsou otravné reklamy, počet napodobovacích proxy a jeho neověřený stav.

VirusTotal Scan (neověřený web) –   podezřelý soubor.

Podívejte se na naši příručku níže, kde se dozvíte, jak bezpečně používat 123Movies na všech populárních streamovacích zařízeních.

123Filmy Podrobnosti a informace

6.Páv TV

Reflexy:

Peacock TV je nová streamovací platforma NBC, která byla oficiálně spuštěna 15. července 2020. Tato streamovací stránka obsahuje různé bezplatné filmy, televizní pořady a živé kanály, ze kterých si můžete vybrat.

Působivá knihovna obsahu, plynulé přehrávání a bezplatný plán jsou některé z důvodů, proč si Peacock TV od svého spuštění již získala miliony předplatitelů.

Peacock TV je také k dispozici jako aplikace k instalaci a obsahuje mnoho nejlepších  online filmů zdarma  .

Uživatelé mají možnosti bezplatného streamování i placené možnosti. Mají také exkluzivní  obsah WWE  .

Mezi nejlepší části používání Peacock TV patří její exkluzivní obsah NBC, skvělé uživatelské rozhraní, kompatibilita zařízení a další.

Největší nevýhodou používání Peacock TV je blokování VPN a dalších proxy. Pokud se nacházíte v nepodporované oblasti, nemůžete tuto službu používat.

Podívejte se na náš návod Peacock níže, kde najdete další informace a jak nainstalovat aplikaci na libovolné zařízení.

Jak nainstalovat aplikaci Peacock TV

7. SolarMovie _

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci: 375 000
 • Nepříjemná reklama: 6
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .

SolarMovie je další populární jméno, pokud jde o bezplatné stránky pro streamování filmů. Má spoustu vysoce kvalitních odkazů a dokonce umožňuje uživatelům přihlásit se k aktualizacím a dalším.

S SolarMovie můžete snadno filtrovat podle kategorií, včetně žánru a země, a získat tak personalizované streamování.

Některé výhody používání SolarMovie zahrnují jeho knihovnu baleného obsahu, možnosti HD streamování, žádnou registraci, kompatibilitu s mobilními zařízeními a další.

Některé nevýhody používání webu SolarMovie zahrnují otravné reklamy, ohromující design a počet proxy, které se pohybují online.

Podrobnosti a informace o SolarMovie

VirusTotal Scan (neověřený web):  Nebyly nalezeny žádné podezřelé soubory.

8.youtube

Reflexy:

YouTube může být nejpopulárnější stránkou dostupnou pro bezplatné online streamování videa. Mnoho uživatelů však netuší, že YouTube nabízí také tisíce bezplatných filmů různých žánrů.

Přestože se můžete přihlásit pomocí svého účtu Google, jednou z nejlepších částí sledování bezplatných filmů na YouTube je to, že se nemusíte registrovat.

Nedávno YouTube oznámil  novou řadu bezplatných filmů a televizních pořadů  , které jsou 100% zdarma.

Mezi další výhody streamování bezplatných filmů na YouTube patří snadné použití, skvělé webové rozhraní, mobilní kompatibilita a další.

Mezi nevýhody sledování filmů na YouTube patří nedostatek oblíbeného obsahu a otravné reklamy uprostřed přehrávání.

Chcete-li sledovat YouTube bez reklam na jakémkoli streamovacím zařízení, doporučuji vám přečíst si níže uvedeného průvodce.

Jak sledovat YouTube bez reklam

9. Můj Flixer

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci: 637 000
 • Nepříjemná reklama: 6
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .

Uživatelé najdou spoustu titulů ke streamování na oblíbené webové stránce MyFlixer. Funguje to podobně jako kdysi populární  Putlocker  .

Existují nejen filmy, které lze sledovat, ale MyFlixer má také spoustu titulů televizních pořadů, které jsou k dispozici zcela zdarma.

Díky spoustě kategorií a možností HD je MyFlixer skvělým doplňkem tohoto zdroje bezplatných stránek pro streamování filmů.

Výhody MyFlixer spočívají v jeho elegantním uživatelském rozhraní, knihovně sbaleného obsahu a možnostech streamování v HD.

Vyzkoušejte nyní Surfshark bez rizika!

Mezi nevýhody používání MyFlixer patří umístění reklam a neověřený stav.

VirusTotal Scan (neověřený web):  Šest podezřelých souborů.

Podívejte se na naši příručku níže, kde se dozvíte více o webu MyFlixer.

Podrobnosti a alternativy MyFlixer

10. Freevee (dříve IMDb)

Reflexy:

Freevee je streamovací web/aplikace od Amazonu, která nabízí bezplatný obsah včetně filmů a televizních pořadů ke sledování.

Jde o rebrand kdysi populárního webu IMDb TV, který sloužil stejnému účelu. Freevee představuje mnoho stejných funkcí a možností jako IMBb TV v elegantním novém rozhraní.

Na výběr je spousta kategorií, včetně živých možností, které jsou nyní k dispozici v aplikaci.

Mezi výhody používání Freevee patří knihovna bezplatného obsahu, snadné použití s ​​účtem Amazon a kompatibilita zařízení.

Některé nevýhody Freevee jsou omezení obsahu, reklamy při hraní a určitá geografická omezení.

Podívejte se níže na našeho úplného průvodce Freevee, kde se dozvíte více o nové rebrandované službě Amazonu.

Podrobnosti a informace o Freevee

11. Filmy

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci: 1 500 000
 • Nepříjemná reklama: 6
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .

FMovies je dalším velkým favoritem, pokud jde o bezplatné stránky pro streamování filmů. Tato stránka obsahuje nejnovější filmy a televizní pořady v různých kvalitách videa.

Stránka FMovies obsahuje obsah VOD kategorizovaný podle data vydání, žánru, země, anime, nejsledovanějšího a dalších.

FMovies má také několik zrcadlových stránek, ale použití kterékoli z jejich výše uvedených URL vás automaticky přesměruje na jejich aktivní stránky.

Některé výhody používání FMovies zahrnují knihovnu obsahu, jednoduché rozhraní, výběr kategorií a přehrávání HD.

Mezi nevýhody používání FMovies patří jejich otravné umístění reklam a neověřený stav.

VirusTotal Scan (neověřený web) –  podezřelý soubor.

Podívejte se na průvodce níže, kde se dozvíte více o FMovies a jak sledovat filmy na jakémkoli zařízení.

Detaily filmu a informace

12. Vumoo

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci: 311 000
 • Nepříjemná reklama: 6
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .

Vumoo má uživatelsky přívětivé rozhraní a je to skvělý web pro sledování filmů a televizních seriálů.

Nižší frekvence reklam a plynulé přehrávání dělají z Vumoo skvělý doplněk k našemu seznamu bezplatných webů pro streamování filmů.

Mezi výhody používání streamovacích webů Vumoo patří plynulé přehrávání, působivá knihovna obsahu, uživatelské rozhraní a další.

Mezi nevýhody Vumoo patří jeho reklamy, neověřený stav a malý počet kategorií.

VirusTotal Scan (neověřený web):  Žádné podezřelé soubory.

13. plexus

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci: 911 000
 • Nepříjemnost reklam: 5
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .
 • Oficiální webová stránka:  https://app.plex.tv/desktop

Věřte tomu nebo ne, Plex Media Server nyní poskytuje bezplatné filmy, televizní pořady a živé televizní vysílání na jakémkoli zařízení připojeném k internetu.

Nejlepší na tom je, že ke streamování tohoto bezplatného obsahu ani nepotřebujete účet!

Plex se původně stal populární díky  torrentování  , ale nyní mají tisíce lidí přístup k filmům zdarma na vyžádání.

Některé z výhod používání Plex zahrnují jeho vestavěné funkce mediálního serveru, plynulé přehrávání, kompatibilitu zařízení a skvělé uživatelské rozhraní.

Nevýhody streamování filmů na Plex jsou jeho omezená knihovna obsahu a reklamy.

Podívejte se na náš výukový program Plex Media Server níže a sledujte bezplatné filmy na této platformě a vše, co potřebujete vědět.

Vyzkoušejte nyní Surfshark bez rizika!

Výukový program Plex Media Server

14. FilmyRadost

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci: 634 000
 • Nepříjemná reklama: 6
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .

MoviesJoy je nutností na našem seznamu bezplatných webů pro streamování filmů. Tato webová stránka poskytuje jednoduchý vyhledávací panel a populární filmy a televizní pořady.

Pokud chcete hledat obsah, můžete si také vybrat z různých kategorií, včetně žánru, země a dalších.

Odkazy jsou dostupné v 1080p HD a přehrávají se extrémně rychle. Před přehráváním vybraného obsahu však možná budete muset zavřít některé reklamy.

Výhody používání MoviesJoy spočívají v jeho komplexní knihovně obsahu, skvělých vyhledávacích funkcích, kategoriích a navigaci na webu.

Mezi nevýhody používání webu MoviesJoy patří otravné umístění reklam a neověřený stav.

VirusTotal Scan (neověřený web) –  podezřelý soubor.

15. Pluto TV

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci: 980 000
 • Nepříjemnost reklam: 5
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .
 • Oficiální stránky:  https://pluto.tv/on-demand

Pluto TV, nejlépe známý pro své živé televizní nabídky, nabízí tisíce bezplatných filmů na vyžádání v různých kategoriích.

Uživatelé mohou zdarma streamovat filmy na Pluto TV pomocí libovolného webového prohlížeče nebo si mohou aplikaci nainstalovat na jakékoli streamovací zařízení, jako je Firestick, Roku, iOS, Android a další.

Mezi výhody používání Pluto TV patří plynulé přehrávání, živé kanály kromě obsahu VOD a působivé uživatelské rozhraní.

Mezi nevýhody používání Pluto TV patří omezený výběr obsahu a reklam při hraní.

Podívejte se na naši příručku níže, kde se dozvíte více o Pluto TV a jak nainstalovat aplikaci na více zařízení.  

Jak nainstalovat Pluto TV

16. Ano Filmy

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci: 560 000
 • Nepříjemnost reklam: 7
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .

Díky čistému rozhraní je YesMovies oblíbené mezi fanoušky stránek pro bezplatné streamování filmů.

Můžete použít jednoduchý vyhledávací nástroj, pokud přesně víte, co chcete sledovat, nebo můžete kliknout na kategorii Filmy/TV pořady v horní části stránky pro snadnou navigaci.

Další skvělou funkcí, kterou YesMovies nabízí, je záložka se zprávami, která obsahuje spoustu aktuálních událostí z filmů a televizních pořadů, abyste měli vždy aktuální informace.

Sledování filmu je trochu složitější, protože možná budete muset několikrát kliknout na tlačítko Přehrát a Zůstat zde, ale odkazy jsou obvykle ve vysokém rozlišení, abyste měli úžasný zážitek ze streamování.

Mezi výhody používání bezplatného webu pro streamování filmů YesMovies patří jeho rozsáhlý katalog obsahu, možnosti streamování HD a funkce vyhledávání.

Nevýhody používání YesMovies zahrnují jeho neověřený stav a otravné umístění reklam na celém webu.

VirusTotal Scan (neověřený web) –  podezřelý soubor.

Podívejte se na průvodce níže, kde se dozvíte více o YesMovies a o tom, jak streamovat na jakémkoli zařízení.

Podrobnosti a informace o YesMovies

17. Voodoo

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci: 564 000
 • Nepříjemnost reklam: 5
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .
 • Oficiální webová stránka:  https://www.vudu.com

Vudu je online streamovací služba videa na vyžádání (VOD), která poskytuje bezplatné a placené možnosti přístupu k tisícům filmů a televizních pořadů.

Jeho bezplatná verze se nazývá „Movies On Us“, ale obsahuje reklamy. Ačkoli Vudu vyžaduje účet k použití, nevyžadují měsíční poplatek za předplatné.

Vudu je také k dispozici jako aplikace pro instalaci na mnoho zařízení. Výhody sledování filmů na Vudu spočívají v jeho hladkém uživatelském rozhraní, kompatibilitě s aplikacemi a snadném použití.

Mezi nevýhody používání Vudu patří omezený výběr obsahu a reklam při přehrávání filmů.

Další informace naleznete v našem průvodci níže.

Jak nainstalovat Vudu

18.  Kanál Roku

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci: 42 000
 • Nepříjemnost reklam: 5
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .
 • Oficiální webová stránka:  https://therokuchannel.roku.com

Kanál Roku se stal populárním bezplatným webem pro streamování filmů pro sledování filmů a televizních seriálů online.

Kromě toho, že je to jeden z  nejlepších kanálů na Roku  , mnozí si neuvědomují, že tato platforma je také k dispozici pro použití na jakémkoli streamovacím zařízení.

Vyzkoušejte nyní Surfshark bez rizika!

Některé výhody kanálu Roku jsou jeho katalog slušného obsahu, žádné požadavky na registraci a snadné použití na více zařízeních.

Nevýhody kanálu Roku zahrnují reklamy během přehrávání a jejich geografická omezení v určitých částech světa.

Prohlédněte si našeho průvodce níže a nainstalujte aplikaci The Roku Channel na Firestick, Fire TV a jakékoli zařízení Android.

Kanál Roku na Firesticku

19. PopcornFlix

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci: 410 000
 • Nepříjemnost reklam: 5
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .
 • Oficiální stránky:  https://www.popcornflix.com

PopcornFlix je služba, která stojí za zmínku na našem seznamu bezplatných webů pro streamování filmů, které zasáhly scénu v roce 2017.

Tato bezplatná stránka pro streamování filmů obsahuje více než 1 500 filmů v kategoriích rodinný, akční, dokumentární, komedie, horor, zahraniční filmy a další.

Také si všimnete, že pro používání PopcornFlix není vyžadován účet, což je velká výhoda.

Mezi hlavní výhody používání PopcornFlix patří jeho slušná filmová knihovna, přepracované rozhraní a méně reklam ve srovnání s jinými weby.

Některé nevýhody PopcornFlix zahrnují nedostatek televizních pořadů a reklam při přehrávání obsahu.

Podívejte se na náš výukový program PopcornFlix níže, kde se dozvíte více o této bezplatné streamovací službě.

Jak nainstalovat aplikaci PopcornFlix

20.Mýdlo2den

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci: 5 700 000
 • Nepříjemnost reklam: 7
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .

Soap2Day je v posledních letech jedním z nejpopulárnějších jmen, pokud jde o bezplatné stránky pro streamování filmů.

Původní doména Soap2Day byla před chvílí vypnuta a od té doby bylo vyvinuto mnoho proxy.

Mezi výhody streamovacího webu Soap2Day patří jeho přeplněná knihovna obsahu, možnosti streamování v HD a výběr kategorií.

Mezi největší nevýhody webu Soap2Day patří jeho neověřený stav a otravná frekvence reklam.

VirusTotal Scan (neověřený web) –  podezřelý soubor.

Podívejte se na našeho průvodce, kde se dozvíte více o Soap2Day, alternativách a dalších.

Soap2Day detaily a alternativy

21.  Vysílání

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci: 190 000
 • Nepříjemná reklama: 6
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .

GoStream je rychle fungující web se spoustou obsahu pro bezplatné streamování filmů. Odkazy jsou poskytovány v rozlišení 720p a po výběru se automaticky přehrají.

Vzhledem k tomu, že GoStream se snadno používá na jakémkoli zařízení, nemůžete s tímto webem udělat chybu.

Výhody webu GoStream spočívají v jeho výběru kategorií, možnostech HD streamování a komplexní knihovně obsahu.

Mezi největší nevýhody GoStreamu patří jeho neověřený stav, reklamy při hraní a absence televizních pořadů.

VirusTotal Scan (neověřený web):  Žádné podezřelé soubory.

Další informace o webu GoStream naleznete na níže uvedeném odkazu.

Podrobnosti a informace o GoStreamu

22. ActVid

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci: 163 000
 • Nepříjemnost reklam: 7
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .

ActVid je novějším přírůstkem do našeho seznamu bezplatných stránek pro streamování filmů, který se stává populárním názvem mezi řezači kabelů.

Kategorie v rámci ActVid jsou Nejlepší IMDb, Filmy, TV pořady, Aplikace pro Android, Žánr, Země a Aplikace pro Android.

Mezi pozitiva ActVid patří jeho komplexní knihovna obsahu, jednoduché uživatelské rozhraní a žádné požadavky na registraci.

Negativní aspekty používání ActVid jsou jeho neověřený stav a otravné umístění reklam.

VirusTotal Scan (neověřený web):

Vyzkoušejte nyní Surfshark bez rizika!

23.TV XUMO

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci: 26 000
 • Nepříjemná reklama: 4
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .
 • Oficiální stránky:  https://www.xumo.tv

XUMO TV je bezplatná služba, která je k dispozici jako streamovací služba a jako webová stránka.

XUMO poskytuje nejen tisíce bezplatných titulů VOD, ale na výběr jsou také stovky živých kanálů.

Díky dalším funkcím Live TV můžete XUMO také najít v našem seznamu  bezplatných aplikací IPTV  .

Mezi výhody používání XUMO TV patří přehrávání filmů a televizních pořadů jedním kliknutím, živé kanály a plynulé přehrávání.

Mezi nevýhody používání XUMO TV patří struktura podporovaná reklamami a omezený výběr obsahu.

Chcete-li se dozvědět více o XUMO a jak aplikaci nainstalovat, použijte odkaz níže.

Jak nainstalovat XUMO TV

24.  Filmové hvězdy

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci: 8 100
 • Nepříjemnost reklam: 5
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .

Moviestars se stává populárním jménem v našem seznamu bezplatných webů pro streamování filmů, které obsahují obrovskou knihovnu filmového obsahu.

Přestože má tato stránka ve srovnání s ostatními méně návštěvníků, očekávejte, že Moviestars časem naberou na síle!

Některé z nejlepších částí, které jsme u Moviestars našli, byla nižší frekvence reklam, působivý výběr filmů a jednoduchá navigace.

Negativní aspekty používání Moviestars zahrnují nedostatek televizních seriálů a neověřený stav.

VirusTotal Scan (neověřený web) –  podezřelý soubor.

25. Vzestup filmu

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci: 17 000
 • Nepříjemnost reklam: 5
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .
 • Oficiální stránky:  https://filmrise.com

FilmRise je web pro streamování filmů a televizních pořadů, který získal více než 20 000 titulů ke zhlédnutí. To se stalo známým pro svou velkou sbírku klasických filmů.

FilmRise je k dispozici jako aplikace pro instalaci na různá zařízení, včetně Firestick/Fire TV, Roku, Android, iPhone a dalších.

Mezi výhody používání streamovacího webu FilmRise patří výběr nezávislého obsahu, hladké rozhraní a kompatibilita aplikací na více zařízeních.

Mezi nevýhody používání FilmRise patří omezené možnosti obsahu, kategorie a reklamy během přehrávání.

Navštivte našeho kompletního průvodce FilmRise, kde se dozvíte více o této službě.

Jak nainstalovat aplikaci FilmRise

26. IMovies

Reflexy: 

 • Měsíční návštěvníci: 1 200 000
 • Nepříjemnost reklam: 8
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .

YoMovies je dalším novým přírůstkem do našeho seznamu bezplatných stránek pro streamování filmů, které jsou v tomto prostoru stále populárnější.

Kategorie v rámci YoMovies jsou Hollywood, Anglická série, Bollywood, Hindská série, Žánr, Žhavá série, Erotika a další.

Mezi pozitivní aspekty YoMovies patří obrovský výběr obsahu, mezinárodní kategorie a žádné požadavky na registraci.

Mezi největší nevýhody používání YoMovies patří otravné umístění reklam a neověřený stav.

VirusTotal Scan (neověřený web):  Žádné podezřelé soubory.

Podívejte se na odkaz níže pro více informací o webu YoMovies, včetně alternativ.

Podrobnosti a alternativy YoMovies

27.StreamM4u

Reflexy: 

 • Měsíční návštěvníci: 23 000
 • Nepříjemnost reklam: 5
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .

Streamm4U nabízí skvělý seznam filtrů pro klasifikaci různých žánrů a kategorií.

Uživatelům se pod filmem zobrazí záložní zdroj. Pokud si všimnete, že se váš film nepřehrává na vámi zvoleném serveru, můžete použít zálohu jako druhou možnost ke sledování.

Stejně jako u ostatních možná budete muset před zahájením streamu kliknout na tlačítko Přehrát více než jednou. Po přehrání však téměř u všech titulů v rámci Streamm4U nedochází k ukládání do vyrovnávací paměti ani zpoždění.

Mezi největší výhody Streamm4U patří kvalitní vyhledávací funkce, knihovna obsahu a výběr kategorií.

Některé nevýhody používání Streamm4U jsou jeho neověřený stav, umístění reklam a velký počet proxy.

Vyzkoušejte nyní Surfshark bez rizika!

VirusTotal Scan (neověřený web) –   podezřelý soubor.

28. Yidium

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci: 65 000
 • Obtěžování reklam: 0
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .
 • Oficiální webová stránka:  https://www.yidio.com

Yidio je novější streamovací web, který se od ostatních na tomto seznamu liší tím, že funguje jako vyhledávač pro hledání filmů zdarma.

Musíte si zaregistrovat účet, ale Yidio je skvělý nástroj, který uživatelům pomůže najít ty nejlepší bezplatné filmy dostupné online.

Mezi výhody používání streamovacího webu Yidio patří hostování vašeho oblíbeného obsahu, žádné reklamy a bezplatný plán.

Mezi některé nevýhody Yidio patří nedostatek hostovaného obsahu a požadavky na registraci.

Navštivte prosím níže uvedený odkaz a dozvíte se více o Yidio.

Informace a podrobnosti o Yidio

29.  AhojFilmy

Reflexy: 

 • Měsíční návštěvníci: 184 000
 • Nepříjemná reklama: 6
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .

HiMovies je novější název na našem seznamu bezplatných webů pro streamování filmů pro sledování filmů a televizních seriálů online.

Web HiMovies si však rychle začíná získávat na popularitě v rámci streamovací komunity díky své knihovně obsahu, přehrávání a malým problémům s reklamou ve srovnání s jinými streamovacími weby.

HiMovies poskytuje mnoho výhod, jako je vynikající knihovna obsahu, plynulé procházení, možnosti streamování HD a žádné požadavky na registraci.

Mezi největší nevýhody HiMovies patří otravné umístění reklam a neověřený stav.

VirusTotal Scan (neověřený web):   čtyři podezřelé soubory.

30. Stříška

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci: 171 000
 • Obtěžování reklam: 0
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .
 • Oficiální stránky:  https://www.kanopy.com

Kanopy je pravděpodobně nejzajímavější bezplatný web pro streamování filmů na tomto seznamu, protože potřebujete knihovní kartu z kompatibilní knihovny.

Po úspěšném vytvoření účtu budete mít přístup k tisícům filmů poskytovaných Kanopy v různých kategoriích.

Přestože je výběr obsahu omezený, nejlepší na Kanopy je, že během přehrávání nejsou žádné reklamy.

Mezi další nevýhody Kanopy patří požadavek na registraci a nedostatek kvalitních odkazů na streamování.

31. Prostorový pohyb

Reflexy: 

 • Měsíční návštěvníci: 76 000
 • Nepříjemná reklama: 6
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .

SpaceMov je další web, který hostí 1080p videa pro zážitek ve vysokém rozlišení. Má skvělé hlavní menu s možností vyhledávání podle žánru, země a dalších.

Jednou z nejlepších funkcí, které SpaceMov nabízí, je popis a tlačítko „Watch Trailer“. Při výběru je často k dispozici mnoho zdrojů pro streamování.

Uživatelé si užijí SpaceMov pro sledování filmů jakéhokoli druhu, a proto jsme jej zařadili do našeho seznamu stránek pro streamování filmů.

Výhody používání SpaceMov spočívají v katalogu s baleným obsahem, bez požadavků na registraci a v jednoduchém uživatelském rozhraní.

Mezi nevýhody používání SpaceMov patří jeho neověřený stav, otravné umístění reklam a počet chybných proxy.

VirusTotal Scan (neověřený web):  Žádné podezřelé soubory.

32. MyBundleTV (SnagFilms)

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci: 6 900
 • Obtěžování reklam: 0
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .

Nová a vylepšená MyBundleTV, původně známá jako SnagFilms, slouží jako obrovská databáze pro vyhledávání milionů filmů online.

Tento filmový web funguje podobně jako Yidio v tom, že oba jsou vyhledávače, které pomáhají návštěvníkům najít jejich oblíbené filmy.

MyBundle také pomáhá uživatelům najít streamovací služby pro živé kanály s rozpisy pro spoustu poskytovatelů.

Mezi výhody používání webu MyBundleTV patří uspořádání vašeho oblíbeného obsahu, žádné reklamy a užitečný bezplatný plán.

Některé nevýhody MyBundleTV zahrnují požadavky na registraci a nedostatek hostovaného obsahu.

Další informace o uzavření MyBundleTV a SnagFilms naleznete na níže uvedeném odkazu.

Vypnutí SnagFilms: Co se stalo

33. 123Studená

Reflexy: 

 • Měsíční návštěvníci: 22 000
 • Nepříjemná reklama: 6
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .

123Chill je novější název na našem seznamu bezplatných webů pro streamování filmů, který obsahuje tisíce filmů a televizních pořadů.

Vyzkoušejte nyní Surfshark bez rizika!

Tato bezplatná stránka pro streamování filmů má skvělé kategorie, přehrávání, obsah, navigaci a další.

Mezi výhody streamingového webu 123Chill patří jeho úžasné uživatelské rozhraní, katalog kvalitního obsahu a výběr kategorií.

Mezi nevýhody 123Chill patří reklamy na celém webu spolu s neověřeným stavem.

VirusTotal Scan (neověřený web):  Žádné podezřelé soubory.

34. Internetový archiv

Reflexy:

 • Měsíční návštěvníci: 160 000
 • Obtěžování reklam: 0
 • Kompatibilní s VPN: Ano. Funguje perfektně s  VPN  .
 • Oficiální stránky:  https://archive.org

Internetový archiv je nezisková digitální knihovna obsahující tisíce veřejných digitálních děl, včetně filmů, televizních pořadů, hudby, obrázků, knih a dalších.

V internetovém archivu najdete filmy a televizní pořady ode dneška až do poloviny 20. století!

Mezi další výhody používání Internet Archive patří rozsáhlá knihovna obsahu, rozhraní bez reklam a jednoduchá navigace.

Největší nevýhodou internetového archivu je omezený obsah ve srovnání s jinými streamovacími weby na tomto seznamu.

Podívejte se na níže uvedený odkaz, který obsahuje několik volných filmů dostupných v internetovém archivu.

Průzkum o nejlepší stránky pro streamování filmů zdarma – březen 2023

Pomozte nám prosím určit nejlepší weby pro streamování filmů uvedené na této stránce vyplněním níže uvedeného průzkumu. Abyste viděli výsledky, musíte hlasovat.

 • Jaká je nejlepší stránka pro streamování filmů? *
  •  cineb
  •  trubka
  •  AZFilmy
  •  Praskání
  •  123 Filmy
  •  paví tv
  •  SolarMovie
  •  Youtube
  •  Můj Flixer
  •  Freevee
  •  Filmy
  •  vumoo
  •  plexus
  •  FilmyJoy
  •  pluto tv
  •  Ano filmy
  •  voodoo
  •  kanál roku
  •  popcorn
  •  mýdlo2den
  •  GoStream
  •  ActVid
  •  xumo
  •  Filmové hvězdy
  •  CineRise
  •  IMovies
  •  currentm4u
  •  yidio
  •  HelloMovies
  •  Přístřešky
  •  SpaceMov
  •  Můj balíček
  •  123 studená
  •  internetový archiv

Jak používat bezplatné stránky pro streamování filmů na Firestick

Jak je uvedeno výše, weby na tomto seznamu byly speciálně vybrány pro svou funkčnost napříč různými platformami.

I když existují stovky způsobů, jak sledovat filmy prostřednictvím bezplatných stránek pro streamování filmů, tyto fungují perfektně na PC i na zařízeních Amazon Fire TV a  Android TV Box  .

V době psaní tohoto článku je nejoblíbenější streamovací hůl  Amazon Firestick 4K  .

Uživatelé často kupují Firestick v naději, že „odemknou“ toto zařízení, aby si mohli  stáhnout aplikace  a získat neomezený přístup ke streamování.

Pomocí „sideloading“ si můžete nainstalovat aplikace třetích stran, které vám umožní zdarma sledovat filmy, televizní pořady a další.

Použití Firestick nebo Fire TV je skvělým zdrojem pro sledování filmů pomocí různých aplikací a pluginů.

I když je Firestick perfektní volbou pro ty, kteří s řezáním kabelů teprve začínají, existuje spousta dalších možností.

Jak je vidět v našem videoprůvodci výše, ukážeme vám, jak streamovat pomocí bezplatných webů pro streamování filmů na Fire TV Stick, Fire TV nebo Fire TV Cube.

Pokud používáte zařízení Firestick nebo Fire TV, lze Silk Browser snadno nainstalovat z obchodu Amazon App Store.

S  prohlížečem Amazon Silk  ve vašem zařízení přehrají všechny výše uvedené stránky jakýkoli film nebo televizní pořad, který vyberete.

 TIP TROYPOINT:   Uvědomte si, že mnohé z těchto bezplatných webů pro streamování filmů jsou plné reklam, mají omezené možnosti obsahu a mohou vyžadovat účty. Doporučuji si prohlédnout naše oblíbené průvodce níže, kde najdete alternativy.

Nejčastější dotazy týkající se bezplatných stránek pro streamování filmů

Jaké jsou nejlepší bezplatné stránky pro streamování filmů?

Mezi nejlepší bezplatné stránky pro streamování filmů patří Tubi, AZMovies, YouTube, Peacock TV, SolarMovie, Crackle, PopcornFlix, Vumoo a mnoho dalších, které jsme zahrnuli do tohoto seznamu.

Jsou stránky pro bezplatné streamování filmů legální?

Ano, návštěva bezplatných stránek pro streamování filmů je legální, pokud sledujete filmy a televizní pořady ve veřejné doméně.

Jsou stránky pro bezplatné streamování filmů bezpečné?

Zatímco mnoho bezplatných webů pro streamování filmů je bezpečné, existují některé, které obsahují podezřelé soubory. Všechny výše uvedené webové stránky skenujeme pomocí VirusTotal a podíváme se na jejich zabezpečení.

Potřebujete VPN pro bezplatné weby pro streamování filmů?

Ano. Pokud používáte tyto bezplatné stránky pro streamování filmů, musíte mít VPN. To skryje vaše streamovací aktivity a ochrání vás před provozovateli webových stránek, hackery a vaším ISP.

Co když vás přistihnou při používání bezplatných stránek pro streamování filmů?

Pokud vás přistihnou při používání bezplatných stránek pro streamování filmů ke sledování obsahu chráněného autorskými právy, můžete čelit právním problémům. TROYPOINT doporučuje mít VPN, když používáte bezplatné weby pro streamování filmů a sledujete pouze obsah, který je ve veřejné doméně.

Na kterých webových stránkách mohu sledovat filmy zdarma bez registrace?

Některé weby pro streamování filmů, které nevyžadují registraci účtu, zahrnují YouTube, Crackle, Tubi, SolarMovie, Pluto TV, Yesmovies a Plex.

V tomto příspěvku mluvíme o nejlepších stránkách pro sledování filmů zdarma online.

Contents show