Turečtí velkoobchodní dodavatelé oděvů

Top 10 Tureckých Velkoobchodních Dodavatelů Oblečení

Turečtí velkoobchodní dodavatelé oděvů: Turecko velkoobchodní seznam dodavatelů oděvů je velká sbírka společností se sídlem v Turecku (hlavně v Istanbulu), které poskytují velkoobchodní oblečení a módní zboží maloobchodníkům a butikům po celém světě.


Turecko, jako jedna z předních zemí vyrábějících oděvy na světě, nabízí širokou škálu cenově dostupných možností, jak najít nejlepší  velkoobchodníky s oblečením pro butiky  , zejména v Istanbulu, pro obchody s oblečením a butiky po celém světě.

 • Velkoobchodní webové stránky s oblečením (pro více informací se podívejte na příspěvek  zde  )
 • Turecké butikové velkoobchody s oblečením
 • Čtvrti, ulice plné stovek velkoobchodníků v Istanbulu. Merter, Zeytinburnu jsou jedny z nejlepších oblastí v Istanbulu.
 • Některé  B2B módní velkoobchodní adresáře  , jako je ten, který právě navštěvujete!

Najdete zde dámské oblečení, pánské oblečení, dětské oblečení, sportovní oblečení, spodní a spodní prádlo, pyžama, šaty, oblečení na hidžáb a mnoho dalšího…

Některé zde uvedené společnosti nemají webové stránky, takže je zkuste kontaktovat pomocí whatsapp na jejich mobilních telefonech, nebo lépe, pokud můžete některou z nich navštívit, můžete tak také vidět mnoho konkurentů v okolí.

Turečtí velkoobchodníci s oblečením

Webové stránky velkoobchodu s tureckým oblečením WorldModaDays

Worldmodadays.com je přední velkoobchod s oblečením z Turecka se sídlem v Merter, Istanbul, srdci istanbulského velkoobchodu s oblečením.

Společnost nabízí kvalitní a trendy hromadné oblečení, které lze hromadně objednat online s možností platby a různými způsoby dopravy.

Mají celosvětovou přepravu a spoustu oblečení pro ženy, muže a děti.

Worldmodadays má   rusky mluvící zástupce zákazníků, kteří usnadňují nakupování v Rusku. 

World Moda Days nabízí na svých webových stránkách následující oblečení:

 • Topy
 • peníze
 • Pouliční oblečení
 • Šaty
 • Obleky
 • Oblečení na spaní
 • Spodní prádlo
 • Domácí oděvy
 • sportovní oblečení
 • Kalhoty
 • bundy
 • sukně
 • košile
 • plavky

Lonca (trh) Turecký velkoobchodní web s oblečením

Lonca je velkoobchod s oblečením a tržiště se sídlem v Istanbulu v Turecku, založené v roce 2021.

Je to jeden z předních velkoobchodních webových stránek s dámským oblečením, který sdružuje mnoho značek a dodavatelů z Turecka a díky nimž je nákup oblečení z Turecka mnohem jednodušší a jednodušší pro velkoobchodní nákupčí a butiky po celém světě.

Web má investory z Turecka a USA.

Nabízejí nejlepší velkoobchodní ceny pro butiky a společnosti hledající kvalitní a elegantní dámské oblečení z Turecka.

Lonca na svých webových stránkách uvádí:

 • Topy
 • peníze
 • Pouliční oblečení
 • Šaty
 • Obleky
 • skromné ​​oblečení
 • Nejlepší butikové značky v Turecku

Velkoobchod s tureckým oblečením Modacan

Dostupné ceny a rozumné možnosti jsou u oblečení vždy velmi důležité. Zatímco hlavním cílem mnoha lidí je kvalita, každý se musí držet svého rozpočtu a přehodnotit své nákupní preference. V době, kdy jsou cenově atraktivní možnosti pro lidi výhodné, zde novinky stále představují opravdu důležitou kvalitu. Zároveň příležitosti, které poskytují spokojenost zákazníků s atraktivními cenami, nadále vytvářejí dobré nákupní prostředí. Dokud budou velkoobchodní ceny dámského oblečení správné, bude pro vás snazší z toho těžit.

Velkoobchod s dámským oblečením Eytay Istanbul

Společnost nese jméno EY-TAY TEXTILE od roku 1992, se svými inovacemi konfekce a pleteniny na trhu již od 70. let.

Dnes EY-TAY TEXTILE uspokojuje potřeby velkoobchodních značek v oblasti konfekce a pleteniny v oblasti konfekce. Dělá také produkci pro společnosti jako Koton, Mudo a Asos.

Internetový obchod EY-TAY, kde se denně prodá až 150 nových modelů, obsluhuje nespočet zákazníků z více než 100 zemí, včetně Evropy, Ruska, Ukrajiny, Rumunska a arabských zemí.

EY-TAY Textile naplňuje své poslání díky svému odbornému personálu, který sleduje nejnovější módní trendy a radí svým klientům. Se svým portfoliem dynamických značek, které produkují kreativní a inovativní módní návrhy podle globálních standardů, je EY-TAY TEXTILE schopna uspokojit potřeby svých zákazníků na nejvyšší úrovni jak z hlediska rozmanitosti produktů, tak z hlediska nákupního zážitku.

Internetový obchod Fimka

FIMKA je společnost se sídlem v Istanbulu, která působí v sektoru velkoobchodu s oblečením již zhruba 30 let.

Prodejny FIMKA, kde se každý týden nabízí k prodeji až 400 nových modelů, obsluhují nespočet zákazníků ze 101 zemí, zejména z Evropy, Ruska, Ukrajiny, Rumunska, pobaltských zemí, arabských a afrických zemí.

Merter Fashion Center Istanbul/Turecko

Merter Fashion Center je jedním z nejlepších velkoobchodních prodejců oděvů v Istanbulu v Turecku.

Merter Fashion Center  , které bylo v roce 2018 zrekonstruováno s novým konceptem, je největší turecké velkoobchodní centrum s dámským večerním oblečením, které se nachází na ploše 25 000 m² a má 150 obchodů s více než 200 značkami, které jsou lídry na trhu a mají prostor, kde můžete najdete dohromady více než 30 000 různých modelů.

Merter Fashion Center, kde jsou při pohybu vidět všechny obchody ve všech patrech na stejné úrovni, nabízí pohodlný zážitek z nakupování pod jednou střechou tisícům zákazníků z různých zemí se svými širokými otevřenými prostory a parkovací kapacitou 1000 vozidel.

Velkoobchodní prodej šatů Holly Lolly

Holly Lolly je značka a velkoobchod s dámskými šaty a dámským oblečením se sídlem v Uskudar Istanbul TURECKO.

Nabízejí celosvětovou přepravu.

Hidžábové oblečení z kolekce Nur

Nur Collection je přední textilní výrobní a velkoobchodní společnost, založená v roce 1991, se sídlem v Istanbulu.

Specializuje se na design dámských svrchních oděvů a spolupracuje s trhy v Evropě, Asii, Africe a USA, zejména v Turecku.

Jako společnost vždy pracujeme s cílem uspokojit potřeby našich zákazníků výrobním a prodejním servisem nejvyšší kvality, vývojem kolekcí a uváděním novinek v textilu.

civilní děti

Mother’s Postedsable Civil byla založena v roce 1997 v Kartal v Istanbulu.

V malé prodejně o rozloze 50 metrů čtverečních se skokově rozběhl maloobchodní prodej dětského textilu od 0 do 14 let.

Stali jsme se velkou rodinou a toho roku jsme prodali 750 000 produktů.

V roce 2007 jsme dosáhli obratu 6 milionů TL.

V roce 2008 jsme se přestěhovali do našeho nového centra o rozloze 15 000 metrů čtverečních v Maltepe a rozšířili jsme naše cíle.

Zvýšili jsme průměrnou velikost naší prodejny na 2000 metrů čtverečních. ()

V roce 2008 jsme se nezastavili, začali jsme vytvářet naše produkty a vlastní koncepty.

Úspěch nám nestačí, do eCommerce jsme vstoupili v roce 2008 s civilim.com.

Jsme jednou z největších platforem elektronického obchodování v Turecku, která byla otevřena 15 milionůkrát ročně.

V roce 2013 jsme začlenili naše licencované kreslené postavičky do našich globálních cílů tím, že jsme naší značce přinesli jiný rozměr.

Byli tak milovaní, že jsme na YouTube dosáhli 250 000 odběratelů a 500 milionů diváků.

V roce 2017 se naše rodina rozrůstala a rozrůstala, stala se z nás velká rodina s 1750 lidmi.

 Spodní prádlo Cotton Hill

Společnost Favori Textile, založená v roce 1993 v Istanbulu, začala podnikat s výrobou spodního prádla a spodního prádla.

V čele se svou značkou   Cottonhill Underwear  se stala jednou z předních společností vyrábějících dámské spodní prádlo díky své výrobní kapacitě, schopnosti sledovat světové trendy a kreativitě v jedinečných modelech.

Velkoobchod s dámským oblečením Kaktus Moda

Kaktüs Moda  , která poskytuje služby v oblasti oděvů a velkoobchodu s dámským oblečením již od roku 2006, funguje na principu neustálého rozvoje a nabírá tep odvětví ode dne zahájení své činnosti.